Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Svekrva - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Svekrva - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Svekrva - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Svekrva - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Svekrva - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Svekrva - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Svekrva - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Svekrva - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Svekrva - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Svekrva - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Svekrva - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Svekrva - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Svekrva - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Svekrva

+24
Dionis
Time
crni labud
Komsinica
country girl
djavolica
Vidra
Dragana
Prince
Sklad odjeka
GaGa
cat09
Avramova
ostensibly
slavena
Fristajlo
digitalmandrak
drdoktor
Arwen Evenstar
pjer
Anhelito
Johnny-Azra
Lila
Orhideja
28 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 12:11 am

Arwen Evenstar ::
drdoktor ::A sta je sa detetom, da li je kod tebe?

Mnogo toga kapiram tek sada kada se sve završilo.
Jednom su oni na nekoj slavi potegli neku priču o braku i razvodima, kako toga danas ima jako mnogo itd, i ona je ni pet ni šest, rekla ovo: D. (ime njenog muža, mog ex svekra) i ja ćemo se za Dušana boriti na sudu.... Svi su je belo gledali.
To mi govori samo jedno, ona je od početka planirala naš razvod.... a ima tu još takvih detalja koje tada nisam shvatala ali ih sada veoma razumem.

****
Da, dete je samnom.
Viđaju ga 1x nedeljno, uglavnom je za vikend kod babe i dede 1-3 dana.

U njihovom slučaju se radi o grupnoj manipulaciji.
Ne znam da li takvo čudo postoji u medicini, ali u praksi ga očito ima.
Ne zna se više ko kime manipuliše.

Arwen ovde se radi o patoloskom odnosu koji postoji izmedju njih. Imas dominantnu majku, povucenog oca, sin obicno u ovakvim slucajevima je poslusan majci, duboko negde zeli da se oslobodi te kontrole, ali nije sposoban. Obicno okrivljuje oca za situaciju, ali i ako se suprostavi majci dolazi do velikog osecaja krivice. Sve dok ne dodje osoba, kao u njegovom slucaju koja ce mu zameniti majku. Samo sto to opet nije zdrav odnos, vec patoloski. Taj brak ne moze da bude srecan. Ona mu nije zena, vec druga majka.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:17 am

drdoktor ::
Arwen samim time on se nije promenio. Praksa govori iz mene.
Naravno, jer postoje nevidljive granice, koje one jos uvek nisu presle. Moj je savet ne delite previse svoju intimu sa svekrvama, jer se sve lako okrene i to mnogo brze nego sto mozete da zamislite.

1) nije se promenio znam i ja, samo glumim kad mislim da jeste. I dalje pokazuje koliko je ne zreo. Teško mi je da prihvatim. Ne zbog mene, već što je i dalje skot prema svom detetu. Primer, njegovi imaju letnji raspust 2 meseca jer su prosvet. radnici, i odu na more (imaju tamo kucu), on se ne seti da pozove sina telefonom da ga pita kako je i šta radi, a kamo li da dođe po njega da ga vidi... i onda mu za novu godinu kupi najveću igračku... pa nije to detetu sreća!!!!
2) Nisu prešle jer ne žive sa svekrvama ili ih ne viđaju 24h, ne stoje zajedno u kuhinji za šporetom, ne dele kućne poslove itd.
Tu je ustvari sukob generacija i mišljenja.
Koliko god da si dobar, nema šanse da ti nešto ne zasmeta kad tad i problem se pojavi. Bitno je samo umereno i polako rešiti problem, ali bole da reši on sa majkom umesto mene, jer on je ipak njen sin, pa i da je ko zna šta ona na njega ne može da se naljuti jer je on njeno dete, dok na mene može da se naljuti i to opasno.
3) Nikada ne govorite mnogo jer će kad tad one to okrenuti protiv vas, i nabiti vam u lice ili sve ili samo nešto, ili direktno i grubo ili indirektno i kao sa strane, ali proturiće nešto o vama, pa se posle ne hvatajte za glavu.
Meni i mojima je otvoreno rekla na nekom skupu kad smo bili svi zajedno da ja nisam snaja kakvu je ona želela za sina, jer nemam fakultet (a oni su svi sa završenim muzičkim akademijama). Svekrva - Page 2 2255911292
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 12:20 am

Arwen Evenstar ::

:Svekrva - Page 2 3681966919: :Svekrva - Page 2 3681966919: :Svekrva - Page 2 3681966919:

Fakultet ne cini coveka. Na zalost to mnogi ne shvataju. Dobro si se ti izvukla.

A ostale neka procitaju tvoje savete jer sve sto si rekla je 100% tacno.


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Mar 21, 2011 12:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : izbačen citat)
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:24 am

drdoktor ::Imas dominantnu majku, povucenog oca, sin obicno u ovakvim slucajevima je poslusan majci, duboko negde zeli da se oslobodi te kontrole, ali nije sposoban. Obicno okrivljuje oca za situaciju, ali i ako se suprostavi majci dolazi do velikog osecaja krivice. Sve dok ne dodje osoba, kao u njegovom slucaju koja ce mu zameniti majku. Samo sto to opet nije zdrav odnos, vec patoloski. Taj brak ne moze da bude srecan. Ona mu nije zena, vec druga majka.

Dakle, mislis li da je dobro što sam izvukla živu glavu odande i da ne treba da žalim?
Tamo sam se često osećala kao u zatvoru, jer niko nije smeo da me poseti, ni brat, ni majka, uvek su izmišljali neke izgovore....

Mislim da je dobro što nisam više sa njim, žao mi je deteta zbog toga što je morao da prolazi sa nama kroz taj razvod, ali mi je drago što sam posle svega ostala normalna, što nisam prsla ko bundeva... a dešavalo mi se da bi ih oterala sve u p.m. ali nisam
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 12:28 am

Arwen Evenstar ::

Dakle, mislis li da je dobro što sam izvukla živu glavu odande i da ne treba da žalim?
Tamo sam se često osećala kao u zatvoru, jer niko nije smeo da me poseti, ni brat, ni majka, uvek su izmišljali neke izgovore....

Mislim da je dobro što nisam više sa njim, žao mi je deteta zbog toga što je morao da prolazi sa nama kroz taj razvod, ali mi je drago što sam posle svega ostala normalna, što nisam prsla ko bundeva... a dešavalo mi se da bi ih oterala sve u p.m. ali nisam[/quote]

Mislim da je dobro sto si se izvukla i to na vreme. Moras jedino da vodis racuna sto se tice sina i njihovog manipulisanja sa njim. Narocito ako postoji sklonost sa njihove strane ka materijalnom darivanju. To sto otac nema interesovanja, je njegova sramota, ali i ne moze jer ima zenu koja je ista kao majka. Dakle trpi ucene.

Da li ga treba sazaljevati, ne. Mozda zvuci okrutno, ali to je samo zbog toga da bi ti mogla da nastavis zivot dalje.


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Mar 21, 2011 12:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : izbačen citat)
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:32 am

drdoktor ::
A ostale neka procitaju tvoje savete jer sve sto si rekla je 100% tacno.

Ponekad, majke mi, pomislim kako bi moja iskustva bila dobro štivo za pisanje knjige sa svim savetima za devojke i žene, koje greške da ne čine, kako da postupe u određenim situacijama itd....
Čak znam i koji bih naslov dala Svekrva - Page 2 4022889699
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:35 am

drdoktor ::Da li ga treba sazaljevati, ne. Mozda zvuci okrutno, ali to je samo zbog toga da bi ti mogla da nastavis zivot dalje.

Ma mogu ja bez njega, nije to problem, nego se sad plašim pomalo novih veza, zbog bojazni od novih majki tih mojih potencijalnih partnera...
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 12:45 am

Arwen Evenstar ::
drdoktor ::Da li ga treba sazaljevati, ne. Mozda zvuci okrutno, ali to je samo zbog toga da bi ti mogla da nastavis zivot dalje.

Ma mogu ja bez njega, nije to problem, nego se sad plašim pomalo novih veza, zbog bojazni od novih majki tih mojih potencijalnih partnera...

Tvoj strah je normalan, jer imas lose iskustvo. Takvi muskarci se lako prepoznaju, narocito majke. Zato kada upoznas muskarca treba sto pre da upoznas i njegove roditelje. Usiljena ljubaznost i nasmejanost se lako primeti. Takodje kada neko zeli da ti bude prijateljica, to je jedan vid blage kontrole. U vecini slucajeva njihov odnos je ogledalo duse potencijalnog. Rekao sam u vecini jer treba da izbegavamo generalizaciju.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 05, 2010 12:53 am

Strasna prica,i sto rece Doca,dobro si se izvukla...Ja takodje zivim sa roditeljima i u pocetku je bilo bas za*hebano...Zena kove,majka kove,a ja u sredini izmedju cekica i nakovnja...Dok mi jednog dana nije pukao film i dok nisam sazvao "partijski sastanak", sastavio njih dve i isterao stvar na cistinu...Izvolte pa recite jedna drugoj sve sto imate. I rekle su jedna drugoj sve sto im smeta i sto ih nervira,popile kafu koju sam im skuvao...Onda je keva uvukla malo rogove,zena takodje i danas ,hvala Bogu,funkcionisemo...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:53 am

drdoktor ::Tvoj strah je normalan, jer imas lose iskustvo. Takvi muskarci se lako prepoznaju, narocito majke. Zato kada upoznas muskarca treba sto pre da upoznas i njegove roditelje. Usiljena ljubaznost i nasmejanost se lako primeti. Takodje kada neko zeli da ti bude prijateljica, to je jedan vid blage kontrole. U vecini slucajeva njihov odnos je ogledalo duse potencijalnog. Rekao sam u vecini jer treba da izbegavamo generalizaciju.

Nemoj sad da misliš da te zezam ili tako nešto, ali moram reći da si zaista pametan čovek.
Pa sve ovo iznad mi se baš i desilo... i da sam znala ranije, ma ne bih se ni udala za njega. Ne bih bila prva koja je sama sa detetom.
Nego gledano sa stručne strane, ima li njemu pomoći?
Mislim ne zanima to mene zato što hoću nešto od njega, pu, pu, pu, daleko bilo, nego me zanima ovako. (sa tom se još nije oženio, samo žive zajedno)
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 12:55 am

Milica nije htela da uvlači rogove ZABOGA U NJENOJ KUĆI.... Smile
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 1:06 am

Arwen Evenstar :: Nemoj sad da misliš da te zezam ili tako nešto, ali moram reći da si zaista pametan čovek.
Pa sve ovo iznad mi se baš i desilo... i da sam znala ranije, ma ne bih se ni udala za njega. Ne bih bila prva koja je sama sa detetom.
Nego gledano sa stručne strane, ima li njemu pomoći?
Mislim ne zanima to mene zato što hoću nešto od njega, pu, pu, pu, daleko bilo, nego me zanima ovako. (sa tom se još nije oženio, samo žive zajedno)

Da postoji nada, postoji, ali to bi znacilo da potrazi strucnu pomoc. Ovakvi odnosi su veoma slozeni, duboko destruktivni. On ne moze da ostvari odnos na pravi nacin van obrasca ponasanja koji ima u kuci, majka i otac.

Ono na sta treba da obratis paznju jeste tvoj sin i mogucnost delovanja svekrve na njega. Ne znam koliko ti sincic ima godina, ali moras da vodis racuna da u nedostatku uloge oca u njegovom odrastanju, ne budes dominantna zbog njegovog pravilnog razvoja.

Tvoj ex s obzirom da ima trideset godina, ostace emotivno nezreo, ako ne potrazi pomoc, samo ne vise u rukama majke, vec druge ili trece zene ili ko zna jos koliko. Mada cesto znaju i da se pokajnicki vrate.


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Mar 21, 2011 12:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : skraćen citat)
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 05, 2010 1:10 am

Milica nije htela da uvlači rogove ZABOGA U NJENOJ KUĆI.... Smile

I moja se majka zove Milica :Svekrva - Page 2 3681966919: , i tu sva slicnost prestaje
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 1:10 am

drdoktor ::mada cesto znaju i da se pokajnicki vrate.

A ne, to ne.... affraid
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 1:22 am

Arwen Evenstar ::
A ne, to ne.... affraid
Za tvoje dobro, nadam se da ovo iskreno misliš... Po svemu što sam ovde pročitao, jasno je da od tvog bivšeg ne možeš očekivati neku bitnu promenu u ponašanju- a nazad u taj pakao ne bih nikom savetovao. Znam da si "prokleto žensko" Svekrva - Page 2 834150 koje želida ima oca svog deteta uz sebe, i to jeste lepo, ali- sad je tu i taj mališan, koji ne bi trebalo da trpi neke posledice te slabosti. Teško ti jeste, ali- pazi da ne bude i teže... Svekrva - Page 2 427239
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od drdoktor Sre Maj 05, 2010 1:25 am

digitalmandrak ::
I moja se majka zove Milica :Svekrva - Page 2 3681966919: , i tu sva slicnost prestaje

Digi sta bi rekla tvoja zena :Svekrva - Page 2 3681966919:
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od slavena Sre Maj 05, 2010 9:44 am

drdoktor ::
Nije on naucio lekciju vec je nasao slicnju zensku osobu kao sto mu je majka, koja ce mu odredjivati sta da radi, a sta ne. Samim tim je ona postala primarna osoba, a majka sekundarna. Jednostavno receno, zamenio je komandanta.

Dr.svaka cast na obrazlozenju ,jer ovo sam i sama pomislila...ali ovom zadnjom recenicom je doslovce udaren pecat. Smile
:goodpost:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 05, 2010 12:04 pm

Digi sta bi rekla tvoja zena Laughing

Moja zena je skontala da ako zivis u zajednici neki zdravi kompromis mora da postoji kao i da "djavo" nije tako crn ,narocito ako se potrudis da ga upoznas...Moji se roditelji nikad nisu mesali u vaspitanje naseg deteta,kao i u to sta ce dete da jede ili obuce...Dosta su nam pomogli da resimo stambeno pitanje(finansijski,posto mi zena ne radi),hvala Bogu,dogodine cemo da se uselimo na sprat,a i puno znaci kad ima ko da ti pricuva dete u datom trenutku...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 3:09 pm

digitalmandrak ::a i puno znaci kad ima ko da ti pricuva dete u datom trenutku...

To je tačno, ali evo još jednog mog primera, a to me je najviše nerviralo.
Na primer ja trebam da opeglam nešto ili radim neki drugi posao, i moji se ex ponude da odu i prošetaju sa detetom, da ne bi sedelo u kući.
Nudili su se s vremena na vreme da ga pričuvaju ako ja želim sa drugaricom da odem do grada, ili ako ex muž i ja idemo u pozorište, ali najčešće kad sam nešto radila u kući. Ako bih ostala do kasno peglajući gomile veša, govorili bi da mogu da odspavam duže ujutru (do 10h recimo), a oni će dati detetu da doručkuje i tako.

Posle svega su mi to nabijali na nos, u stilu: ti si loša majka, dok si ti spavala mi smo ti čuvali dete ili dok si se ti švrćkala po gradu mi smo ovo ili ono, još napraviše od mene lenčugu.
Zato ne treba ni previše koristiti njihovu "dobrotu" i nuđenje "pomoći", kao da vam olakšaju, jer kad tad to mogu da okrenu protiv vas.
I šta onda?
Kome dokazati svoju nevinost?

Dakle, ne previše ni zbližavanja.
Neka svako fura svoj način života, i u startu dati do znanja svekru i svekrvi da nema mešanja!!!
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 3:18 pm

Arwen Evenstar :: ili ako ex muž i ja idemo u pozorište
?
Ovo i dalje radiš? Svekrva - Page 2 510826
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od ostensibly Sre Maj 05, 2010 3:26 pm

A zasto nema tema: Tasta... Svekrva - Page 2 74719 Svekrva - Page 2 74719 Svekrva - Page 2 74719 Kad ti kaze onako, kad procedi kroz zube... Slusaj zete...
Zaledi te k`o da te umoce u tecni azot Svekrva - Page 2 441346
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 3:31 pm

ostensibly ::
Zaledi te k`o da te umoce u tecni azot Svekrva - Page 2 441346
Samo nemoj da pokušaš da hodaš- pukneš k'o onaj od tečnog metala... Svekrva - Page 2 74719
Otvori temu, olakšaj dušu... Svekrva - Page 2 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Arwen Evenstar Sre Maj 05, 2010 3:39 pm

Fristajlo ::
?
Ovo i dalje radiš? Svekrva - Page 2 510826

Ne, pisano je u prošlom vremenu....
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od ostensibly Sre Maj 05, 2010 4:04 pm

Vazno je da ides u pozoriste... pa jel da... Svekrva - Page 2 427239
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 4:12 pm

Arwen Evenstar ::
Ne, pisano je u prošlom vremenu....
Ima jedna izreka;glasi- "Ako te neko prevari jednom- on je kriv. Ako te prevari dva puta- oboje ste krivi; ali, ako te prevari i treči put- samo ti si kriv..."
Mudra izreka, i istinita...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svekrva - Page 2 Empty Re: Svekrva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu