Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 50 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 50 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

+10
Fraya
laza
Buca
Fristajlo
Orhideja
Dragana
Avramova
cat09
digitalmandrak
drdoktor
14 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Buca Pon Jun 28, 2010 12:29 am

Fristajlo ::...
To je moje mišljenje, i ne želim da ga menjam, ne vidim razloge.

Ma, znala bih to i bez dodatnog objašnjenja.
Buca
Buca
Član
Član

Broj poruka : 388
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Fristajlo Pon Jun 28, 2010 12:38 am

Buca ::

Ma, znala bih to i bez dodatnog objašnjenja.
Verujem. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 427239
Treba da znaš neke stvari u vezi mene...
Ja, naime, imam vrlo čvrste stavove po nekim pitanjima, koja sam proučio temeljno- ovo je jedno od njih; kada je takav slučaj, ne vidim smisao bilo kakve polemike i preispitivanja- to smatram nepotrebnim gubljenjem vremena...
U diskusije ulazim samo u slučajevima kad mogu da saznam nešto novo, što može objasniti nešto što mi nije potpuno jasno; ja shvatam tvoju potrebu za polemikom i poštujem je, ali- nisam za to da se jasne stvari stalno preispituju- to je onda relativizovanje, sa skrivenom namerom. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 353681
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Buca Pon Jun 28, 2010 1:51 am

Fristajlo ::
Verujem. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 427239
Treba da znaš neke stvari u vezi mene...
Ja, naime, imam vrlo čvrste stavove po nekim pitanjima, koja sam proučio temeljno- ovo je jedno od njih; kada je takav slučaj, ne vidim smisao bilo kakve polemike i preispitivanja- to smatram nepotrebnim gubljenjem vremena...
U diskusije ulazim samo u slučajevima kad mogu da saznam nešto novo, što može objasniti nešto što mi nije potpuno jasno; ja shvatam tvoju potrebu za polemikom i poštujem je,
Jaooo... treći post na istu temu. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 6096 Koju "moju potrebu za polemikom"? Ja ni u prvom postu nisam napisala da želim razgovarati nego da se to može. Ono što sam propustila napisati (iz obzira) je da me ne zanima razgovor o tom. (Ne da mi se trošiti vrijeme na to, nije mi dovoljno stalo ni do tog, a i da budem krajnje iskrena - ni do tvog mišljenja o tom pitanju. (Molim te, nemoj ovo shvatiti kao uvredu.)) Moj drugi post trebalo je da pomogne međusobnom razumijevanju.




Fristajlo ::
ali- nisam za to da se jasne stvari stalno preispituju- to je onda relativizovanje, sa skrivenom namerom. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 353681

Kao što (sad) već triput rekoh - posve mi je jasno sve što si napisao.
Buca
Buca
Član
Član

Broj poruka : 388
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Fraya Pon Jun 28, 2010 8:15 pm

drdoktor ::Sta ako neko ne zeli da sustinski resava probleme? Kao sto je bio slucaj npr u Nemackoj gde je izdat prirucnik od strane Ministarstva zdravlja o vaspitanju deteta u kome je do detalja opisano kako ocevi treba da podsticu seksualnost kod cerki, tako sto ce ih sami stimulisati.

Zanimao bi me jako neki link u vezi boldovanog.
Mislim,stvarno preterujes pa ne znas za dosta.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Fraya Pon Jun 28, 2010 8:21 pm

drdoktor ::Fri, Buca daje jednostavne komentare, ali dobre. Uvodjenje uniforme nista nece promeniti, jer sve oko njih im govori da treba da rade nesto drugo. Tacno je da u odredjenim zemljama postoje uniforme, ali one nisu izmenile sustinu besmisla kojem su deca izlozena.

I ja sam imala uniformu u skoli ( ako se dobro secam samo u gimnaziji, ali je to bas i
udarno vreme), a nisam iz Indije ili UK,USA.U Srbiji sam isla u skolu.

Skolske uniforme imaju itekako smisla .
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od drdoktor Pon Jun 28, 2010 8:50 pm

Fraya ::
Zanimao bi me jako neki link u vezi boldovanog.
Mislim,stvarno preterujes pa ne znas za dosta.

Ove brosure su bile objavljene 2007. godine, a ubrzo i povucene, jer se digla velika prasina.


Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Ewt3a5218a3a088c3e81875
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Arwen Evenstar Uto Jun 29, 2010 6:03 pm

Za sve su krivi roditelji.

Dete može samo da mašta o takvom look-u i IN životu, ali to ne bi bilo toliko tragično, da današnji roditelji nisu u fazonu da ispunjavaju sve hirove njihovih razmaženih ćerkica.
Silikonska dolina je postalo glavno sastajalište takve "dece", malih razuzdanih klinki koje se ponašaju kao profi kurvice, oblače se i šminkaju kao da im je 30, a sve uglavnom imaju po 12-13-14 godina.
Strašno!!!
Onda traže bogate momke ili stariju gospodu da ih šetaju, sponzorišu i da se sa njima "zezaju" dok ih čak i roditelji forsiraju u toj tragi-komediji u stilu: "Pa neka se dobro uda".

Muškoj polovini imponuje da šeta mladu lutkicu, a kad je se zasiti naćiće sebi mlađu, dok će ova leteti kao stara istrošena roba.

Da se podsetimo još jedne VIP domaće lutkice koja se pojavila skoro i ne sa svojih 15 godina, ali je odmah nabacila silikonske grudi i usne (i ko zna još šta), pritom je navatala bogatog matorca da joj sponzoriše muzički album prvenac i nama zapevala "Januar, januar, januar, ponoć je ljube se svi, umesto poklona reci mi, da sam lepa i odlazi..."
Naravno, to je Ana Nikolić

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Ana_nikolic_fhmaustralia
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od laza Čet Jul 01, 2010 4:19 pm

veliki uticaj sem naše televizije ima ionaj odvratni MTV,muzika ok ali imaju emisije da ti se smuči a sve tipovano da zalude tinejdžere....
rođendani za 20 000 ljudi,trudna u 17 gidina i slične ludosti....

slažem se sa arwen 100% bez obzira na uticaje sa strane ipak najveću krivicu imaju roditelji za sve što kod njihovog deteta nije u redu,stvar je u tome što su pojedine mame i tate srećne ako im dete liči na lutku sa naslovnice.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Cleopatra Ned Sep 26, 2010 10:35 pm

Ne vidim nista lose u tome da se neko fizicki usavrsava. Ako ce to odredjenu osobu da nahrani samopouzdanjem. Zena ce uvek imati potrebu za lepim izgledom, kojim ce da privlaci, to je nesto za cim zudi svaka zena i ono sto joj daje najvece samopouzdanje. Ali ipak stojim iza toga da osoba treba da tezi da bude kompletna. Nije dovoljno samo privuci, treba to i zadrzati.

U uvodnom postu spomenuta su tri, cetiri krsha na koja mlade devojke ne bi trebalo da se ugledaju ni u najgoroj nocnoj mori. A Mimi je jedna jako principijelna devojka, stvar je ukusa taj barbi fazon, i malo je tesko pruziti joj sansu da fascinira. Ali to itekako ume, posebno sto je tesko ne stvoriti predrasudu o nekome ko izgleda kao plasticna lutka.

Elem, prave kraljice ove teme, trebalo bi da budu i prave ribe: Modelsice (ne ovi novi, samoprozvani, gabori), nekolicina misica i ostale prave "udavace". Ove sponzoruse u pokusaju, tipa Jelena Karleusa, su mi smesne. Da bi se neko bavio vijanjem najbogatijih ljudi na planeti, koji nit su glupi nit naivni, treba zavidna mudrost i vestina.
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od shondononda Ned Sep 26, 2010 11:42 pm

Slazem se.
Modelsice su gabori,mudri gabori.
shondononda
shondononda
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Cleopatra Pon Sep 27, 2010 12:08 am

shondononda ::Slazem se.
Modelsice su gabori,mudri gabori.

Mislim da ti ni ne znas zasto sam naglasila da ne mislim na "nove". One stare su bile vanserijske ribe.
Uostalom evo ti slika, pa ti vidi. Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 2214231980

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 V85531p0
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od shondononda Pon Sep 27, 2010 9:33 am

Bice da su to sve serijske ribe sa tarifom Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 2979583794
shondononda
shondononda
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od RINGE Pon Sep 27, 2010 9:34 am

Bolje nego bez tarife

Cist racun (u pdebelom plusu) duga ljubav Smile
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Gost Pon Sep 27, 2010 9:46 am

Na zivot nase djece (moje) ne moze da ima uticaj...nikakve lutke ni lutkice..jer ne zivimo u tom pravcu ...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Fristajlo Pon Sep 27, 2010 11:47 am

Viđao sam droce pristojnijeg izgleda i ponašanja... Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 44570
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 27, 2010 11:58 am

Tako to biva,kad roditelje boli k**ac Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 3dmangespaghettis3
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Orhideja Uto Okt 19, 2010 9:30 am

digitalmandrak ::Tako to biva,kad roditelje boli k**ac Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 3dmangespaghettis3
Digi nemoj tako, kod nekih roditelja jeste tako ali kod mase drugih nije. Sam roditelj u trci da obezbjedi sve što je potrebno za neki normalan život ima jako malo vremena i tu gubi trku između normalnog života i roditeljstva. Dok se okrene dijete je već veliko i više neće da sluša pa nastavlja svojim zactanim "ispravnim" putem...roditelj nemoćan u želji da to isto dijete u potpunosti ne izgubi prihvata sve.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Cleopatra Uto Okt 19, 2010 11:11 am

roditelj nemoćan u želji da to isto dijete u potpunosti ne izgubi prihvata sve.

Ja kad sam se odlucila da postanem droca, majka je rekla:"Nemoj samo da budes jeftina." Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 479116528
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Fristajlo Uto Okt 19, 2010 1:30 pm

Cleopatra ::
Ja kad sam se odlucila da postanem droca, majka je rekla:"Nemoj samo da budes jeftina." Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 441346
Nemoj uvek da slušaš majku, to će mnoooogo da ti s*ebe tržište... Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece? - Page 3 Empty Re: Zivot lutke sa naslovne strane - buducnost nase dece?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu