Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Check 123 i Europeana - kultura, umetnost, istorija...
Juče u 7:23 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:13 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:11 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 6:50 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:11 pm od Brave Heart

» Jazz
Ned Sep 23, 2018 6:39 pm od Brave Heart

» Vesti iz oblasti klasične muzike...
Ned Sep 23, 2018 6:37 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Ned Sep 23, 2018 6:35 pm od Brave Heart

» Moj hit danas
Pet Sep 21, 2018 7:10 pm od Brave Heart

» Muzičke vesti s Balkana...
Pet Sep 21, 2018 6:57 pm od Brave Heart

» Moj izbor
Čet Sep 20, 2018 5:46 pm od Poli

» Tabloidi - neukusu treba reći ne
Sre Sep 19, 2018 8:29 pm od Brave Heart

» Google Arts & Culture
Sre Sep 19, 2018 7:29 pm od Brave Heart

https://2img.net/h/s10.postimg.cc/s8x6lw7bt/GF-_Logo12.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

MOJ BLOG

Ići dole

03022018

Počalji 

MOJ BLOG

LESINARI

Tamo gdje sunce zalazi zive lesinari,nadmeni,licemjerni i puni sebe..
Ti lesinari smatraju da svijet treba da izgleda po njihovom kroje,sve sto nije po njihovom jednostavno unistavaju,mrcvare i ostavljaju krvave tragove onih koji nisu zeljeli d a zive kao oni,misle kao oni i rade sve kao oni..
Naravno ti lesinari imaju i saveznike manje lesinare koji uz velikog lesinara zele da se dograbe mesa,nametnu i oni nesto svoje...
Polako tako cekajuci zrtvu koju su izmorili na razne nacine ,spremno pocnu d a je je komadaju.djelic po djelic ..
Komade mesa naravno najvise uzme najveci lesinar ostali po snazi i velicini uzimaju ostalo..Zrtva nemocna jer svi su protiv nje ,ona sama bespomocna lagano umire u najvecim mukama..
Potomci koji ostanu iza zrtve lesinari odmah nastoje da je uvedu u zivot lesinara ,poslusnih koji ce d a rade sve sto glavni lesinar zamisli ...
Tako se stvara veliko gnjezdo lesinara koji cekaju sledecu zrtvu,da je raskomadaju ,pojedu a njeno potomstvo uvedu u svoje gnjezdo...
Tamo gdje se sunce radja ipak ima i onih koji se ne boje tih lesinara ,to su oni kojih se lesinari boje i ne mogu da ih raskomadaju i pojedu ma sta d a rade i smisle ,tako d a u prirodi postoji ravnoteza sad..
Znaju lesinari ako podju d a ce gnjezdo njihovo da se srusi a mnogi s e i boje da ne postanu na kraju pojedeni jer ipak su oni mali lesinari a veliki lesinar ipak ne smije sam ..
--------------------------------------------------------------------------------------------ZABRANJENO KOPIRANJE ,PODLEZE INELEKTUALNOJ SVOJINI --ANDJELA01..
ps..
i kao sto napisa Branislav Nusic...
MRZNJA ONIH KOJI SU ZLI,NIJE TOLIKO
OPASNA KAO NJIHOVO
PRIJATELJSTVO

andjeo01
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 144
Datum upisa : 17.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

MOJ BLOG :: Komentari

Počalji taj Pet Mar 09, 2018 6:11 pm od Davidova

andjeo01 :: Znaju lesinari ako podju d a ce gnjezdo njihovo da se srusi a mnogi s e i boje da ne postanu na kraju pojedeni jer ipak su oni mali lesinari a veliki lesinar ipak ne smije sam ..
Ovo mi se dopada što znači da ipak ni lešinari nisu toliko moćni jer svakome je potreban po lešinar satelit što inače biva i u životu, među ljudima. Niko ne može biti toliko moćan a da nema nekoga manje moćnog od sebe. Nije im lako, tim velikim lešinarima pa često postaju manji od "manjih".

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 12, 2018 1:14 pm od andjeo01

Naravno d a nisu zato i napadaju u gomili-u jatu...
Da medju ljudima svakako ,medju drzavama....
Samo sto mnogi ne vide to,pa s e boje velikog lesinara....a on je u stavri pohlepan,kukavica i na strah drugih zauzima sve ono sto ne smije sam...Zna on to dobro..zato i koristi ostale ..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu