Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 37 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 37 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Sta je to sto ljude cini ljudima?

+33
Davidova
Храст
Cinzia
lotos
DUH 54
SDK
Strelac
Lilith
inspy
Johnny-Azra
babamara
furija
Marea
Enna
naOpaka
Prince
MoonGirl
Vidra
sini_do
Mesrine
Istina ex Natasha
Debilko
Cleopatra
Vulin
laza
Fristajlo
Fi Pi
cat09
slavena
Arwen Evenstar
Avramova
maks
ellen
37 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Uto Nov 18, 2014 11:28 pm

Strelac :: Pricamo uopsteno...mislim da nema coveka koji nekad nekog svesno nije povredio...ako si ti izuzetak...sorry...

Kako se to čovek svesno povređuje, mene zaista zanima? Šta se to mora zbiti u mojoj glavi pa da to uradim? Da poželim da ga nešto boli, da ne uspe u nečemu, da doživi nešto loše, da izgubi nekoga, nešto, da nema posla, da ga sprži grom... Šta još, ne pada mi na pamet jer sve što sam pobrojala u životu mi nije palo na pamet da nekome uradim, poželim ili podstaknem da se to desi.

Biti prema nekome kritičan je sasvim druga stvar i dobro je činjenje a ne loše.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Uto Nov 18, 2014 11:40 pm

Avramova ::
Strelac :: Pricamo uopsteno...mislim da nema coveka koji nekad nekog svesno nije povredio...ako si ti izuzetak...sorry...

Kako se to čovek svesno povređuje, mene zaista zanima? Šta se to mora zbiti u mojoj glavi pa da to uradim? Da poželim da ga nešto boli, da ne uspe u nečemu, da doživi nešto loše, da izgubi nekoga, nešto, da nema posla, da ga sprži grom... Šta još, ne pada mi na pamet jer sve što sam pobrojala u životu mi nije palo na pamet da nekome uradim, poželim ili podstaknem da se to desi.

Biti prema nekome kritičan je sasvim druga stvar i dobro je činjenje a ne loše.

ponekad je bolje povrediti ga trenutno za njegovo dugoročno dobro.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Strelac Uto Nov 18, 2014 11:43 pm

Avramova ::

Kako se to čovek svesno povređuje, mene zaista zanima? Šta se to mora zbiti u mojoj glavi pa da to uradim? Da poželim da ga nešto boli, da ne uspe u nečemu, da doživi nešto loše, da izgubi nekoga, nešto, da nema posla, da ga sprži grom... Šta još, ne pada mi na pamet jer sve što sam pobrojala u životu mi nije palo na pamet da nekome uradim, poželim ili podstaknem da se to desi.

Biti prema nekome kritičan je sasvim druga stvar i dobro je činjenje a ne loše.

Povredis...kazes nesto ruzno, neprimereno...kazes to iz besa, afekta, ljutnje... ili ucinis nesto tako...

Nekad povredis nekog ako nista ne kazes ili ne ucinis, a trebao si... sve su to svesne odluke...

Mozda ima ljudi koji nikad ovako nesto nisu uradili, ali njih treba kanonizovati...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Uto Nov 18, 2014 11:46 pm

@Lilith

Povrediti svrstavam u kritiku.

I još da dodam, nije poenta samo ne poželeti dobro, podeliti s nekim njegovu sreću već i činiti dobro, dati od sebe koliko god je moguće više; ne dati višak već podeliti ono što imaš i kada ti ne traže a ti vidiš da je potrebno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Uto Nov 18, 2014 11:48 pm

Avramova ::@Lilith

Povrediti svrstavam u kritiku.

I još da dodam, nije poenta samo ne poželeti dobro, podeliti s nekim njegovu sreću već i činiti dobro, dati od sebe koliko god je moguće više; ne dati višak već podeliti ono što imaš i kada ti ne traže a ti vidiš da je potrebno.

a otići i povrediti ga?
dok još uvek dišeš za njega.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Uto Nov 18, 2014 11:51 pm

Strelac :: Povredis...kazes nesto ruzno, neprimereno...kazes to iz besa, afekta, ljutnje... ili ucinis nesto tako...

Nekad povredis nekog ako nista ne kazes ili ne ucinis, a trebao si... sve su to svesne odluke...

Mozda ima ljudi koji nikad ovako nesto nisu uradili, ali njih treba kanonizovati...

Tu mogu da svrstam moje učešće u raspravi kada ću reći šta ja mislim ali neću povrediti suprotnu stranu zato što ne misli kao ja.

Ako sam dobra i to želim da ostanem, ne znači da ću dopustiti da me neko izrabljuje do besvesti a neretko mi se baš to dešava. Postoji jedna reč koja rešava sve - ne jer ne može se dalje izdržati! Po malo mazohistički ali je tako, priznajem.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Uto Nov 18, 2014 11:53 pm

Lilith :: a otići i povrediti ga?
dok još uvek dišeš za njega.

Ne razumem!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Uto Nov 18, 2014 11:56 pm

Avramova ::
Lilith :: a otići i povrediti ga?
dok još uvek dišeš za njega.

Ne razumem!

pa tako što ćeš ga oterati od sebe za njegovo dobro.
a najradije bi sebično ostao i ne bi niko bio povređen... ako gledamo kratkoročno.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od furija Uto Nov 18, 2014 11:57 pm

Najveci greh je povrediti sebe cineci dobro, pomazuci i ugadjajuci drugima. Kad vidis nekog da se davi, treba uciniti dobro delo i malo ga potabati odozgo da se ne muci i ne batrga dugo. Pruzis li mu ruku, zgrabice te, zgaziti pravo na glavu, pregagaziti i odlepsati dalje... a ti ces potopljen ostati da se bacakas u mulju Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 2979583794 Malo sam kasno shvatila da sam duzna samo sebi, al bolje ikad nego nikad Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 4027700691
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Sre Nov 19, 2014 12:00 am

@Lilith
Na koga konkretno misliš, na partnera u braku, van braka, poslovnog, druga, prijatelja, dete...?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Sre Nov 19, 2014 12:01 am

furija ::Najveci greh je povrediti sebe cineci dobro, pomazuci i ugadjajuci drugima. Kad vidis nekog da se davi, treba uciniti dobro delo i  malo ga potabati odozgo da se ne muci i ne batrga dugo. Pruzis li mu ruku, zgrabice te, zgaziti pravo na glavu, pregagaziti i odlepsati dalje... a ti ces potopljen ostati da se bacakas u mulju Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 2979583794 Malo sam kasno shvatila da sam duzna samo sebi, al bolje ikad nego nikad Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 4027700691

slažem se sa prvom rečenicom... ostalo dolazi kao rezultat lošeg iskustva.
a za svako loše smo sami krivi, dozvolili smo...
nikada nisam pomagala na kredit ili dajući više nego mogu da izgubim, ili hoću... i onda nema kalkulacija, nema gorčine, nema povređenosti. i što je najbitnije,nema prebacivanja...
sve ide po zasluzi.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Sre Nov 19, 2014 12:02 am

Avramova ::@Lilith
Na koga konkretno misliš, na partnera u braku, van braka, poslovnog, druga, prijatelja, dete...?

može se odnositi na bilo koga...
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od furija Sre Nov 19, 2014 12:06 am

Naravno da smo sami karivi i odgovorni za sve sto dozvolimo.... A ne znam koji me djavo yebe svaki put da spasavam svet a nayebem ja sama Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 479116528
Nisam vise ni povredjena ni ogorcena, samo svaki dan sebi citam mantru, da se opet ne uhvatim u paucinu cinjenja od kojim samo imam stetu i razocarenje Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 4027700691
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Sre Nov 19, 2014 12:07 am

samo nauči da kažeš ''ne'' i ''dosta''.
i pazi da opet ne odeš u krajnost... Smile
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Istina ex Natasha Sre Nov 19, 2014 7:50 am

Sa mnogim misljenjima se ne slazem. Svako ima svoje pravo i razloge. Nema coveka koji ne gresi niti su mu emocije uvek na istom nivou. Dok zivi, radice dobro, gresice, takodje.

Imam samo jedan kratak odgovor: Cini drugom sve ono sto zelis sebi. To cini coveka.

Ne uspeva uvek, jer smo slabi. Trudimo se najvise sto mozemo bez obzira na posledice.
Zahvalnost, uvrede, stete, nezahvalnost, lazna obecanja, kritike, pa cak i mrznja i zavist. Sve ide od osobe do osobe. Glavno je da smo mi bili ljudi najvise sto smo mogli. Ostalo uopste nije bitno.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od SDK Ned Nov 23, 2014 9:00 pm

Lilith ::
Avramova ::

Ne razumem!

pa tako što ćeš ga oterati od sebe za njegovo dobro.
a najradije bi sebično ostao i ne bi niko bio povređen... ako gledamo kratkoročno.

Boldano zvuči kao teška depresija, zašto se ne bi borio/la za ono što želiš ili dišeš?

Odluke nas čine ljudima.
SDK
SDK
Novi član
Novi član

Broj poruka : 47
Datum upisa : 12.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Ned Nov 23, 2014 9:17 pm

SDK :: Odluke nas čine ljudima.

Šta čini one koji se prepuste ili je i to odluka što su se prepustili? Da, ipak si u pravu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od SDK Ned Nov 23, 2014 9:33 pm

Avramova ::
SDK :: Odluke nas čine ljudima.

Šta čini one koji se prepuste ili je i to odluka što su se prepustili? Da, ipak si u pravu.

Prepuste kao izaberu ugodan život bez otpora ili borbe? Da odluka je. I kako pišeš iznad, cilj je da možeš pogledati na život i reći "Uradio sam sve moguće budem najbolja verzija sebe i tretirao ljude čestito."
SDK
SDK
Novi član
Novi član

Broj poruka : 47
Datum upisa : 12.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Ned Nov 23, 2014 9:56 pm

SDK ::
Avramova ::
SDK :: Odluke nas čine ljudima.

Šta čini one koji se prepuste ili je i to odluka što su se prepustili? Da, ipak si u pravu.

Prepuste kao izaberu ugodan život bez otpora ili borbe? Da odluka je. I kako pišeš iznad, cilj je da možeš pogledati na život i reći "Uradio sam sve moguće budem najbolja verzija sebe i tretirao ljude čestito."

Mislim da je to predavanje slučaju (uslovno rečeno jer slučaj ne prihvatam kao moguć). Nekome odgovara da se oslobodi obaveza i bilo kakve borbe kada ima priliku i mislim da takvi ljudi gube svoj integritet, uprkos što im je dobro.

Ne bih pristala na takvu opciju jer svaka izvojevana borba donosi zadovoljstvo pa čak i kada se dajemo kao žrtve. Ne treba štedeti sebe ni u kom slučaju, ni kada je drugi u pitanju, ni kada smo mi sami u pitanju. To je potpuni život.

Osloboditi nekoga od sebe značilo bi povlačenje iz borbe ili možda strah od sebe u slučaju da nekoga zadržiš.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Ned Nov 23, 2014 10:27 pm

SDK ::
Lilith ::

pa tako što ćeš ga oterati od sebe za njegovo dobro.
a najradije bi sebično ostao i ne bi niko bio povređen... ako gledamo kratkoročno.

Boldano zvuči kao teška depresija, zašto se ne bi borio/la za ono što želiš ili dišeš?

Odluke nas čine ljudima.

ne želim da povređujem nekoga do koga mi je stalo... i to je jedino što želim.
kakva borba, za šta?
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Ned Nov 23, 2014 10:30 pm

Avramova ::
Osloboditi nekoga od sebe značilo bi povlačenje iz borbe ili možda strah od sebe u slučaju da nekoga zadržiš.

o čemu vas dvoje pričate?

ako vam je draže da postupak koji ne razumete okarakterišete kao predaju (iako nisam znala da smo u ratu), neka bude... ali ja vam tvrdim da je za to potrebno više snage nego za ostati.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od SDK Ned Nov 23, 2014 11:07 pm

Ava lijepo rečeno. To je odluka, biraju ono što im odgovara. Ja lično mogu dodati da loši prijatelji, koji ih pripovjedajući nikada ne prozivaju na gluposti ili inaktivnost, češto tako dodatno doprinose stranganciji osobe.

Lili nije mi nikako jasno...kako ga vrijeđaš i kako možeš otjerati nekoga koga voliš za njegovo dobro? Tako iracionalno kažnjavaš osobu. To je definitivno depresija i možda prikaz kaotičnog stanja uma u trenutku, vjerovatno nesporazum ili neshvatanje.
SDK
SDK
Novi član
Novi član

Broj poruka : 47
Datum upisa : 12.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Ned Nov 23, 2014 11:14 pm

SDK :: Lili nije mi nikako jasno...kako ga vrijeđaš i kako možeš otjerati nekoga koga voliš za njegovo dobro? Tako iracionalno kažnjavaš osobu. To je definitivno depresija i možda prikaz kaotičnog stanja uma u trenutku, vjerovatno nesporazum ili neshvatanje.

ne vređaš, nego povređuješ... zar nije bolje jednom ga povrediti i otići, nego ga mučiti?
a nije ti palo na pamet da time kažnjavamo sami sebe?

ti to meni postavljaš dijagnozu na nešto što čak i nije moje iskustvo?
na konto stava? Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 500484114
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Avramova Ned Nov 23, 2014 11:16 pm

Lilith :: ne želim da povređujem nekoga do koga mi je stalo... i to je jedino što želim.
kakva borba, za šta?

Ako ne želiš nećeš ga povređiivati, valjda je to normalno. Ne povređujem ni nekog do koga mi nije stalo odnosno nepoznatog a tek ne nekoga do koga mi je stalo.

Borba kroz život za život.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Lilith Ned Nov 23, 2014 11:28 pm

Avramova ::
Lilith :: ne želim da povređujem nekoga do koga mi je stalo... i to je jedino što želim.
kakva borba, za šta?

Ako ne želiš nećeš ga povređiivati, valjda je to normalno. Ne povređujem ni nekog do koga mi nije stalo odnosno nepoznatog a tek ne nekoga do koga mi je stalo.

Borba kroz život za život.

rekoh, možda na taj način poveđujemo sebe preko nekoga. a preko koga najviše boli nego preko onoga do koga nam je najviše i stalo... nisam ulazila u dublju analizu zašto, samo znam da i toga ima.

normalna stvar na kojoj ne treba toliko potencirati.
a borba bi bilo šta u ovom slučaju?
prevazilaziti prepreke ili ih ignorisati dok te nakon x godina ne sustignu iza nekog ćoška samo zato što si bio pi*** i nisi smeo da odeš dok ti je još uvek stalo do te osobe?
očigledno se ne razumemo...
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta je to sto ljude cini ljudima? - Page 5 Empty Re: Sta je to sto ljude cini ljudima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu