Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 74 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 74 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Pravda za Uroša - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Pravda za Uroša - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Pravda za Uroša - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Pravda za Uroša - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Pravda za Uroša

+15
cat09
HEROJ ULICE
digitalmandrak
IMHO
Anhelito
RINGE
Plelicilnes
Fristajlo
Arwen Evenstar
sanjalica
Orhideja
Dr.acula
Bass
Djeneral
Avramova
19 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Arwen Evenstar Čet Apr 15, 2010 6:42 pm

Ko zna šta se tu desilo, ko je kriv, ko nije, ko laže, ko ne laže...

Sve sami ludaci!!!

Zar niko više ne ide na detektor laži?
Ako nije kriv proćiće detektor, pa bi trebalo da ga puste, zar ne?
Ako padne, pao je, pada i ovako...

Ne znam šta više da kažem... žalosno, za Uroša, za pandura, za nas, za sve
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Djeneral Pet Apr 23, 2010 1:20 am

Arwen Evenstar ::Koliko sam ja razumela Uroš je gurnuo upaljenu baklju čoveku u usta!!!!

Разумела или чула?


Лоше си разумела, а и чула!
Djeneral
Djeneral
Moderator
Moderator

Broj poruka : 267
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 12:41 am

I dobio je pravdu. Ako momak nije znao šta radi, ako je tu propust napravio neki roditelj, škola, društvo- to se može okarakterisati samo kao objašnjenje, nikako kao opravdanje. Stvar je zdrave pameti da je guranje baklje u nečija usta pokušaj ugrožavanja života; a da je sve prevršilo meru, jeste odavno, i krajnje je vreme da se to zaustavi, trajno. Ako je ovo način- onda, neka leži. Dosta mi je dušebrižničkih priča o mladosti i afektu- o tome su trebali da misle neki drugi ranije.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Plelicilnes Sre Maj 05, 2010 1:10 am

вехабије су добиле мање од Уроша Pravda za Uroša - Page 2 510826 да ли је то нормално?
Plelicilnes
Plelicilnes
Novi član
Novi član

Broj poruka : 56
Datum upisa : 05.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Fristajlo Sre Maj 05, 2010 2:06 am

Plelicilnes ::вехабије су добиле мање од Уроша Pravda za Uroša - Page 2 510826 да ли је то нормално?
Nije. Nije normalno ni da jedan klinac robija 10 godina, ali, još je manje normalno to što je uradio. Veruj, meni ga je iskreno žao- i on je žrtva tog ludila; cilj ove oštre kazne je da ona bude poslednja. To je smisao pooštravanja kaznene politike- prekid nekog negativnog trenda pooštrenjem sankcija. Najčešće uspeva.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 7:09 am

Fristajlo :: ... cilj ove oštre kazne je da ona bude poslednja. To je smisao pooštravanja kaznene politike- prekid nekog negativnog trenda pooštrenjem sankcija. Najčešće uspeva.

Neće ona biti poslednja jer mora biti smanjena. Poslednja će biti ona koja je sada pretposlednja. Slučaj se mora revidirati uz dodatne dokaze.

Seti se šta je bilo nedavno kada je na utakmici momak napadnut nožem? Ako je pravosudnim organima bio cilj da slučaj Uroša bude opomena, jasno je da su odabrali pogrešan metod.

Nisu mladi krivi što im je država obezbedila život koga će se jednog dana, kada odrastu, nerado sećati. Mladi su nezadovoljni, bez posla, ni nagoveštaja o boljem životu i nije čudo što je maloletnička delinkvencija u porastu, a država to samo evidentira.

Pravda za Uroša nije zadovoljena!

Uroš je brutalno osudjen na sramotnu robiju od 10 godina. I šta će službeno lice bez uniforme na stadionu? Da je Uroš kojim slučajem to uradio bilo kome od civila (ako je zaista uradio baš tako) , sigurna sam da kazna ne bi bila čitava decenija.

Da je službeno lice bilo u uniformi, znači zvanično na radnom zadatku, ni jedan "uroš" to ne bi uradio za razliku od policije koja razulareno mlati pendrecima po obesnim momcima pa i devojkama, lome im kičme, glave, ubijaju bubrege... ali i onima koji su zaista samo navijači, i svaki puta time sve više i više izazivaju gnev te se ne treba čuditi što se drski navijač osmeli u odbrani, pa i inicijativi za napad.

Ko je ikada osudio policajce zbog pendrečenja koga god stignu i odakle im pravo da kao pomahnitali udaraju gde stignu pa i onoga ko je samo obični navijač? To se zove zloupotreba službenog položaja.

Postoji metod kako se masa stišava, ali postoji i uputstvo za upotrebu pendreka.

PRAVDA ZA UROŠA MORA BITI ZADOVOLJENA!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 8:24 am

Mora 20 urosa da zavrsi u zatvoru da bi "navijacka" bagra shvatila da bilo ciji zivot vredi vise nego njihov bes.

Uzmite da je taj policajac, vas otac, muz, brat, sin pa recite dal je "pravda" zadovoljena ili ne.

Za sve urose ovog sveta ista kazna, maksimalna!
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 8:52 am

Aman RINGE! Šta će policajac u sred gomile navijača bez uniforme?

Zar nisi čuo da policija udara ne birajući ko je bagra, a ko je navijač?

Uzela sam za primer da mi je Uroš sin i kažem: PRAVDA NIJE ZADOVOLJENA, ALI ĆE BITI!!!

Naćiću ja video snimak gde se lepo vidi kako policija itekako zna da izaziva.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 9:01 am

Avramova ::Aman RINGE! Šta će policajac u sred gomile navijača bez uniforme?

Zar nisi čuo da policija udara ne birajući ko je bagra, a ko je navijač?

Uzela sam za primer da mi je Uroš sin i kažem: PRAVDA NIJE ZADOVOLJENA, ALI ĆE BITI!!!

Naćiću ja video snimak gde se lepo vidi kako policija itekako zna da izaziva.


Kako sta ce? Milion je razloga zbog kojih policajci na zadatke ne idu uniformisani.


Nisi mi odgovorila, da ti je policajac muz/sin/otac/brat kakva bi pravda onda bila? Probaj da zamislis da neki dripac tvog sina pokusa da ubije (nasrtaj na coveka bakljom je siguran pokusaj ubistva. svako ko je ikada drzao baklju u ruci ne moze to da porekne)

Od 2000 na ovamo, ja ne znam nikoga u mojoj okolini koga su policajci prebili bez razloga a znam vise od par koji su ubodeni, prebijeni, upucani od strane navijaca.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 9:14 am

RINGE :: Kako sta ce? Milion je razloga zbog kojih policajci na zadatke ne idu uniformisani.

Ako im je cilj da održe red na tribinama onda moraju imati uniforme. U suprotnom, takvi se ne upuštaju u okršaje sa navijačima-huliganima.

Nisi mi odgovorila, da ti je policajac muz/sin/otac/brat kakva bi pravda onda bila?

Ista, naravno! Na svu sreću, pa takvog kretena nemam ni za sina (dva), brata, prijatelja...

Probaj da zamislis da neki dripac tvog sina pokusa da ubije (nasrtaj na coveka bakljom je siguran pokusaj ubistva. svako ko je ikada drzao baklju u ruci ne moze to da porekne)

RINGE,
pa šta rade na ulazu ako je jasno propisano da se ne sme unositi pirotehnika. Ko je tu kriv?

Ne branim ja huligane, ali branim one koji odu na utakmicu zbog sporta, ali ih jednako tretiraju da su huligani. To me jako nervira!

Kada bih i ja otišla na utakmicu, pa na sever jer hoću da osetim navijačku atmosferu, misliš li da bi policajac zaobišao moju glavu, kičmu, bubreg?

Od 2000 na ovamo, ja ne znam nikoga u mojoj okolini koga su policajci prebili bez razloga a znam vise od par koji su ubodeni, prebijeni, upucani od strane navijaca.

Ti ne znaš, ja znam. Verujm mi.

Samo mi odgovori na ovo: a ko je prebijen, upucan ili uboden od strane navijača?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 9:26 am

Ako im je cilj da održe red na tribinama onda moraju imati uniforme. U suprotnom, takvi se ne upuštaju u okršaje sa navijačima-huliganima.

Cilj je indentifikovati te pojedince koji povuku masu na divljanje a to ne mozes u uniformi na sred severne tribine.

Ista, naravno! Na svu sreću, pa takvog kretena nemam ni za sina (dva), brata, prijatelja...

Znaci policajac koji obavlja svoju duznost je kreten Pravda za Uroša - Page 2 3137150671 znaci doktori su kreteni, vatrogasci .. . . . a mamlaz koji bakljom nasrce na coveka nije kreten? AV, malo gubis poentu.



RINGE,
pa šta rade na ulazu ako je jasno propisano da se ne sme unositi pirotehnika. Ko je tu kriv?


Naravno da treba biti sankcionisan taj koji je pustio dripca sa bakljom na stadion. Ali nije on kriv sto je ovaj coveka zapalio njome. Uostalom mnogo je baklji po kucama pa ne izlaze ljudi na ulicu da pale druge ljude njima.


Ne branim ja huligane, ali branim one koji odu na utakmicu zbog sporta, ali ih jednako tretiraju da su huligani. To me jako nervira!

Kada bih i ja otišla na utakmicu, pa na sever jer hoću da osetim navijačku atmosferu, misliš li da bi policajac zaobišao moju glavu, kičmu, bubreg?

Svakako da propusta ima, ja ovde ne branim policiju kao takvu. Samo govorim o ovom specificnom slucaju momka koji je pokusao da ubije drugog coveka. Ja upravo iz tog razloga ne idem na utakmice a jako bi zeleo. Krivica policije je sto konacno ne prelomi i ne resi problem huligana. Englezi su to jako jednostavno odradili, samo treba prepisati recept bez puno mudrovanja.


Ti ne znaš, ja znam. Verujm mi.

Samo mi odgovori na ovo: a ko je prebijen, upucan ili uboden od strane navijača?

Nadam se da ovde ne ciljas na ovo NAVIJACA. Mislio sam na huligane naravno, ne na prave navijace.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 9:46 am

RINGE ::Cilj je indentifikovati te pojedince koji povuku masu na divljanje a to ne mozes u uniformi na sred severne tribine.

I tako oni identifikuju već godinama, ljudi gube živote, dobijaju ubode noževima, lome im se glave, otpadaju bubrezi. Pa izvini, dokle?!

Vodja navijača ne biva vodjom par meseci, zna se da su to najstrastveniji navijači pa čak i zaposlenih u Upravi Crvene Zvezde i nikako klinci. Takav jedan je svima poznat i nema potrebe da se neko šunja u sred mase ne bi li ga otkrio. Pa ja mu znam ime i svako ko god u kući ima ljubitelja fudbala.

Znaci policajac koji obavlja svoju duznost je kreten Pravda za Uroša - Page 2 3137150671 znaci doktori su kreteni, vatrogasci .. . . . a mamlaz koji bakljom nasrce na coveka nije kreten? AV, malo gubis poentu.

Znači da pročitaš ono što sam pocrvenela, drastična razlika:

Ja:
Ista, naravno! Na svu sreću, pa takvog[ kretena nemam ni za sina (dva), brata, prijatelja...

RINGE:
Naravno da treba biti sankcionisan taj koji je pustio dripca sa bakljom na stadion.

Možemo izvesti zaključak o uzrocima nesreće. Prvo: kriv je onaj ko je dopustio da se baklja unese na stadion. Da nije bilo baklje, ne bi bilo nesrećnog slučaja.

Zatim, želim da znam kakve su sankcije preduzete po tom pitanju? Ovo je veoma važna činjenica.

Nadam se da ovde ne ciljas na ovo NAVIJACA. Mislio sam na huligane naravno, ne na prave navijace.

A ja sam te pitala koga su HULIGANI povredili? Ko su povredjeni?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 10:05 am

I tako oni identifikuju već godinama, ljudi gube živote, dobijaju ubode noževima, lome im se glave, otpadaju bubrezi. Pa izvini, dokle?!

Slazem se ovde, dokle? dokle ce im se tolerisati. Ako uros bude usamljen primer nista se nece promeniti. Jos 20 urosa i da vidis kako ce da se smire.

Vodja navijača ne biva vodjom par meseci, zna se da su to najstrastveniji navijači pa čak i zaposlenih u Upravi Crvene Zvezde i nikako klinci. Takav jedan je svima poznat i nema potrebe da se neko šunja u sred mase ne bi li ga otkrio. Pa ja mu znam ime i svako ko god u kući ima ljubitelja fudbala.

Inicijatori nereda mahom nisu vodje navijaca bas zato sto su njihove funkcije javne.


Možemo izvesti zaključak o uzrocima nesreće. Prvo: kriv je onaj ko je dopustio da se baklja unese na stadion. Da nije bilo baklje, ne bi bilo nesrećnog slučaja.

Zatim, želim da znam kakve su sankcije preduzete po tom pitanju? Ovo je veoma važna činjenica.

Tom analogijom mozemo da idemo i dalje. Ko mu je prodao baklju, ko je baklju napravio na prvom mestu? Naravno da je njkrivlji onaj koji je oruzje upotrebio a u cilju istrage je da se sazna i sankcionise onaj koji ga je pustio da udje.

A ja sam te pitala koga su HULIGANI povredili? Ko su povredjeni?

Mali Nikola iz kraja, lezao je u komi nekoliko dana jer je nosio sal Partizana cini mi se. Decko mrava nikad ne bi zgazio.

Kod mog frizera u kraju se okupljaju ti "navijaci" svaki put kad odem krstim se i levom i desnom rukom pricama i dogodovstinama sa stadiona. I to se javno hvale kako su nekog prebili, izboli, opljackali
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 10:32 am

RINGE :: Cilj je indentifikovati te pojedince koji povuku masu na divljanje a to ne mozes u uniformi na sred severne tribine.
Na kratko da se još jednom osvrnem na ovaj deo. Ok, potrebno je identifikovati inicijatore, ali šta se time dobilo u konkretnom slučaju Uroša? Tuča je uvek bilo i biće bez obzira na prisustvo policije.

Da bi se izbegli neredi, prvo i osnovno je uvesti stroge zakonske mere ali ne samo za počinioce ili inicijatore nereda već pre svega za one koji su zaduženi za bezbednost i red na tribinama i, u tom slučaju, procenat nereda će se znatno smanjiti, pa čak i potpuno suzbiti.

Navijači su gosti stadiona, ali ne i vlasnici. Neka vlasnik razmišlja kako će postupiti da se izbegnu neredi.

RINGE ::Slazem se ovde, dokle? dokle ce im se tolerisati. Ako uros bude usamljen primer nista se nece promeniti. Jos 20 urosa i da vidis kako ce da se smire.

Ok, još 20 Uroša i dalje još koliko onih koji su uzročnici svega. Pa zar to nije najbitnije.
Bolest se ne leči pre nego što joj se ne nadje uzrok.

Tom analogijom mozemo da idemo i dalje. Ko mu je prodao baklju, ko je baklju napravio na prvom mestu? Naravno da je njkrivlji onaj koji je oruzje upotrebio a u cilju istrage je da se sazna i sankcionise onaj koji ga je pustio da udje.

Ponovo ću upotrebiti poredjenje: čovek vodi računa da se ne razboli.

Nema najkrivljeg samo što taj koji se proglasi najkrivljim je upotrebio oružje koje je neko napravio za svrhu da ubije, zbog čega se oružje i pravi. Ne razumem zbog čega bismo preskočili kreatore oružja!

Mali Nikola iz kraja, lezao je u komi nekoliko dana jer je nosio sal Partizana cini mi se. Decko mrava nikad ne bi zgazio.

To sam htela čuti. Dakle, nije bio medju navijačima iako je navijač. Misliš li da nema takvih na stadionu koji ne žele ni tuču, niti su agresivne prirode? Svakako da ih ima i sigurno je da i takvi stradaju.

Kod mog frizera u kraju se okupljaju ti "navijaci" svaki put kad odem krstim se i levom i desnom rukom pricama i dogodovstinama sa stadiona. I to se javno hvale kako su nekog prebili, izboli, opljackali

Zbog takvih sve navijače zovu huliganima a to nije u redu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Anhelito Sub Maj 08, 2010 5:06 pm

Uh vas dvoje ste se dali u raspravu nema sanse da vas sad oboje ubacujem u quote Pravda za Uroša - Page 2 2979583794

Secam se kada me je tata kao veoma malu vodio na Marakanu na derbi u sam centar najsrcanijih navijaca Crvene zvezde i nikad mi se nista nije desilo, naravno sada je tako nesto nemoguce, sada se plasim i da krocim na stadion.
Ne razumem iskreno koju to pravdu traze za Urosa, decko je kriv snimila ga je lepo kamera. Kamo srece da su do sada svi huligani tako isto snimljeni i da im je izrecena kazna.
Slazem se sa Ringetom u tome da kada bi se desila ovakva presuda jos desetak puta ne bi nikome vise padalo na pamet da divlja i da dolazi na stadion iz samo jednog razloga a to je da se tuce. Englezi su to resili na odlican nacin,a kada su mogli oni da rese, iako su njihovi navijaci poznati ako jedni od najgorih po nasilju, onda ne znam zasto mi to ne mozemo da resimo.

Meni je dosta vise i Urosa i nasilja i grafita "stop represije nad navijacima" jer ti sto se najvise zale su upravo oni koji su spremni i da ubiju coveka ako treba.
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od IMHO Sub Maj 08, 2010 5:20 pm

Avramova ::Neki traže pravdu za Uroša. Da li je Uroš zaista opravdano osudjen na izdržavanje kazne od 10 godina? Question

Jeste.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Plelicilnes Sub Maj 08, 2010 7:29 pm

mrm ::
Jeste.


зашто то мислиш?
Plelicilnes
Plelicilnes
Novi član
Novi član

Broj poruka : 56
Datum upisa : 05.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 7:33 pm

Zato sto je pokusao da ubije choveka.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 7:36 pm

RINGE ::Zato sto je pokusao da ubije choveka.

Neki su i ubili pa nisu robijali već izdržali kaznu zatvora od 2-5 godina.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 7:38 pm

To nije izgovor, to nije opravdanje. Da je tako bilo bi vise ubica nego ptica koje odlecu ka severu,


Kazna za sve ubice maksimalna!
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Avramova Sub Maj 08, 2010 8:18 pm

Kako nije opravdanje kad Uroš nije ubio? Pravo poznaje više motiva za ubistvo pa se prema tome i odredjuje kazna.

Ne kažnjaava se ubica u samoodbrani kao onaj koji ubije s predumišljajem, iz nehata ili iz smišljenog nehata itd.

Nikako ne opravdavam huliganstvo niti to što je Uroš učinio, ali mi smeta što nisu svi dokazi uzeti u obzir i što je kazna od 10 godina za nekoga ko nije poteago oružje s namerom da ubije, prevelika.

Slažem se da se zakon mora primenjivati podjednako prema svakom počiniocu zlodela što kod nas a verovatno i u svetu nije slučaj i ne mislim da se sva ubistva moraju jednako tretirati.

Uroš nije ubica i skoro sam ubedjena da nije imao nameru da ubije. Da jeste, uzeo bi oružje kojim neće promašiti.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od RINGE Sub Maj 08, 2010 8:20 pm

Avramova da li si nekad drzala baklju u ruci?

Ja da mogu da biram izmedju baklje i noza kao oruzja za napad nekoga uvek bi izabrao baklju.

Citas li ti sebe?

ZAPALIO JE COVEKA!!! a nije ima nameru da ga ubije, jok koju je nameru imao? da ga izdepilira?
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od digitalmandrak Sub Maj 08, 2010 8:24 pm

Iskreno,da sam ja bio na mestu onog zandarma,upotrebio bih oruzje...I to sa punim pravom
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od HEROJ ULICE Sub Maj 08, 2010 9:01 pm

Tražili su pravdu i dobio je pravdu, neka bude srećan što ga Trajković nije izbušio kao švajcarski sir. Uz dobro vladanje pustiće ga za 5-6 godina živog i zdravog.
Ne znam da li je imao nameru da ubije čoveka, ali sam siguran da je imao nameru da ga muči, što je za mene još gore.
Žalosno mi je to što dosta njih traži "pravdu" za ovog huligana, što se na početku suđenja ubicama Tatona aplaudira i što je moja država platila 1.000.000 dolara (od poreza nas građana) porodici momka koga je pretukao Kovačević i što mu i dalje izigrava jataka (a sudski proces još nije ni počeo).
Svi su oni u čoporu hrabri, a na suđenju se ponašaju kao male mace, kaju se, plaču, izvinjavaju i pozivaju se na mladost.
Tražili ste pravdu - dobio je pravdu!
HEROJ ULICE
HEROJ ULICE
Moderator
Moderator

Broj poruka : 4846
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od cat09 Sub Maj 08, 2010 11:23 pm

Kakva crna pravda za Uroša? Užasno me nervira kad se u njegovom slučaju upotrebljava reč "pravda."

Ja mislim da je zaslužio toliku kaznu jer sam protiv svakog nasilja. Kad vidim grafit "pravda za Uroša" ili onu grupu na fb, poludim načisto... Pravda za Uroša - Page 2 214947
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Pravda za Uroša - Page 2 Empty Re: Pravda za Uroša

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu