Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 45 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

+8
Iceman
bgrestorani
Avramova
furija
digitalmandrak
Epitaf
slavena
madam mim
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Johny Bravo Sub Jan 02, 2016 1:29 pm

eto dokaz da svaka budala danas može da ima reklamni prostor,a i reklamiranje na forumu bi trebalo da je zabranjeno.......
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Avramova Sub Jan 02, 2016 11:16 pm

@Johny
Na forumu je reklamiranje već zabranjeno. Pravilnik

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Iceman Ned Jan 03, 2016 1:23 am

Dobro je bar je spojio će te u tekstu na sajtu. Very Happy
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Avramova Pon Jan 04, 2016 12:07 am

Ma samo da su ćevapi na ćumur. Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 3681966919

Skoro sam posetila restoran "Toreador" i ja luda Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 2960545986 umesto da poručim nešto neobično, npr. brizle ili neku đakoniju, 'ladno naručim 10 s lukom ali nisu bili na ćumur iako nas je konobar uveravao da jesu. Lagao je kao pas jer ćumur se oseti. Ne zameram, ko još ide u restoran takvog tipa na 10 s lukom? To se jede s nogu. Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 1369909122

Preporučujem "Pink". Odlična ponuda (imaju čak i brizle), a porcije ogromne tako da je obavezno poneti šerpicu pošto se ne može pojesti više od pola porcije.

Ne znam zbog čega tako rade? Uvek sam sumnjičava ako je nešto naizgled dobro a jevtino pa pitam a onaj/ona s druge strane odgovara - Ne valja kada nije skupo, ne valja kada je skupo. Pa naravno da ću da pitam zašto je nešto pojevtinilo npr. 40% i ubeđena sam da je i dalje skupo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Iceman Pon Jan 04, 2016 2:45 am

Jaoj brizle, ja to ne bih jeo ni da mi oni plate, ista stvar je i s' mozgom, belim bubrezima itsl. Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 500484114
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Avramova Pon Jan 04, 2016 2:51 am

Više volim brizle od bifteka. Mozak ne jedem kao ni bele bubrege, ali zato riblji mleč obožavam. Odličan je sa ikrom uz ribu za riblju čorbu ali ja ga spremam i pečenog u tiganju sa malo crnog luka. Savršeno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Mesrine Pon Jan 04, 2016 3:01 am

Ne znam šta mi tu pričate u zavijenoj formi,možda neko ne razume. Kaže se ne jedem muda,a ne beli bubrezi. affraid
U svim hrvatsko-bratskim medicinskim knjigama,nigde ne kažu "beli bubrezi",niti "testisi",nego kažu "mudima/muda". Pričaj hrvatski da te ceo svet razume. Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Avramova Pon Jan 04, 2016 3:27 am

@Iceman Came

Da li ste nekada probali brizle, bele bubrege, mozak?

Mozak je izvrstan ali ga ne jedem jer ga ne preporučuju zbog sadržaja hormona stresa prilikom ubijanja životinje. Da li je istina ili ne, ne znam.

@Mesrine

Preporuči neki dobar restoran u tvom gradu. Za prevod, znam da se šališ. Very Happy

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od iva011 Pet Jul 01, 2016 2:53 pm

Sto se mene tice Orasac u Bulevaru (u Beogradu).

Ne znam da li da ga podvedem pod restoran ili kafanu. Ali ona varijanta mator, karirani stoljnjaci, konobari sa leptir masnom... kapirate o cemu pricam.

Bas sam skoro bila, klopa im je super, konobari ljubazni, cene pristupacne. Basta im je lepa (nista ekskluzivno) ali prava mala oaza u Beogradu, onako bas za uzivanje. Topla preporuka.

Naravno u Beogradu ih ima bas mnogo, zavisi sta trazite ima i ovih napucanih modernih "kafana" i restorana, ali ja sam uvek nekako vise za tu tradicionalnu varijantu.

~~~
Uklonjen link ka sajtu.

Na ovoj temi se piše o ličnom iskustvu i preporuci restorana ali se ne reklamira sajt koji nudi usluge.
Preporučujem da pročitate Pravilnik foruma.
Admin
iva011
iva011
Novi član
Novi član

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Iceman Pet Jul 01, 2016 6:40 pm

Avramova ::@Iceman Came

Da li ste nekada probali brizle, bele bubrege, mozak?

Mozak je izvrstan ali ga ne jedem jer ga ne preporučuju zbog sadržaja hormona stresa prilikom ubijanja životinje. Da li je istina ili ne, ne znam.

Ne volim to i ne bih nikada to jeo. No možda sam nekad i probao kao dete jer sam imao ćaleta koji je bio ljubitelj tih specijaliteta. Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 500484114
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Davidova Pon Jun 04, 2018 8:36 pm

Novootvoreni bar7, tačnije kafeterija. Vrlo ugodna atmosfera kao i baštica.

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Img_2019Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Img_2020Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Img_2021
Boja ni prineti kao na fotografijama, crvena je višnja crvena a ne ribizla.
Foto: DAv

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije - Page 2 Empty Re: Čuvene kafane, restorani, bistroi, kafići i birtije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu