Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

+7
Avramova
Miško
slavena
Vrdalama
Fraya
Dragana
Cleopatra
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od slavena Sre Mar 30, 2011 9:15 pm

E , jbga , ne mogu ti nista reci na tu temu , interesuju me prvenstveno muske guze.. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2979583794

Volim kad mi kuca blista , znaci.. odbacujem sve predrasude , latim se krpe i kofe.. kuca blista , ja zadovoljna.. da li je usput negde mozda i otisao neki gram , nemam pojma .. bitno je da sam ja zadovoljna!
A kad je zena zadovoljna , to se odmah odrazi na njenu fizicku ali i psihicku lepotu.
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2013163487
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vrdalama Sre Mar 30, 2011 9:16 pm

Avramova ::
Dok se kupam, u kadi properem veš koji inače perem ručno. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3137150671 . Lavorčić ko čamčić pliva ispred mene i dok se opuštam, laganim pokretima ruke perem osetljivi komad veša i sl. Posle toga ruke spustim u vodu da se odmore. Za to vreme istežem stopala i iz kade izađem ko da sam preplivala Dunav. :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919:

Cudo su godine...od obicnog kupanja se toliko umori da bih ja razmislio da li da se opet kupam Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980
Vrdalama
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3139
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Idealna za izvrdavanje

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vrdalama Sre Mar 30, 2011 9:17 pm

slavena ::E , jbga , ne mogu ti nista reci na tu temu , interesuju me prvenstveno muske guze.. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2979583794
Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2013163487

Pa uvali mu usisivac u ruke pa da vidis efekat.... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980
Vrdalama
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3139
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Idealna za izvrdavanje

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Avramova Sre Mar 30, 2011 9:20 pm

slavena ::
Prvo da te zagrlim zato što me razumeš. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2706174320

slavena ::
Drage moje , ja licno mislim da je sve ovo, sto bi rekli , Varka Mladoga Marka.. tj. mislim da samo hoce da nas ubede kako je spremanje kuce korisno za nas , da nas ubede u nesto u sto i sami ne veruju. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 216218906

Ti znaš da sam ja slobona žena i da ništa ne moram ali želim i to je moja iskrena i dobra volja. Nije to zato što obožavam da se džilitam po stanu, već zato što želim da nam bude lepo, mirisno...Konačno, dobar muškarac zaslužuje da ga sačeka postavljen sto za dvoje jer On je to zaslužio.








Poslednji put izmenio Avramova dana Pet Apr 01, 2011 3:03 pm, izmenio ukupno 2 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od slavena Sre Mar 30, 2011 9:21 pm

Vrdalama :: Pa uvali mu usisivac u ruke pa da vidis efekat.... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980

Nisam luda.. pametno sam ja zensko... aaaaa..nemas ti pojma... a i kad ima stosta pametnije od uvaljivanja usisivaca... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2979583794
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vrdalama Sre Mar 30, 2011 9:23 pm

slavena ::
Nisam luda.. pametno sam ja zensko... aaaaa..nemas ti pojma... a i kad ima stosta pametnije od uvaljivanja usisivaca... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2979583794

Pa da vidis kako ce da ima vitku liniju.... Smile
Vrdalama
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3139
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Idealna za izvrdavanje

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od slavena Sre Mar 30, 2011 9:28 pm

Vrdalamo , sto odmah ne kazes da je tajna tvoje vitke linije , ciscenje kuce.. :mete: a ne obilazis kao kisa oko Kragujevca.. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3582407438 :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 967931169 :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vrdalama Sre Mar 30, 2011 9:31 pm

slavena ::Vrdalamo , sto odmah ne kazes da je tajna tvoje vitke linije , ciscenje kuce.. :mete: a ne obilazis kao kisa oko Kragujevca.. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3582407438 :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 967931169 :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919:


Tajna moje vitke linije je u uvaljivanju usisivaca.... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980 Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980 Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2214231980
Vrdalama
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3139
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Idealna za izvrdavanje

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od slavena Pet Apr 01, 2011 2:56 pm

I KUVANJE JE GIMNASTIKA .. kad vam kazem.
Drage moje budite sto kreativniei u kuhinji - ljuštenje, seckanje, mešanje ( moze i guzom , bitno je da se mesa..) pa onda , pripremanje testa i mućenje belanaca sagoreva mnogo više kalorija od jednostavnog podgrejavanja gotovog obroka u mikrotalasnoj , a i ukusnije je... A ako zaista želite da se oznojite, počnite da mesiti hleb i razna peciva... Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 4242552882 I onda to sve dajte drugome da jede.. :klopa1: a vi se drage moje posle toga prihvatite :parfem: .. svi zadovoljni , a linija na zavidnom nivou! Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3021264613
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Avramova Sre Apr 20, 2011 2:07 am

Postoji jedan recept za kiflice. Uglavnom napravim oko 70-80 komada u zavisnosti od raspoloženja, količine brašna koju imam, kvasca i sunca. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2317702173

Kada stavim sve sastojke, počnem da mesim testo desnom rukom, pa onda sve stavim na dasku i zatim mesim sa obe ruke. U tom položaju muskulatura ruku dobija fine oblike i time ste obradili taj deo tela.

Dok još uvek mesite testo, radite ramenima. Prvo ih savijate unazad, a zatim unapred. Svaka vežba se radi u serijama.

Ostavite testo da se udvostruči. Za to vreme srknete malo kafe, ispuštite cigaretu, oni koji nisu pušači mogu da otvore pasijans, pročitaju koji list knjige, obave tel. razgovor....

Tu ste se odmorili i sada krećete s drugom fazom. Testo premesite u ritmu muzike koju slušate. Gledajte da bude neka dinamična muzika kako bi i vaši pokreti bili dinamični. Preporučujem tvist. :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919:

Testo ste premesili, pustite da se odmori. Za to vreme se istegnite kao mačka u svim pravcima, što više možete. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3759825179

Krećite sa obikovanjem malih jufki (oko 75 komada). Kidajte od testa male komadiće koje ćete brižljivo oblikovati u male hlepčiće, veličine kokošijeg jajeta ali okrugle. Za to vreme radite nogama: prva jufka, jedan skok i uz to uzviknite "hop!" Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3818829173 Ovo je vrlo važno zbog vežbi disanja.

Druga jufka dva skoka i dva puta "hopa!" Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3818829173 Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3818829173 Treća tri i tako do 35, a onda unazad. Nema pauze i tu ćete već morati vezati maramu oko čela jer će posle 20 jufke početi izlaziti graške znoja.

Završili ste poslednju jufku i poslednji skok i "hop!". Sada ste već zategli nožne mišiće, listove kao i butine sa strane i unutrašnje delove.

Odmorite se i ne zaboravite da velikom najlon kesom prekrijete jufkice kako se ne bi napravila pokorica.

Odšetajte odlučnim korakom do kupatila i umijte se uz blago istezanje mišića lica.

Sada kreće treća faza, oblikovanje kiflica.

Na dasku ispred sebe stavite jufku. Oklagijom je izvaljajte u elipsu strogo vodeći računa da angažujete grudni koš, tačnije mišiće koji drže grudi. Rukama pomerate oklagiju gore-dole, testo se tanj, duboko udahnite kada oklagiju gurate od sebe, duplo duže izdišite kada oklagiju dovodite k sebi. Elipsa neka bude dugačka oko 25 cm a široka ne više od 10-12 cm.

Zasecite vrh elipse do vas nožem oko pola cm. Za to vreme radite sedalni deo. Jedno rolanje će biti odlična vežba za mišiiće stražnjice.

Sada rukama krenite od zasečenog dela jufke i blago ga gurajte napred praveći rolnu dok lagano istežete mišiće ruku kao i grudnog koša. Kada ste umotali kiflicu, lagano je savijte i stavite u pleh.

Završite preostale 74 kiflice i ne zaboravite na vežbe.

Dok se kiflice odmaraju, i vi se odmarajte ali aktivno. U činiju odvojte dva žumanca. Peruškom ili četkicom premažite svaku kiflicu, pospite ih krupnom morskom solju, polovinu kimom, drugu polovinu susamom ili već po želji.

Za to vreme se i dalje odmarate. Sada opet pustite da se kiflice odmaraju ali ne i vi. Odigrajte jedan tvist ili neki slični ples što će znatno opustiti vaše mišiće.

Pleh sa kiflicama stavite u zagrejajnu rernu i pustite da se peku. Za to vreme napravite sveću i ostanite u tom položaju dok kiflice ne poprime zlatno žutu boju od gore i od dole i to će biti znak da su gotove.

Promenite položaj i odmorite na krevetu max. pet minuta uz vežbu disanja. Sve vreme gledajte u jednu tačku i ne razmišljajte. (opuštanje mozga).

Kiflice su gotove. Štipaljkom ih izvadite dok se blago njišete uz laganu muziku, pevušeći. Ostatak kiflica ispecite na isti način kao i prvu količinu.

Kada su sve kiflice gotove, pustite da se ohlade i one i vi, nakon čega kiflice iznesite na sto a vi idite u kadu, properite koji komad nežnog veša. Budite zadovoljne jer ste postigle dva cilja.

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 68429486

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Miško Sre Apr 20, 2011 9:35 am

Evo Avramova vam je navela primer aktivne meditacije !? iako nije iz Zlatne zore...
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vidra Sre Apr 20, 2011 9:18 pm


upada li krecenje u ovu kategoriju?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Avramova Sre Apr 20, 2011 9:27 pm

Po meni tek krečenje upada. Tu se može dobiti i koji cm na visini. :Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 3681966919:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Vidra Sre Apr 20, 2011 9:34 pm

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Painting-walls-credit-lg

isto mislim
a razvijes ramena, pa zadnju lozu... ih...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Orhideja Uto Maj 03, 2011 6:00 pm

Nekad krečila sama, sad plaćam majstora Smile što da nekome otimam posao Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 2503617651
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Thabit Sub Jun 21, 2014 4:15 pm

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!
Pojma nema!  Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 479116528 
bar u mom slučaju!  Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 479116528 
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Mojra Sub Jun 21, 2014 5:16 pm

Meni kućni poslovi služe samo radi održavanja kondicije,pošto sa linijom nikad nisam imala problema Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 907769211
ali' evo,od srca preporučujem nekima lupanje tepiha prebačenog preko štangle...da raspale svom snagom duzeminutno,u cilju jačanja ramenog dela tela  Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 1179806630 
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Thabit Sub Jun 21, 2014 5:44 pm

Podržavam,jača se i kroše!  Very Happy 
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Avramova Pon Jun 23, 2014 3:58 pm

Ovih dana sam prenosila delove nameštaja, Neke koji nisu gabaritni sama sam nosila tako što sam ih pridržavala rukama nakon čega su mi se znatno definisali mišići koji su poslednih mesec dana prilično mirovali jer sam više aktivirala nožne mišiće i šake. Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 1656610304

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi idealan put do...vitke linije! - Page 2 Empty Re: Kucni poslovi idealan put do...vitke linije!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu