Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 81 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 81 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Predskazivački snovi EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Predskazivački snovi EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Predskazivački snovi EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Predskazivački snovi EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Predskazivački snovi EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Predskazivački snovi EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Predskazivački snovi EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Predskazivački snovi EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Predskazivački snovi EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Predskazivački snovi EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Predskazivački snovi EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Predskazivački snovi EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Predskazivački snovi EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Predskazivački snovi

+4
Lila
Orhideja
Anhelito
RINGE
8 posters

Ići dole

Predskazivački snovi Empty Predskazivački snovi

Počalji od RINGE Ned Apr 11, 2010 1:27 pm

Desa vam li se nekad da imate takve snove?

Mene je bas jutros pogodilo ono sto sam sanjao, retko kad duze od par minuta pamtim moje snove a sinocnih se jos uvek jasno secam.

Sanjao sam sinoc da se vozim nekim vozovima i da smo zgazili nekog i zato je zastoj. Prvo sto sam cuo jutros kad sam upalio TV je da je neku zenu sinoc zgazio voz.

Jos par stvari sam sanjao sinoc koje su se desile danas ali nisu bas za forum, celo jutro me obuzima neka jeza i pokosuvam da se setim sta sam jos sanjao.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Anhelito Ned Apr 11, 2010 1:41 pm

Da, desavalo mi se, s tim sto mi moji snovi ne govore sta ce se npr. desiti odmah sledeci dan kada ih sanjam nego otrpilike za par dana, i upravo mi se danas desilo ono sto sanjam vec desetak dana.
Ne volim da sanjam takve snove jer uglavnom sanjam negativno. 👅
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Orhideja Ned Apr 11, 2010 3:24 pm

Te snove ne volim.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Lila Ned Apr 11, 2010 3:27 pm

Takvih se snova strašno plašim. Sama ih nemam, ali moj brat ima nevjerojatnu sposobnost pretkazivanja loših događaja kroz snove. Npr. još se nije desilo da je netko u familiji umro, a da ga on noć prije nije sanjao u neugodnom smislu.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Istina ex Natasha Uto Apr 27, 2010 11:46 am

Predskazivački snovi 477344 Ispunjavaju mi se snovi cesto. Nista se znacajno nije dogodilo a da nisam imala snove pre toga koji su imali nesto zajednicko sa buducim dogadjajem. Srecom, sanjam i ono dobro sto ce se desiti i unapred se radujem. A ono sto pretkazuje lose, toga se plasim i Bogu molim da se ne ispuni. Na zalost, nikada me nije mimoislo. To znaci da je moralo biti. Mozda, drugom prilikom, opisem neke od mojih najznacajnijih snova kroz koje sam saznala sta ce biti.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Gost Uto Apr 27, 2010 12:19 pm

Sanjala sam susret sa njim. Nocima, iz dana u dan. Ulazio je u moje snove kao neko koga znam oduvek. A nismo se znali uopste. Nisam mu znala ni ime, ziveli smo blizu, a daleko u stvarnosti. U snovima smo bili prijatelji i vise od toga.

Pola osam, stojim sama kao ukleta kod starog hrasta pored igralista na kom je nekakav turnir. Brat se plashi za moje mentalno zdravlje jer ga molim da ode i ostavi me samu. Da bi on mogao da dodje. Pre toga sam sedela na jednoj klupi i dodirnula sluchajno njegovu jaknu, igrao je kosarku, brat me je gledao u strahu, kao nekoga koga ne zna, nekoga u transu, izmenjenog, mozda bolesnog. Samo mi je rekao ''ne sramoti se:),ne radi gluposti, nikada nisi to radila''. Smirila sam ga. Necu raditi gluposti. Kroz mene proshla jeza, vidim coveka koga sanjam ispred sebe, dodirom one njegove jakne uspostavljam kontant sa onim sto nosi u sebi. Pod taj hrast su me odveli moji snovi.On me doveo pod taj hrast. Taj dan je bio odredjen od ranije da se sretnemo. Sve sam to osecala, zato sam se nashla bash tamo.
Stojim, chekam ga. Nema ga, odjednom je nestao negde. Gledam na sat, mozda sam ipak sve to iz snova preozbiljno shvatila? Sumnjam u sebe.
''Zdravo'' kaze mi iznenada. Prilazi mi sa ledja, znam, on je, drhtim chudno, treperim iznutra.
''Zdravo'' odgovaram. Razgovaramo kao znanci. Tu je. Stigao je.
Nikada mu nisam rekla da sam ga sanjala, da sam ga chekala, da sam znala, slutila da ce doci u moj zivot bash tog dana pod tim okolnostima. Znala sam to iz mojih snova. San je postao java. Java je oterala snove. Trajali smo jedno vreme, zivot nas razdvoijo. Ostala secanja.
Zivimo i dalje u istom gradu, chujem da je tu. Za njega me vezu ova neobjashnjiva deshavanja.
Nekada pomislim da je on mozda moja srodna dusha iz nekog proshlog zivota. Ili vechnosti? Opet cemo se sresti?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od kosin Ned Maj 09, 2010 8:47 pm

Nisu snovi slike samo buducih dogadjaja, sto losih sto dobrih. Nego i neka vrsta miksera nasih zelja, podsvesnih, svesnih, nesvesnih. Kreativno mesto i neobicni vrtlog vibracija, koji nam omogucava da dublje i sveobuhvatnije shvatimo sebe i svet u nama i oko nas. Sanjao sam velike i strasne stvari, kao bombardovanje 1999. godine u januaru, tacan datum pocetka i kraja tog ubijanja, na meni samo razumljiv nacin. Kada sam to samo najblizima rekao, mislili su da ih strasim. A zamislite kako sam ja tek bio zanemeo prenerazen kad se sve to zbilo!
Sanjao sam i sanjam, ne cesto svojom voljom i lepe dogadjaje. I oni se nekad ostvare. Ali najcesce snovi su kreacija i ispitivanje onoga sto nosimo u sebi. Da nas bice ispita sta smo u stvari postigli u zivotu, cega se plasimo zaista, jesmo li ozrelili dusu za vecnost....
avatar
kosin
Novi član
Novi član

Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Eris Čet Maj 13, 2010 10:25 pm

Nekad mi se cini da nisam normalna!
Moji snovi su cesto bas oni koji predskazuju i vise puta se to dokazalo. Sto je najgore i na javi imam nesto kao...ne mogu to nazvati vizijama jer nije u slikama, nego je u pitanju feeling...
Mislim da sam suvise senzibilna osoba, dobar psiholog, a to da mi je 6. culo razvijeno, nema dvojbe. Bojim se da je sve to neko prokletstvo....
Eris
Eris
Novi član
Novi član

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od kosin Pet Maj 14, 2010 6:16 pm

Nije to prokletstvo. To je normalno. "Covek je ono sto ne stane ni u svemir, a kamoli u grob", da citiram sv. vladiku Nikolaja Velimirovica. Tako da je covek u stanju da dotakne sve...
avatar
kosin
Novi član
Novi član

Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Anhelito Ned Jun 20, 2010 11:13 pm

Ja eto imala pre neki dan predskazivacki san...ceo dan sam mislila na san i dva dana posle se donekle ostvario
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od IMHO Uto Jun 22, 2010 7:50 am

Ne znam za predskazivacke, ali znam za snove koji se sanjaju u istom casu kad se to o cemu je rec dogadja. Nikad ih nisam imala, ja sam jednostavna osoba, ali ih ponekad ima moj decko.
Obicno su u pitanju smrti ili neke tragedije, a ti snovi su izuzetno, vrhunski dizajnirani, ne traju duze od 30-40 sekundi i osnovna poruka je tako uvijena da je prilicno tesko provaliti o cemu se radi.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty San...

Počalji od kosin Sre Jun 23, 2010 12:30 am

I to je normalno. Mada je to vise kauzalna telepatija.... 
avatar
kosin
Novi član
Novi član

Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predskazivački snovi Empty Re: Predskazivački snovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu