Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» DW - svetska scena i region Balkana
Juče u 8:37 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:25 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:34 pm od Brave Heart

» Sav taj blues
Juče u 12:05 am od Davidova

» Milovan Brkić...
Uto Dec 11, 2018 11:58 pm od Davidova

» Starački dom
Uto Dec 11, 2018 11:39 pm od Davidova

» EKV bend za citavu vecnost
Uto Dec 11, 2018 11:18 pm od Davidova

» Lične fotografije
Uto Dec 11, 2018 11:07 pm od Davidova

» Usamljenost
Uto Dec 11, 2018 10:56 pm od Davidova

» Šta vas privlači kod žene?
Uto Dec 11, 2018 10:52 pm od Davidova

» Misli velikih
Uto Dec 11, 2018 10:37 pm od Davidova

» Q
Uto Dec 11, 2018 10:26 pm od Davidova

» Vesti iz sveta astronomije...
Uto Dec 11, 2018 6:52 pm od Brave Heart

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s10.postimg.cc/s8x6lw7bt/GF-_Logo12.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Sukobi u Ukrajini

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Re: Sukobi u Ukrajini

Počalji od digitalmandrak taj Čet Mar 06, 2014 5:29 pm

Srpski četnici kao dobrovoljci stigli u Sevastopolj!

SEVASTOPOLj – Dobrovoljci iz Srbije koji žele da pomognu narodu u Krimu da se odbrane stigli su u grad Sevastopolj, a reč je o Četničkom pokretu, kako piše ukrajinski portal Glagol.

Mi predstavljamo Četnički pokret i nas možete uporediti sa kozacima u Rusiji. Naš cilj je da u ime srpskog naroda damo podršku ruskom narodu. U ovom trenutku je ovde sve isto kao pre u Srbiji. Zapad i Evropa finansiraju opoziciju i oni govore da hoće u Evropu, a sve je to laž.“ – rekao je vođa ovog pokreta Milutin Mališić, navodi se na ukrajinskom portalu.

Kako Pravda saznaje reč je o komandantu Četničke Garde „Vukovi“, Milutinu Mališiću.

„Nas su pozvali kozaci i mi smo se odazvali. Za vreme ratova u bivšoj Jugoslaviji, postojao je veliki broj ruskih dobrovoljaca koji su se borili na srpskoj strani i kao braća nam pomogli. Naša je dužnost da budemo ovde.“ – rekao je Mališić.

„Mi mnogo volimo Rusiju!“ – dodao je ovaj četnički komandant.

Dvojica od petorice su krusevljani i moji jako dobri prijatelji...Zile i Malisa,neka vas Bog cuva...  
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Čet Mar 06, 2014 6:16 pm

promaja ::možda ova slika da odgovor na post gore...

slika se ne vidiiiiiiii   

Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Mar 06, 2014 6:34 pm

Znači ništa.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69579
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Mar 07, 2014 1:47 am

Ups...dobrodosli na Krim
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Pet Mar 07, 2014 1:49 am

tresla se gora rodio se mis
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 44

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Mar 07, 2014 2:08 am

ili III svjetski ?
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Pet Mar 07, 2014 2:10 am

Sumnjam,svi su kurceviti kada treba da se proizvede nuklearka ali niko nema muda da je upotrebi
Johny Bravo
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Mar 08, 2014 2:11 pm

digitalmandrak ::Srpski četnici kao dobrovoljci stigli u Sevastopolj!

SEVASTOPOLj – Dobrovoljci iz Srbije koji žele da pomognu narodu u Krimu da se odbrane stigli su u grad Sevastopolj, a reč je o Četničkom pokretu, kako piše ukrajinski portal Glagol.

Mi predstavljamo Četnički pokret i nas možete uporediti sa kozacima u Rusiji. Naš cilj je da u ime srpskog naroda damo podršku ruskom narodu. U ovom trenutku je ovde sve isto kao pre u Srbiji. Zapad i Evropa finansiraju opoziciju i oni govore da hoće u Evropu, a sve je to laž.“ – rekao je vođa ovog pokreta Milutin Mališić, navodi se na ukrajinskom portalu.

Kako Pravda saznaje reč je o komandantu Četničke Garde „Vukovi“, Milutinu Mališiću.

„Nas su pozvali kozaci i mi smo se odazvali. Za vreme ratova u bivšoj Jugoslaviji, postojao je veliki broj ruskih dobrovoljaca koji su se borili na srpskoj strani i kao braća nam pomogli. Naša je dužnost da budemo ovde.“ – rekao je Mališić.

„Mi mnogo volimo Rusiju!“ – dodao je ovaj četnički komandant.

Dvojica od petorice su krusevljani i moji jako dobri prijatelji...Zile i Malisa,neka vas Bog cuva...  
Dok je sveta zemlja Kosovo okupirana, dok se Albanci iživljavaju nad Srbima, i čine šta im volja.. Niđe četnika da se "pokažu", ali pokazuju se tamo gde ne treba.. Sit sam tog folklora, tog cirkusa...   
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Sub Mar 08, 2014 2:14 pm

Dok ovde svi jebeno ćute......
Politika,šta li...Kosovo i Metohija svršena stvar...

Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2555
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Mar 08, 2014 2:45 pm

Nije završena stvar, nikad ništa nije završeno i konačno.. Turci kad su došli, pet vekova pa nije bilo završeno... Velika Albanija će izazvat Balkanski rat, i u tom ratu će Albanija nestat... To što naša vlast stvara Veliku Albaniju, i što je to najveći napredak i dostignuće, jer datum je dobijen, dok naši "četnici" paradiraju po Krimu kao manekeni, a po Kosovu paradira UČK.. To sve neće uspet u stvaranju Velike Albanije, nažalost, toliki trud a projekat propada sigurno....
sini_do
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Sub Mar 08, 2014 2:51 pm

Ne znam jesmo li se razumeli,za nasega vijeka to je gotova stvar...e sad ako me iskopaju nekad,negde sa manuskriptom pod desnom rukom i pozovu ucene tumace da tumace serbski...boze moj,nismo zalud raspravljali!

Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2555
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sub Mar 08, 2014 3:04 pm

sini_do ::
Dok je sveta zemlja Kosovo okupirana, dok se Albanci iživljavaju nad Srbima, i čine šta im volja.. Niđe četnika da se "pokažu", ali pokazuju se tamo gde ne treba.. Sit sam tog folklora, tog cirkusa...   

Kad se Srbija odrekla Kosova sta ocekujes od ovih likova.
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sub Mar 08, 2014 5:03 pm

Kad se Srbija odrekla Kosova sta ocekujes od ovih likova. ::
Srbija se nije odrekla Kosova. Niko je nije ni pitao da li se odrice... Odrekli su ga se izdajnici, zlo seme srBskog naroda   
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sub Mar 08, 2014 6:21 pm

Dok je sveta zemlja Kosovo okupirana, dok se Albanci iživljavaju nad Srbima, i čine šta im volja.. Niđe četnika da se "pokažu", ali pokazuju se tamo gde ne treba.. Sit sam tog folklora, tog cirkusa... ::

Sini,ti ljudi su krvavili gace na svakom ratistu gde su Srbi ratovali...I redovno su na Kosovu,bilo u Mitrovici,bilo u enklavama...Vise ti nista necu reci
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sub Mar 08, 2014 6:58 pm

furija ::
Srbija se nije odrekla Kosova. Niko je nije ni pitao da li se odrice... Odrekli su ga se izdajnici, zlo seme srBskog naroda   

Jbga, nisam primjetio da ih je narod kaznio zbog izdaje. Vec naprotiv, dobice ove izbore i to bolje nego prosle. Nazalost... 
Batista
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sub Mar 08, 2014 7:03 pm

I onda se cudimo sto nam je lose...I ne zasluzujemo bolje
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Sub Mar 08, 2014 9:52 pm

Meni su lično jednako antipatični i Rusi i Ameri (mislim na njihove političare i "biznismene")
Što se Ukrajine tiče nisu se ni oni nešto preterano rastužili dok su nas bombardovali   
Johny Bravo
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Visnja taj Ned Mar 16, 2014 8:24 am

Batista ::
Kad se Srbija odrekla Kosova sta ocekujes od ovih likova.

Nisi naucio da prvo razmislis pre nego sto ces nesto izgovorit, ili napisati. Volim ja vas takve koji obozavate da trcite u prve redove kada nije gusto, a treba biti grlat i odvaliti po koju. Sladak si. 
Visnja
Član
Član

Broj poruka : 345
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Visnja taj Ned Mar 16, 2014 8:43 am

Sto se same teme tice, situacija nije naivna ni malo. Ko je pratio, shvatice da prethodnom izjavom nisam otkrila ni toplu vodu, a ni rupu u saksiji. Bitno je da se ne gube ljudski zivoti dok se Zapad guzi gde mu nije mesto po ustaljenom obicaju, a Rusija poigrava vojnim vezbicama. Rat nerava je u toku. Klicko neka navata svog batu pod ruku, pa pravac ring, jer tamo i pripadaju.

Evo mali doprinos za danasnji dan iz Blica

Dan D za Krim

Na Krimu je sve spremno za današnji referendum. Uz 22.000 vojnika stacioniranih na poluostrvu, Rusija smatra da ima jače karte u igri nerava sa Zapadom.

Uz ove snage, Rusija će do kraja meseca obavljati i vežbe na zapadnoj granici gde je angažovala 8.500 artiljeraca. Oni vežbaju na pokretnim lansirnim sistemima “Grad”, “Uragan” i “Tornado”, kao i na haubicama, minobacačima “Nona” i protivtenkovskim topovima “Rapir”.

Lider UDAR-a Vitalij Kličko na vojnoj vežbi ukrajinske vojske

Ruske aktivnosti oko Krima juče su, prema tvrdnji Kijeva, dovele do prvog opasnog kontakta sa suprotnom stranom, kada se kod sela Strilkove u regionu Kerson iz helikoptera iskrcalo 120 ruskih vojnika. Ukrajinsko ministarstvo odbrane tvrdi da je reagovalo upotrebom avijacije, kopnenih snaga i aeromobilnog bataljona kako bi sprečilo dalji proboj ruskih snaga u region, nakon čega su se one navodno povukle.

Na samom Krimu situacija je, barem prema navodima ruske agencije Itar-tas, prilično mirna. Sergej Aksjonov, premijer Krima, pozvao je juče stanovništvo te autonomne ukrajinske republike da izađe na referendum, slobodno bira “nezavisno od nacionalnosti i veroispovesti” i napravi izbor “kojim će se potomci ponositi”.

- Ničeg se ne bojte. Vlada će učiniti sve da glasanje prođe spokojno, mirno i demokratski - rekao je Aksjonov.

Ovaj 42-godišnji ruski biznismen rođen u Moldaviji dobio je na poslednjim izborima 2010. na Krimu svega četiri odsto glasova. Međutim, krajem februara proruske snage dovele su ga na vlast.

Oko 1,8 miliona stanovnika Krima sa pravom glasa izjašnjavaće se o budućem statusu ove autonomne republike, koja je od 1954. u sastavu Ukrajine. Na listićima se nalaze dva pitanja: „Da li ste za to da se Krim pridruži Ruskoj Federaciji kao subjekat Ruske Federacije?“ i „Da li ste za to da se na snagu vrati Ustav Krima iz 1992. i za status Krima u sastavu Ukrajine?“. Prema poslednjem popisu od pre 13 godina 58 odsto stanovništva čine Rusi, 24 odsto su Ukrajinci, a 12 odsto krimski Tatari.

“Agenti iz Kremlja“
Oleksandar Turčinov, vršilac dužnosti ukrajinskog predsednika, optužio je „agente iz Kremlja“ za izazivanje smrtonosnih nereda na istoku Ukrajine. To je dosad najoštrija kritika upućena Vladimiru Putinu, predsedniku Rusije. U sukobima u Donjecku i Harkovu protekle nedelje poginulo je troje ljudi.
Visnja
Član
Član

Broj poruka : 345
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Mar 16, 2014 1:14 pm

Visnja ::Nisi naucio da prvo razmislis pre nego sto ces nesto izgovorit, ili napisati. Volim ja vas takve koji obozavate da trcite u prve redove kada nije gusto, a treba biti grlat i odvaliti po koju. Sladak si. 

I sto je spisateljica htjela reci?   

Nije valjda niko naivan pa da misli da ce Amerika i Rusija zaratiti oko Ukrajine.
Batista
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Mar 16, 2014 10:46 pm

Krim od danas ponovo u sastavu Rusije. Preko 90% biraca na referendumu izjasnilo se za pripajanje Krima Rusiji.
Batista
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lilith taj Ned Mar 16, 2014 10:49 pm

mogli bi i mi da si pripojimo neku zemlju koja ima more.
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Pon Mar 17, 2014 11:45 pm

Lilith ::mogli bi i mi da si pripojimo neku zemlju koja ima more.

Nismo mi za more

Mi smo suvozemni narod... mnogi jos ne znaju ni da plivaju... kad odes na more, znaci da ides daleko od kuce... srpski vojnici u ww1 kad su se dokopali albanskih plaza, prvi put su videli more, neki su ga i probali, i zacudili kako je to voda slana   

Imamo mi nase Morave... sta fali, kucerak uz reku, stap za pecanje, zadimi se neko meso... to je Srbija... kad god smo pozeleli more, dobili smo more krvi...
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 18, 2014 3:49 pm

Samo da ne bude jos jedna trgovina sa nama...  
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6710
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pon Maj 05, 2014 3:44 pm

Koje licemerstvo i brezobrazluk USA kad je u pitanju Ukrajina.. Kad Ukrajina vojno interveniše i puca i na civile, onda je to uvođenje reda.. Kad to drugi rade, onda je to "pucanje po narodu", i to je ne prihvatljivo... Jedni mogu da uvode red, a drugi to ne smiju po cenu vojne intervencije....   
sini_do
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh