Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 67 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 67 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Senzacionalizam po novinama - zuta stampa EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

+7
digitalmandrak
Vukota
Batista
laza
Strelac
Avramova
Time
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Time Ned Jan 26, 2014 8:27 pm

Ove novine pratim preko FB te tako mi stizu mnoge "novosti" mnoge od njih sam i blokirao jer moj stomak nije mogao da podnese tu dozu senzacionalizma i "profesionalnosti"  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 500484114 

Zamislite (ovo je samo lagan primer) u Kragujevcu je u kafanama vanredno stanje  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 500484114 

U kafanama u Kragujevcu ovom gradu već nekoliko dana je vanredno stanje. Gosti traže „stomakliju”, svoje omiljeno piće za opuštanje i razbibrigu, ali nje nema, pa nema. „Kako, bre, nema ‘stomaklije’”, najčešće je pitanje koje ovih dana konobarima upućuju ljubitelji „stomaklije”, ali oni samo sležu ramenima i kažu: „Nema je u veleprodaji, ne može da se nabavi”, piše “Politika”.

Kako mnogi Kragujevčani ne počinju dan bez „stomaklije”, logično je što nervoza raste iz časa u čas.

http://www.telegraf.rs/vesti/925423-tuga-stomaklija-nestala-s-trzista

Ne kazem da nije tuga sto je jos jedno preduzece unisteno, ali to nije poenta ove teme.
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Avramova Ned Jan 26, 2014 8:40 pm

Ovo je zgodan momenat da neko krene sa proizvodnjom stomaklije. 

A da je senzacija, nemam komentara. Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3021264613

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Time Ned Jan 26, 2014 8:55 pm

Ni klekovaca nije losa  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3137150671 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Strelac Ned Jan 26, 2014 9:06 pm

Dajte ljudima Stomakliju...  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3835376317 

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Stomaklija

...iz raja je izasla Smile
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od laza Ned Jan 26, 2014 11:53 pm

nema ovoga više,popilo se u kragujevcu mnogo flaša i....nema....
ima čika laza domaću,još bolja......za dobru ekipu otvaram posebnu flašu
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Batista Ned Jan 26, 2014 11:57 pm

Ja sam se na FB odlajkovao sa nekoliko tih portala upravo zbog ovih stvari.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Pon Jan 27, 2014 1:24 am

KomeNdija...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od digitalmandrak Pon Jan 27, 2014 11:57 am

Kad sam cuo da se Stomaklija vise ne proizvodi,ozbiljno sam se bavio mislju da obucem crninu... Sad 

Za mene definitivno najbolja domaca zestina svih vremena...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Avramova Uto Jan 28, 2014 6:04 pm

Šta ste navalili da kukate, krenite sami u proizvodnju i eto vam domaće stomaklije. Ma ja bih je znala napraviti, staviš travčicu u rakiju i zdravo.

Čula sam da se samo u lozovaču stavljaju travke a ne u šljivovicu. To mi je rekla komšinica čiji brat pravi neko čudo koje ti speče jednjak samo kada licneš kap.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od digitalmandrak Sub Feb 01, 2014 8:40 pm

Ovo nije senzacionalizam,ovo je smrdljivizam...

digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 8:43 pm

Da nije ovo onaj snimak, Bog da mu dusu prosti, o nasem Velikog Vodji...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od inspy Sub Feb 01, 2014 9:54 pm

све скидају са нета...Ако ово није диктатура,не знам шта је. Уствари сазнаћу и утврдићу знање,до 2018те вероватно.  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 500484114
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 10:01 pm

Veliki Majstor i Kosmicki Mason 33 stepena... Isuse jebeni Hriste, gde mi zivimo...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Strelac Sub Feb 01, 2014 10:11 pm

Bas sam pricao malopre sa svojima... jbt, Vucko je postao hit Smile

Ovakvo delo moze zaseniti propagandne predstave u reziji Staljina i Gebelsa...

Slece helikopterom... znaci ima jaku mashinu, kao svaki super-junak... nema to autom, kamionom... slece iz vazduha, sto mu odmah daje nadprirodne moci...ko jos od obicnih smrtnika moze da sleti gde hoce?! Smile

Nema tu kapa, nema spasilacki fluorescentni prsluk...  na vest o zavejanim ljudima odmah je izleteo iz kancelarije... vreme otkucava, nema se vremena za formalnosti...

Ne hvata se tu neki fosil, stara baba, covek od 100 kila...oni mogu da izdrze...nas Veliki Vodja hvata dete... na njemu svet ostaje... gaca kroz duboki sneg, spoplice se, pada... ali avaj... za razliku od drugih koji bi pri padu impulsivno pustili ono u rukama... nema sanse, moze i on da gekne, ali dete nikako  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3007699005 

Oh Moj Dragi Veliki Vodjo...pisem ovo, a suze mi rone... radosnice... cuvacemo te ko zenicu oka, jer ako tebe izgubimo, ko ce nam cuvati i spasavati decu...ko... Sad
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 10:46 pm



Vučić se zaigrao Supermena u spašavanju kod Feketića

http://www.seebiz.eu/vucic-se-zaigrao-supermena-u-spasavanju-kod-feketica-video/ar-81095/
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 10:51 pm



https://www.dailymotion.com/video/x1at5jo_supermen-u-feketicu_fun?start=5

A moze i ovako...



Poslednji izmenio Vukota dana Sub Feb 01, 2014 11:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Strelac Sub Feb 01, 2014 10:52 pm

Bravo Vuki, to je taj snimak Smile

Zaboravih krucijalni detalj...

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Pyongyang-mansudae

Zipa kako kad su izasli iz helisha, on pokazuje spasiocima, kojima je to posao...sta treba da rade...pokazuje nesto rukom i objasnjava  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 2214231980 

U stilu velikana sa slike... on vidi ono sto ostali ne vide, i pokazuje rukom u tom pravcu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 11:10 pm

He he... A bas se nesto mislim, gde je taj Veliki Majstor na Goliji i u Sjenici, tamo gde zima pocinje vec u oktobru i traje do marta/aprila meseca, tamo gde su temperature ispod -20 a putevi ionako neprohodni i u normalnim vremenskim uslovima a o zimi i da ne govorim... I bas se setih price onog jednog deteta koje kaze da se ne plasi nicega toliko kao vukova i medveda kada se uvece vraca iz skole koja se nalazi nekih 20 km od kuce, jer roditelji rade pa ne mogu da dodju po njega... I tako dalje...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Strelac Sub Feb 01, 2014 11:31 pm

Vukota ::
He he... A bas se nesto mislim, gde je taj Veliki Majstor na Goliji i u Sjenici, tamo gde zima pocinje vec u oktobru i traje do marta/aprila meseca, tamo gde su temperature ispod -20 a putevi ionako neprohodni i u normalnim vremenskim uslovima a o zimi i da ne govorim... I bas se setih price onog jednog deteta koje kaze da se ne plasi nicega toliko kao vukova i medveda kada se uvece vraca iz skole koja se nalazi nekih 20 km od kuce, jer roditelji rade pa ne mogu da dodju po njega... I tako dalje...

Zar ti sumnjas da je Vodja zaboravio na njih?!  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 657883169 

Sad je slucajno bila kamera... inace bio je dole tuce puta... jos dok nam judeo-masoni nisu oteli Kosovo, redovno je cistio deonicu Pec-Kula-Rozaje, koja je neprohodna jos od avgusta...

Koga smo mi spasili danas... a On jeste... u tome je razlika  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3007699005
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od furija Sub Feb 01, 2014 11:40 pm

EEEhhhhhhh  sta napravise od coveka  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 500484114

http://www.teleprompter.rs/najsmesnije-vucic-spasitelj-fotomontaze-na-internetu.html
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Sub Feb 01, 2014 11:49 pm

Pomazemo i mi koliko mozemo samo sto to ne radimo javno i pred kamerama, pa sve sto uradimo ostaje nepoznato, i tako treba da ostane... Smile Juce, danas, sutra, u skladu sa mogucnostima i trenutnom situacijom.. Smile 
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od inspy Ned Feb 02, 2014 12:17 am

Вукота ::Pomazemo i mi koliko mozemo samo sto....
а Вучић је лепо рекао да не излазимо из кућа.  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3486417944 
постери су супер,поготово сморен Дачић  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3681966919 . Е да је цела Србија остала у кућама у којима има нет..и смеје се овим спрдњама...
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Vukota Ned Feb 02, 2014 12:30 am

Pa smejemo se samo smo iskljucili ton pa se ne cuje(mo)... Mutirali smo, kao kada pritisnes mute na ikoni u proizvoljno uzetom uglu neke aplikacije pa kazes "mogu da gledam ali ne mogu da slusam"... Po principu, imam sliku ali nemam ton...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od inspy Ned Feb 02, 2014 12:38 am

мислила сам због контраефекта кампање и гласача, јер ова акција је стварно бизарна... немају сви нет, ал већина има ртс и курир нпр.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Avramova Ned Feb 02, 2014 12:46 am

inspy :: постери су супер,поготово сморен Дачић  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 3681966919 .

I meni je Dačić najbolji, vrištala sam od smeha, nadjačala sam vetar u fijukanju.  Senzacionalizam po novinama - zuta stampa 169055031 

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Senzacionalizam po novinama - zuta stampa Empty Re: Senzacionalizam po novinama - zuta stampa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu