Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 49 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 49 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Protokoli Sionskih Mudraca... EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Protokoli Sionskih Mudraca...

3 posters

Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 12:46 pm

Ovi spisi,od kojih je kasnije sastavljena knjiga,prvi put se pojavlju u Rusiji početkom dvadesetog veka. Do njih je došla ruska tajna služba,koja je još jednu deceniju radila za Rusiju,a ne za spoljne neprijatelje ove veličanstvene zemlje,za koje je radila narednih sto godina.
U ovim spisima je opisano kojim se sve stvarima bave svetski moćnici koji žele da zavladaju svetom i uspostave njihov takozvani novi svetski poredak.
Ova knjiga bi se mogla nazvati priručnikom za politiku i kada pročitate kako se vlada,shvatićete da ovi naši "indijanci" od političara,nema šta da traže u politici. Tamo se mogu snaći samo oni koji se za bavljenje politikom obučavaju od malena. Jer je politika takva majstorija,da kad se tamo pojavi neki skorašnji političar,koji ma koliko želeo dobrobit svome narodu,on će svesno,ili nesvesno,raditi stvari protiv svog naroda,jer nije obučen od strane majstora da bi se bavio politikom.
To je isto kao kada bi se ovca pojavila među vukovima,koji nisu jeli mesec dana,i ona treba njih da nadmudri da je ne pojedu.  Protokoli Sionskih Mudraca... 2214231980 
Kada čitate ovu knjigu,možete da vidite kako i zašto su se dešavale stvari na ovim prostorima devedesetih godina.
Predlažem da prvo pročitate komentar na ovu knjigu,kako bi ste shvatili da to nisu reči Jevrejskog Naroda ( kako se negde pretstavlja ),već jedne skupine ljudi koja je neprijatelj čovečanstva. Recimo,ako ja promenim ime u Abraham Levi u opštini,izučim Toru i Talmud ( ako se nekako dokopam do Talmuda  Protokoli Sionskih Mudraca... 2214231980  ) i počnem da se pretstavljam kao Jevrejin i pritom radim loše stvari,to ne znači i da sam ja Jevrejin,iako delujem kao takav.
Drugim rečima,ljudi iz bilo kog naroda su dobri ljudi i ne žele da zavladaju svetom,već da žive normalnim životom,tako da ove i ovakve stvari ne treba generalizovati. Nije ovo priručnik za Jevreje,već su ovo stvari koje služe upućenoj manjini gde nije bitno u koga Boga verujete,od koga ste naroda,već je bitno da se borite za "našu stvar" i da verujete u Lucifera kao vrhovnog Boga.  Protokoli Sionskih Mudraca... 2214231980 
Da ne bi bilo zabune,preporučujem da prvo pročitate komentar na ovu knjigu,gde je više-manje objašnjena suština,a onda i samu knjigu.
Znajte da su naši Jevreji,koji su nažalosta stradali tokom II Sv. Rata,živeli sa našim narodom rame uz rame,nisu se odvajali i grupisali posebno kao po drugim zemljama i uvek su delili sudbinu našeg naroda. Borili se zajedno sa nama,kad god je to trebalo. Ovo su Protokoli onih koji su iz senke učestvovali u satanizovanje i ubijanje Jevreja,iako su neki od njih delovali kao da pripadaju ovom Narodu.
Evo linkova za one koji nisu čitali,a vi koji jeste,izvolite :

Komentar Protokola Sionskih Mudraca.

Protokoli Sionskih Mudraca.
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od paket Sub Apr 19, 2014 1:44 pm

„Протоколи сионских мудраца“ (рус. Протоколы сионских мудрецов или Сионские протоколы) антисемитски је памфлет који описује наводну јеврејску и масонску заверу да се завлада светом. Протоколи се убрајају у најпознатије историјске фалсификате.[1][2]

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BC%D1%83%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B0

paket
paket
Član
Član

Broj poruka : 300
Datum upisa : 07.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 1:51 pm

Protokoli Sionskih Mudraca... 3681966919 A Wikipedia je dokaz za bilo šta. Protokoli Sionskih Mudraca... 479116528
Paket,možeš ti to bolje,znam da možeš. Laughing
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od paket Sub Apr 19, 2014 2:25 pm

Ah, taj divni srbijanski antisemitizam, koji ne umire .....

http://www.scribd.com/doc/205209271/Istina-o-Protokolima-knji%C5%BEevni-falsifikat

http://www.dhk.hr/Republika/6_05_zavjera_kos.pdf

Takozvani “Protokoli Sionskih Mudraca” objavljeni su u Londonu prošle godine [1920. godine] pod naslovom “The Jewish Peril” [“Jevrejska opasnost”].
Ta knjiga je prevod dela objavljenog u Rusiji [koje nosi naziv “Veliko u malom”], 1905. godine, od strane Sergeja Nilusa, vladinog zvaničnika, koji tvrdi da ju je primio od prijatelja kao kopiju zapisnika sa tajnog sastanka, održanog u Parizu od strane Jevrejske
organizacije koja kuje zaveru da svrgne civilizaciju u cilju uspostavljanja globalne jevrejske države.
“Protokoli” su privlačili malo pažnje sve do Ruske revolucije iz 1917. godine, kada su Boljševici, među kojima su bili i mnogi Jevreji, koji su praktikovali političke doktrine koje su u nekim tačkama nalikovale onim u “Protokolima”, naveli mnoge da poveruju da je Nilusovo navodno otkriće originalno. O “Protokolima” se naširoko diskutovalo, a prevedeni su na više evropskih jezika. Njihova autentičnost je često osporavana i izneti su brojni argumenti u prilog teoriji da su falsifikat.U naredne tri članka carigradski dopisnik “Tajmsa” predstavlja po prvi put ubedljiv dokaz da je dokument u suštini nevešt plagijat. On je prosledio “Tajmsu” primerak francuske knjige na osnovu koje je sačinjen plagijat. Britanski muzej poseduje kompletan primerak knjige, koja nosi naslov “Dialogue aux Enfers entre Machiavel et Montesquieu,
ou la Politique de Machiavel au XIX. Siècle. Par un Contemporain”, [“Dijalog u Paklu
između Makevelija i Monteskjea”, kod nas poznatiji pod imenom “Razgovori između Makevelija i Monteskjea na onome svetu”], a objavljena je u Briselu 1865. godine. Ubrzo po objavljivanju, Maurice Joly [Moris Džoli], pariski advokat i publicista, je uhapšen od
strane policije Napoleona III kao njen autor i osuđen na 15 meseci zatvora.
paket
paket
Član
Član

Broj poruka : 300
Datum upisa : 07.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 2:27 pm

Protokoli sionskih mudraca su obicna izmisljotina... Ko se lozi na takve gluposti treba da se podvrgne psihoanalizi... Smile
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 2:31 pm

Da si pročitao temu,ne bi tvrdio da je neko ovde,ili u Srbiji kako kažeš,antisemita,jer ja nigde nisam pomenuo da je Jevrejski Narod pisao to.
Sve ono što ne potvrđuju vlade zemalja,meinstrim mediji i takozvani sistemski "eksperti" je,ili falsifikat,ili "teorija zavere".
Tako je i Velesova Knjiga falsifikat,a GMO hrana,RFID čipovi,živa u vakcinama,fluor u vodi u Americi teorija zavere. Teroja zavere je i da je Bušova vlada srušila STC zgrade.
Normalno je da Buš neće da se pojavi i da kaže,jeste,ja sam srušio zgrde u NY,nego će da pošalje "eksperte" koji će da kažu da nije.
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 2:35 pm

Vukota ::
Protokoli sionskih mudraca su obicna izmisljotina... Ko se lozi na takve gluposti treba da se podvrgne psihoanalizi... Smile

Ko nije upućen u neke stvari,tvrdiće ovo što ti tvrdiš i ja ti ne zameram. Što se tiče psihoanalize,jasno mi je ko je i kako otac iste,tako da mi ne bi palo na pamet,da se podvrgnem takvim stvarima. Psihoanaliza je stvorena da bi se lagodno živelo na tuđoj nesreći,mlaćenjem prazne slame.
Uostalom,nije ni bitno,tema je dobra.  Protokoli Sionskih Mudraca... 2214231980 
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 2:40 pm

Ne fali nista psihoanalizi vec Frojdu... Very Happy 
Ok, Protokoli su jevrejska citanka za III razred osnovne skole...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 3:09 pm

Mesrine ::Da si pročitao temu
Tako je i Velesova Knjiga

Ako treba da spadnem na Wiki kao relevantan izvor podataka onda smo kao covecanstvo otisli u totalni off...
Velesova knjiga je isto toliko autenticna koliko i moja tvrdnja da sam u krvnom srodstvu sa engleskim kraljevima...Very Happy Procitao vise verzija i ostao zadivljen pred tolikim brojem neoborivih arheoloskih dokaza...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 3:16 pm

Znaš kako,Vukota,to su malo škakljive stvari.
Recimo istorija. Za nas kažu da smo došli na Balkan sa Karpata,ako se ne varam i ko kaže da je drugačije,taj je lud,laže,falsifikator i ostalo.
Sad,ko je smislio ovu teoriju i iz kog razloga,neću da ulazim u to.
Ali onda arheolozi nađu neke stare kosti na Jugu Srbije,uradi se DNK analiza i ona kaže da se genetski materijal poklapa 80% sa današnjim stanovnicima Južne Srbije.
To su skoro našli,nema ni mesec dana,a već je rađena ta analiza sa kostima starim pet hiljada godina sa ovih prostora i rezultati su isti.
Da li je neko izašao javno sa tim rezultatima i rekao da će da promeni istorijske knjige,jer su Srbi bili na ovim prostorima pre Hrista,a ne od 7-8. veka?
Naravno da nije,jer nekome odgovara da su Srbi ovde došli,a ne da su bili.
Ako jednom narodu ukradeš istoriju,tradiciju i običaje,taj narod će ubrzo nestati. A to znaju oni kojima to odgovara.
Tako da,kad su društvene nauke u pitanju,nikad ne znaš gde je granica između činjenica i fikcije,jer sve zavisi od toga ko je i kakav je taj što prezentuje činjenice.
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 3:22 pm

Jedno je DNK analiza, drugo proizvoljna analiza i tumacenje cinjenica... Da li ti je poznato odakle je Deretic crpeo podatke za svoju alternativnu istoriju Srba...
Narod je sjeban do neprepoznatljivosti, lako povodljiv u vremenu sveopste moralne krize, i kao slepac prihvata sve sto mu se servira... Da nije smesno bilo bi zalosno... Protokoli Sionskih Mudraca... 4027700691
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 3:29 pm

Ma pusti Deretića i njegove reči,drugo su materijalni dokazi.
Evo primera.
Ti nađeš neke kosti na Novom Zelandu stare 8000 godina. Izvršiš DNK analizu i taj DNK se poklapa,recimo,sa ljudima iz Vojvodine 90%.
Izađeš sa tom tvrdnjom na lokalnom nivou kod nas. Možda neko čuje,možda i ne čuje na tome se završava.
Ali,ako tvoji podaci izađu na televiziji,ili u nekom naučnom časopisu koji je relevantan,onda se ja pojavim kod tebe i kažem ti,Vukota,daj da ja uradim tu analizu sa time što si pronašao,da vidim da li je to tako.
Ako je tako i meni odgovara da to prezentujem,potvrdim i kažem da si u pravu da je to tako,`ajde da menjamo istorijske knjige.
Ali ako mi ne odgovara?
A,recimo,Time je vlasnik CNN-a,a on je moj prijatelj sa kojim se viđam svakog vikenda u nekom društvu.
I ja njemu kažem,onaj Vukota se pravi pametan,daj mi termin na CNN da pobijem njegove tvrdnje.
Onda se ja tamo pojavim kao "poznati ekspert" i kažem da Vukota trabunja,da sam radio analize i da se ne poklapaju,iako se poklapaju.
Moja se važi,iako lažem,a ti si onda proglašen plagijatorom,ludim i šta ti ja znam.
U tome je poenta.  Protokoli Sionskih Mudraca... 2979583794
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 3:37 pm

Dobro, dr. Mesrine, vojvoda od Nis i okolinu pobije tvrdnje kralja Vukote III od Cetinja i Lovcena, i kaze kako on nije u pravu...
Ali, nisam govorio o DNK analizi niti o Dereticevim izmisljotinama vec o nesposobnosti ljudi da odvoje cinjenice od maste...
Recimo, Velesova knjiga... Nepismeni i divlji Sloveni bez pisane kulture ostavili su toliko dokaza o svojoj religiji i obicajima da je prosto neverovatno da ne bude autenticna... Sve se uklapa samo nikako da povezem nepismenost u starih Slovena i njihove pisane tragove...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 3:44 pm

Ko je rekao da su Sloveni bili nepismeni?
Beč-Berlin škola? Protokoli Sionskih Mudraca... 3681966919
Kad smo bili nepismeni,zašto u sanskritu ima naših,a ne germanskih reči?
Sanskrit je jedno od najstarijih pisama. Runsko pismo čije je,da nije,možda,germansko?
To je fabrikovanje informacija i činjenica.

Zašto su Edison,Ajnštajn i Hoking milioneri,a Tesla umire bez prebijenog dinara?
Da li su oni veći umovi,ili naučnici od njega?
Ili je nešto drugo posredi.
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 3:52 pm

Ubedjen sam da si u pravu... Srbi su vladali svetom jos od Mojsija i tako ce ostati do konacnog gasenja svih nebeskih tela koja reflektuju toplotu na Zemlju, ukljucujuci i Sunce... Jbt., pomislih da cu umreti u tami neznanja...
Tesla je sam rekao da ga novac nije interesovao i to je cinjenica.. Protokoli Sionskih Mudraca... 4027700691 

Zaboravih na Velesovu knjigu... Imamo rune ali nemamo nijedan sacuvani pisani trag o njihovom zivotu, navikama i obicajima... Kako je to moguce...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Mesrine Sub Apr 19, 2014 3:57 pm

Ja sam vid`o obezglavljeni skelet,bez glave oko 2.5 metara,kad su vršeni iskopi u mom gradu. Jedna devojka mi je pričala,da je u okolini Kragujevca nađeno čitavo groblje takvih skeleta,tamo odakle je ona,ali da su komunisti to brzo zataškali.
A vid`o sam i kamen koji je ispisan runskim pismom,a koji je našao jedan "noćni arheolog" u okolini mog grada.
Izgleda da su zemljom vladali ne Srbi,već ti "divovi" od preko 3 metara,koji su nekada Zemljom hodali.  Protokoli Sionskih Mudraca... 2214231980 
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Vukota Sub Apr 19, 2014 4:09 pm

U okolini Cacka i po okolnim selima i brdima nadjeno je sve i svasta, od starih ilirskih groblja i rimskih bunara, pa do turskih vesala i obezglavljenih leseva... Tacnije, do pre nekih 30 godina je takvih dokaza bilo a onda vecina njih odjednom nestade, kao da je u zemlju propala... Na trenutak sam pomislio da izvesni geofizicki procesi mogu imati odredjenog uticaja na opisane dogadjaje ali se setih da je takva mogucnost u naroda gotovo iskljucena... Sve sto je od zakona fizike i hemije treba biti anatemisano i spaljeno na lomaci tame i neznanja... I tako sam ostao uskracen za one neoborive i apsolutne dokaze koje trazim, jer drukcije ne mogu da sklapam tu cudesnu slagalicu istorije...
Za sve su krivi Cirilo i Metodije i nepismeni srBski zupani... Pardon, stari Sloveni...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Protokoli Sionskih Mudraca... Empty Re: Protokoli Sionskih Mudraca...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu