Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 57 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 57 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Novak Đoković - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Novak Đoković - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Novak Đoković - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Novak Đoković - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Novak Đoković - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Novak Đoković - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Novak Đoković - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Novak Đoković - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Novak Đoković - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Novak Đoković - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Novak Đoković - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Novak Đoković - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Novak Đoković - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Novak Đoković

+28
Killjoy
naOpaka
Istina ex Natasha
Jurivaka
slavena
Vidra
lucegolupce
bojan92
IceQueen
sini_do
inspy
Nova clanica
Fi Pi
Miško
HEROJ ULICE
Fraya
Snowflake
SKYKING
Avramova
klinka13
Fristajlo
Djeneral
Зорица
cat09
All Angel
Hipi
KirJanja
Orhideja
32 posters

Ideja forum :: SPORT :: Sport :: Tenis

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Snowflake Pon Apr 04, 2011 11:47 am

Ovoj drzavi je vazda samo trebalo 'leba i igara Novak Đoković - Page 2 2945899434

Prema Djokovicu sam apsolutno ravnodusna jer mi malo ide na jetru onaj njegov prepotentni otac, a i podmladak je sklon tome da nosom para oblake. Nece kruska ispod jabuke Novak Đoković - Page 2 1221565979
Snowflake
Snowflake
Član
Član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Avramova Pon Apr 04, 2011 12:14 pm

Ne bih to tako posmatrala. Šta se mene tiče Đokovićev otac, važni su rezultati.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od SKYKING Pon Apr 04, 2011 12:28 pm

Avramova ::
Đoković je trenutno najveći srpski brend u svetu, treba li mu zameriti?

Prvo niko mu ne nista ne zamera ali od srpskog brenda bi Srbija trebala da ima malo i koristi... Ako je Srpski onda pripada Srbiji a ne sam sebi... Medjutim...Nije on nikakav brend. On je uspesan poslovni covek!
Ne verujem da je neko posle pojave Novaka promenio misljenje o Srbiji ma kako ono bilo zasnovano na polufabrikatima nekih centara za kreiranje javnog mnenija.
Ni ja nisam promenio misljenje o Hrvatskoj iako imaju Blanku i one Kostelice... A tek Svajcarska i Federer... Ni ne asociraju jedno na drugo...
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Snowflake Pon Apr 04, 2011 12:41 pm

Tacno. Ljudi gotive sportiste zbog njih samih, ne nuzno i drzave iz kojih dolaze. Sem toga, pola kugle zemaljske ne zna ni gde je Srbija, a i oni sto znaju naucili su gledajuci vesti, nazalost.
Snowflake
Snowflake
Član
Član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Avramova Pon Apr 04, 2011 12:55 pm

SKYKING :: A tek Svajcarska i Federer... Ni ne asociraju jedno na drugo...

U odnosu na Srbiju, Švajcarska ima dovoljno aduta pa joj jedan Federer i nije naročito značajan za razliku od Srbije kojoj Đoković ipak znači, kako god.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od klinka13 Pon Apr 04, 2011 2:43 pm

SKYKING ::
Fristajlo ::
Aha.... pomogli mu da postane ovo... Novak Đoković - Page 2 971561
Sve je sam uradio; neka plaća gde god on misli da treba....
Koliko je dobio od Srbije, daje mnogo više.
Dobio je on mnogo od Srbije a daje nam samo malo radosti u sveopstem jadu i bedi.
Nije se on rodio na ledini... Isao je nekim putevima, svetlela mu je neka nasa struja, isao u nase skole, lecio se... Da ne nabrajam sada pola sata... Neko je to sve izgradio pre njega placao poreze ili mu oduzimano za zajednicki standard...
Blizu sam onom stavu koji je propagirao Causesku... Hoces napolje, hoces da zivis u drugoj zemlju.... OK, plati onda ovoj skolovanje tj bar minimum ulozenog.
A sto je Srbija trebala da pomogne nekome da postane teniser... Ima on ambicioznog oca koji bi da drpi sta god moze po Srbiji. Inace proslo je ono vreme kada su se drzave preko sporta takmicile i ulagalle u vrhunski sport a skoro nista u masovni i rekreaciju.
Na zalost nema toga vise... Ostalo je da mali narodi projektuju sebe na uspesne pojedince i bar na kratko pomisle da su neko i nesto...

Sta smo to mi postali pojavom Djokovica!? Da nismo sad jaci od USA jer oni nemaju ni jednog tenisera medju prvih 10!? Ne nismo. Imamo nekoga ko nas predstavlja drugacije ali je on ON a mi kao narod smo oni isti...
Nemam nista protiv njega ali treba malo smanjiti dozivljaj sa njegovim patriotizmom. Kad ljuljne endorfin, podignes zastavu i malo se ispraznis nisi time obavio sve prema ... umalo da kazem... domovini

Aj ne kaki molim te..ti si se primio kao da je Srbija tvoje vlasnistvo..a sta si ti uradio za svoju drzavu?
Ostavi coveka na miru...to sto radi za Srbiju ni jedan politicar ne radi..dovoljno je sto nosi dres..i ako imas neke komplekse i probleme sto si srbin idi negde drugde da zivis..ovo je tema o SPORTU...i ako moze da se pise o Djokovicu kao sportistu..npr..o njegovom forhendu..servisu..sta ce uraditi sad na turneji po sljaci..koji ce sledeci grend slem da uzmi..a ne da li njegova porodica treba da placa porez u Srbiji..mos misliti zinula ti guzica za njegovim porezom...aaa jbt ...pitam se samo sta bi bilo da je izasao sinoc posle pobede i da nije spomenio ili nosio kacket sa grbom Srbije..odmah bi ga osudio kako je antipatriota..aj iskuliraj malo na temi politika... Novak Đoković - Page 2 3395084498

Nole legenda...ej bree 24 uzastopne pobede ima.... Novak Đoković - Page 2 3726945182
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od SKYKING Pon Apr 04, 2011 2:56 pm

Ako ti kazes... ja, onda... ovaj....
mora da je tako... patriota...uh...
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fraya Uto Apr 05, 2011 12:49 pm

Fristajlo ::
SKYKING ::Srbiji da placa porez... Neka mu smanje stopu kao i u Monaku pa neka ima sirotinja raja nesto od te crkavice koju je zaradio
Aha.... pomogli mu da postane ovo... Novak Đoković - Page 2 971561
Sve je sam uradio; neka plaća gde god on misli da treba....
Koliko je dobio od Srbije, daje mnogo više. Svaka njemu čast, a i sviđa mi se što se distancira od politike u ovoj zemlji.
Pametan, vredan i zreo čovek. Kamo sreće da imamo takvih i u politici, bar nekoliko... Novak Đoković - Page 2 196439
Ne zaslužuje ovaj narod takvog momka da zove svojim; a on, opet, to sam radi. Tema za razmišljanje, zaista...


Izem ti logiku. Pametan covek. Pa i ja sam pametna, a kolko znam i ti Novak Đoković - Page 2 2979583794

Nema sta sportista ( ka na pruimer ni patrijarh,vladika ilio neki knjizevnik,
muzicar,slikar) da se izjasnjava spram politike drzave u kojoj je rodjen.

Nigde na svetu teniseri ili fudbaleri ( a i jedni i drugi imaju od skole dva razreda
i veliki odmor) ne drze govorancije o politici.

A ovo za placanje poreza, Skyking je savrseno u pravu.

Njegov bi otac da bude neki faktor u Srbiji a sinko placa porez u Monte Karlu.

Pa ne mere to tako. Il si patriota il si jad i beda koji izbegava da placa porez svojoj
otadzbini. Zasto se niko ne zapita zasto americki sportisti ne idu u Monte Karlo i
da od tamo izigravaju postene Amerikance. Pa popljuvali bi ih ljudi, a narocito oni
sto su nadlezni za placanje i utaje poreza. Neka trazi drzavljanstvo od Monaka
ako je tu drzavu izabrao za svoju zemlju boravka.

Ovako je on za mene isti kao i srpski tajkuni koji imaju prijavljene firme na Kipru i
Kajmanskim ostrvima, ali se mesaju,pa cak i kreiraju srpsku politiku.

Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Avramova Uto Apr 05, 2011 1:29 pm

Fraya :: Njegov bi otac da bude neki faktor u Srbiji a sinko placa porez u Monte Karlu.

Šta g. Đoković ima sa njegovim sinom Novakom koji je sebi već obezbedio egzistenciju? Šta ću ja imati od toga ako moji sinovi budu situirani više nego što ću biti ja u to vreme? Njihov život je njihov život, meni mogu ali i ne moraju davati ništa, mi ćemo biti odvojene porodice bez obzira na osećanja bliskosti.

Pa ne mere to tako. Il si patriota il si jad i beda koji izbegava da placa porez svojoj
otadzbini.

Možda bi i plaćao da je mu je otadžbina malo ozbiljnija.

Ovako je on za mene isti kao i srpski tajkuni koji imaju prijavljene firme na Kipru i
Kajmanskim ostrvima, ali se mesaju,pa cak i kreiraju srpsku politiku.

S ogromnom razlikom što je Novak morao mukotrpno da radi da bi došao do ovog gde jeste. Pri tom, niko ga nije finansirao do porodica pa, prema tome, ima pravo kako hoće. A to što je potrošio malo bednog asfalta, vode, struje itd. u Srbiji, verujem da će nadoknaditi i više od toga.

Nole je sportista i osim što maše otadžinskim simbolima, nema veze s politikom. Sve ovo posmatram u granicama sporta.

:tenis:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od klinka13 Uto Apr 05, 2011 2:49 pm

Fraya ::
Fristajlo ::
SKYKING ::Srbiji da placa porez... Neka mu smanje stopu kao i u Monaku pa neka ima sirotinja raja nesto od te crkavice koju je zaradio
Aha.... pomogli mu da postane ovo... Novak Đoković - Page 2 971561
Sve je sam uradio; neka plaća gde god on misli da treba....
Koliko je dobio od Srbije, daje mnogo više. Svaka njemu čast, a i sviđa mi se što se distancira od politike u ovoj zemlji.
Pametan, vredan i zreo čovek. Kamo sreće da imamo takvih i u politici, bar nekoliko... Novak Đoković - Page 2 196439
Ne zaslužuje ovaj narod takvog momka da zove svojim; a on, opet, to sam radi. Tema za razmišljanje, zaista...


Izem ti logiku. Pametan covek. Pa i ja sam pametna, a kolko znam i ti Novak Đoković - Page 2 2979583794

Nema sta sportista ( ka na pruimer ni patrijarh,vladika ilio neki knjizevnik,
muzicar,slikar) da se izjasnjava spram politike drzave u kojoj je rodjen.

Nigde na svetu teniseri ili fudbaleri ( a i jedni i drugi imaju od skole dva razreda
i veliki odmor) ne drze govorancije o politici.

A ovo za placanje poreza, Skyking je savrseno u pravu.

Njegov bi otac da bude neki faktor u Srbiji a sinko placa porez u Monte Karlu.

Pa ne mere to tako. Il si patriota il si jad i beda koji izbegava da placa porez svojoj
otadzbini. Zasto se niko ne zapita zasto americki sportisti ne idu u Monte Karlo i
da od tamo izigravaju postene Amerikance. Pa popljuvali bi ih ljudi, a narocito oni
sto su nadlezni za placanje i utaje poreza. Neka trazi drzavljanstvo od Monaka
ako je tu drzavu izabrao za svoju zemlju boravka.

Ovako je on za mene isti kao i srpski tajkuni koji imaju prijavljene firme na Kipru i
Kajmanskim ostrvima, ali se mesaju,pa cak i kreiraju srpsku politiku.

Ej tebe sam sita jos od kad si napala Grejs...za tvoju informaciju veliki broj sportista tamo zivi medju njima i Ameri,Nemci,Englezi...videla bih tebe da treniras po 8h sati dnevno..da imas samo 10 dana slobodno...a da ti niko ne garantuje veliki uspeh..i kad ti je bila najpotrebnija podrska od drzave niko nije hteo da cuje a kamoli da pomogne..da li bi ti tako lako placala drzavi( koju vode sami lopovi) porez..uostalom..nas sistem i sistem Svajcaraca i Amerikanaca nije isti..jer tamo sportisti jos od srednje skole dobijaju stipendiju i uslove za treniranje,i sto ne bi onda i placali porez u svojoj drzavi kad je ona uvek bila uz njih, a sta je Nole dobio od ove drzava a?tapsanje po ledjima...jel si ti svestna sta samo znaci to sto je doveo ATP turnir u Srbiju a?...aj malo to komentarisi...aj komentarisi 22 titulu..2 GS.I.nemoj te da se proseravate na ovoj temi rekla sam vam da idete na politiku i tamo pisite o Srdjanu koliko god hocete ovo je tema SPORTA..u koju se ocigledno manje vise razumete...
Novak Đoković - Page 2 1263673967
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od HEROJ ULICE Uto Apr 05, 2011 2:58 pm

Za'ebana ova moja mala, al' svaka joj je na mestu Novak Đoković - Page 2 327314487
HEROJ ULICE
HEROJ ULICE
Moderator
Moderator

Broj poruka : 4846
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Miško Uto Apr 05, 2011 3:36 pm

Nole je rođen šampion...! vrh, vrh vrhova.
Vrline su mu jača strana.
Srećna bi morala biti država koju predstavlja.
Mislim da je normalno da na sve gledamo vlastitim očima ... e, ko kako vidi ?


Poslednji izmenio Miško dana Sre Feb 01, 2012 9:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Djeneral Uto Apr 05, 2011 4:17 pm

klinka13 :: ..za tvoju informaciju veliki broj sportista tamo zivi medju njima i Ameri,Nemci,Englezi...videla bih tebe da treniras po 8h sati dnevno..da imas samo 10 dana slobodno...a da ti niko ne garantuje veliki uspeh..i kad ti je bila najpotrebnija podrska od drzave niko nije hteo da cuje a kamoli da pomogne..da li bi ti tako lako placala drzavi( koju vode sami lopovi) porez..uostalom..nas sistem i sistem Svajcaraca i Amerikanaca nije isti..jer tamo sportisti jos od srednje skole dobijaju stipendiju i uslove za treniranje,i sto ne bi onda i placali porez u svojoj drzavi kad je ona uvek bila uz njih, a sta je Nole dobio od ove drzava a?tapsanje po ledjima...jel si ti svestna sta samo znaci to sto je doveo ATP turnir u Srbiju a?...aj malo to komentarisi...aj komentarisi 22 titulu..2 GS.I.nemoj te da se proseravate na ovoj temi rekla sam vam da idete na politiku i tamo pisite o Srdjanu koliko god hocete ovo je tema SPORTA..u koju se ocigledno manje vise razumete...
Novak Đoković - Page 2 1263673967

На твој коменар могу само да скинем шешир (кога иначе не носим.) Novak Đoković - Page 2 3223697596

Моја генерација већ годинама чека да јој држава Србија да шансу за нормалан живот, наду у бољу будућност, на било који начин..У држави Србији то никоме не пада на памет. Дочекали смо беду, у њој протиче наша младост. Сада не смемо да се радујемо спортском великану каквог Србија до сада није имала, рећићете да смо наивни. Не, ми смо само неиспрљани и искрени.

Ноле, по сто пута СВАКА ТИ ЧАСТ! Novak Đoković - Page 2 3726945182

____________________________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=NidDCXHBDvw
Djeneral
Djeneral
Moderator
Moderator

Broj poruka : 267
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od SKYKING Uto Apr 05, 2011 4:22 pm

klinka13 :: uostalom..nas sistem i sistem Svajcaraca i Amerikanaca nije isti..jer tamo sportisti jos od srednje skole dobijaju stipendiju i uslove za treniranje,i sto ne bi onda i placali porez u svojoj drzavi kad je ona uvek bila uz njih, a sta je Nole dobio od ove drzava a?tapsanje po ledjima...jel si ti svestna sta samo znaci to sto je doveo ATP turnir u Srbiju a?...aj malo to komentarisi...aj komentarisi 22 titulu..2 GS.I.nemoj te da se proseravate na ovoj temi rekla sam vam da idete na politiku i tamo pisite o Srdjanu koliko god hocete ovo je tema SPORTA..u koju se ocigledno manje vise razumete...
Novak Đoković - Page 2 1263673967
Ma sta nam naprica...
Kad se dopusti jednoj napaljenoj nezreloj klinki da se proserava i salje ljude na druge teme a nema nikoga da joj kaze rec dve na njenom nivou poimanja stvari onda dodjemo dokle smo i dosli.
Nije opravdanje sto ona nije u stanju da shvati bar deo od onoga o cemu se prica... Nije smesno ni to sto bapa o nekim sistemima u Svajcarskoj i USA... ostaje neki gorak ukus...

I sada ona trazi da mi svi svrsimo jer je, kao, Djokovic "doveo" ATP turnir u BGD.
Moze li neko ovom izgubljenom celjadetu da objasni da "Nole je Bog" nije nista "doveo" nego su njegovi kupili fransizu od nekog tamo holandskog grada. Istu tu fransizu ce prodati za koju godinu kada namuzu malo para.
Ovo je mozda dobar poslovan potez i nista ja tome nemam pravo da zamerim. ALI...
Turnir je odrzan u centru koji je napravio ovaj narod...
Znaci nije privatno vlasnistvo. Za izgradnju je bilo planirano 75 miliona dinara a utroseno je minimalno 400 miliona... Pare su dali...Sekretarijat za sport, Ministarstvo za sport, Direkcija za gradevinsko zemljište i izgradnju Beograda, JKP „Beograd-put”...tebe to ne zanima ali...Glavni sponzor je bio Telekom Srbija a po diktatu su ga pratili, na nevidjeno...Lasta, Dunav...
Sve javna tj drzavna preduzeca... I naravno Novak je doveo turnir... Zaradili su...neka i treba da zarade, preko 500.000 dolara a onda su pokusali ceo centar da dobiju za dzabe.
Vidite li vi koji je to soj... Price da mu niko nije nista dao su laz... Igrao je na Gemaxovim terenima 3 godine i nisu platili dinar za to... Neka ode neko i pita koliko je danas sat tenisa u "njihovom" centru...
Jedino se LDP usprotivio... Kad je LDPu smetalo, onda vam je jasno koja je igranka u pitanju.

Posto je ocito da nekima treba vise puta napisati....
Nemam nista protiv Novaka, navijam za njega isto kao i svi u Srbiji, nemam nista ni protiv toga sto je uspesan sportista i sto je uspesan poslovni covek... Nista mi to ne smeta jer nisam pakostan.
Smeta mi pravljenje cuda koje ce spasiti Srbiju od jednog sportiste... Jednog od gomile sportista...
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fi Pi Uto Apr 05, 2011 6:08 pm

Srbiji se "desio" Novak i na tome možemo biti samo zahvalni.

Ono što je činio poslednjih godina je svakako više od navodnog duga koji ima spram nas.
Ne treba zaboraviti da je učestvovao u mnogim humanitarnim akcijama-projektima kako u svetu tako i kod nas i za to odvajao svoja sredstva.

Svom uspehu poput mnogih talenata naročito u Srbiji ima zahvaliti pre svega sebi.

Oni koji smatraju da je Novak dužan prema nama šta god da to bilo, neka sami učine bar 1% onoga što je on i brzo ćemo postati velesila!

p.s.

Umalo zaboravih recept kako se postaje teniski as svetskog kalibra:
oduzmeš detetu detinjstvo, tj.
obezbediš mu svakodnevno mukotrpno fizičko i mentalno zadovoljstvo od 10-12h,
zatim uložiš stotinak hiljada deviza ili više u kockanje u kojem su šanse 1:desetak i više hiljada da će se ulog isplatiti.

Sretno!


____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od klinka13 Uto Apr 05, 2011 10:41 pm

SKYKING ::
klinka13 :: uostalom..nas sistem i sistem Svajcaraca i Amerikanaca nije isti..jer tamo sportisti jos od srednje skole dobijaju stipendiju i uslove za treniranje,i sto ne bi onda i placali porez u svojoj drzavi kad je ona uvek bila uz njih, a sta je Nole dobio od ove drzava a?tapsanje po ledjima...jel si ti svestna sta samo znaci to sto je doveo ATP turnir u Srbiju a?...aj malo to komentarisi...aj komentarisi 22 titulu..2 GS.I.nemoj te da se proseravate na ovoj temi rekla sam vam da idete na politiku i tamo pisite o Srdjanu koliko god hocete ovo je tema SPORTA..u koju se ocigledno manje vise razumete...
Novak Đoković - Page 2 1263673967
Ma sta nam naprica...
Kad se dopusti jednoj napaljenoj nezreloj klinki da se proserava i salje ljude na druge teme a nema nikoga da joj kaze rec dve na njenom nivou poimanja stvari onda dodjemo dokle smo i dosli.
Nije opravdanje sto ona nije u stanju da shvati bar deo od onoga o cemu se prica... Nije smesno ni to sto bapa o nekim sistemima u Svajcarskoj i USA... ostaje neki gorak ukus...

I sada ona trazi da mi svi svrsimo jer je, kao, Djokovic "doveo" ATP turnir u BGD.
Moze li neko ovom izgubljenom celjadetu da objasni da "Nole je Bog" nije nista "doveo" nego su njegovi kupili fransizu od nekog tamo holandskog grada. Istu tu fransizu ce prodati za koju godinu kada namuzu malo para.
Ovo je mozda dobar poslovan potez i nista ja tome nemam pravo da zamerim. ALI...
Turnir je odrzan u centru koji je napravio ovaj narod...
Znaci nije privatno vlasnistvo. Za izgradnju je bilo planirano 75 miliona dinara a utroseno je minimalno 400 miliona... Pare su dali...Sekretarijat za sport, Ministarstvo za sport, Direkcija za gradevinsko zemljište i izgradnju Beograda, JKP „Beograd-put”...tebe to ne zanima ali...Glavni sponzor je bio Telekom Srbija a po diktatu su ga pratili, na nevidjeno...Lasta, Dunav...
Sve javna tj drzavna preduzeca... I naravno Novak je doveo turnir... Zaradili su...neka i treba da zarade, preko 500.000 dolara a onda su pokusali ceo centar da dobiju za dzabe.
Vidite li vi koji je to soj... Price da mu niko nije nista dao su laz... Igrao je na Gemaxovim terenima 3 godine i nisu platili dinar za to... Neka ode neko i pita koliko je danas sat tenisa u "njihovom" centru...
Jedino se LDP usprotivio... Kad je LDPu smetalo, onda vam je jasno koja je igranka u pitanju.

Posto je ocito da nekima treba vise puta napisati....
Nemam nista protiv Novaka, navijam za njega isto kao i svi u Srbiji, nemam nista ni protiv toga sto je uspesan sportista i sto je uspesan poslovni covek... Nista mi to ne smeta jer nisam pakostan.
Smeta mi pravljenje cuda koje ce spasiti Srbiju od jednog sportiste... Jednog od gomile sportista...

Da,da..prvo ispljujes nekog a onda kazes kako navijas za njega...zanimljivo..i ja volim zvezdu al navijam za pratizan...to je taj fazon....mozes ti da kuckas ovde koliko god hoces...taj isti sportista je naterao svojim pobedama americke novine da napisu da je vreme da se uci srpski..al to je malo,mozda bi trebao svu lovu koju zaradi da podeli sa narodom..to bi bilo Ok?nisam bas guglala za informacije oko ATP turinira..i ne znam tacno ko je bas izgradio Bg i da li ti imas nekog udela u tome..al vrlo dobro znam sta je VELIKI STRUCNJAK Viskovic komentarisao o ATP i koliko se Novak ulozio da se dobije lincenca...i bas nije sve u parama..a prvi on bi mogao da blati porodicu Djokovic posle svega..i neverovatno je koliko ti smeta jedna porodica koja je uspela u svom cilju....i uopste mi je nevorovatno da pojedinci uvek napadaju uspesne sportiste...i uvek nesto zahtevaju od njih...uzas...sve mi to mirise na nek komplekse..al ko sam Ja..napaljena klinka jel? Novak Đoković - Page 2 907769211

P.s.sta mislis da malo sad blatimo Andrica?mislim sto da ne..da vidimo sta je nas Nobelovac uradio za drzavu..i da li je placao porez..itd..ccc... Question
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fristajlo Uto Apr 05, 2011 10:50 pm

Što bi rekao Pašić- svi ste u pravu... Novak Đoković - Page 2 834150

U smislu sportskog uspeha, svako se može samo radovati Novakovim uspesima, i uživati u apstraktnom zadovoljstvu što je jedan takav momak naš sunarodnik. Neka ova tema služi tome, a sve ostalo možemo da "obradimo" na nekoj temi na, recimo, Društvu- jer je Skaj načeo neke teme, koje, ako su te informacije tačne, bacaju malo ružnije svetlo na poslovno ponašanje familije.
Pozivam zainteresovane da pokrenu temu tamo, pa da i taj aspekt malo "protresemo"; ovde- da ne kvarimo... Novak Đoković - Page 2 301766
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od SKYKING Sre Apr 06, 2011 7:59 am

klinka13 ::Da,da..prvo ispljujes nekog a onda kazes kako navijas za njega...zanimljivo..i ja volim zvezdu al navijam za pratizan...to je taj fazon....mozes ti da kuckas ovde koliko god hoces...taj isti sportista je naterao svojim pobedama americke novine da napisu da je vreme da se uci srpski..
Hajde dokazi sebi, jer meni ne mozes, da nisi ono sto sam napisao...
citiraj gde sam to ja ispljuvao Novaka... Ako ne... ostajes obicna napaljena nezrela klinka.

A americki novinari su pisali o Srbiji i neke druge stvari zbog kojih jos uvek trpimo ozbiljne posledice. Trpecemo ih i kada svi u USA nauce Srpski... a mi ga zaboravimo.

klinka13 :: I.nemoj te da se proseravate na ovoj temi rekla sam vam da idete na politiku i tamo pisite o Srdjanu koliko god hocete ovo je tema SPORTA..u koju se ocigledno manje vise razumete...
Novak Đoković - Page 2 1263673967
Fristajlo :: Neka ova tema služi tome, a sve ostalo možemo da "obradimo" na nekoj temi na, recimo, Društvu...

Odoh ja... Novak Đoković - Page 2 2531996303
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fi Pi Sre Apr 06, 2011 3:39 pm

Српски тенисер Новак Ђоковић обезбиједио је донацију од 100.000 долара манастиру Грачаница за откуп пољопривредног земљишта у близини манастирског комплекса у рејону Падалишта, гдје је увелико узела маха продаја земље, саопштила је Епархија рашко-призренска.Земљиште је у власништву породице Ђуровић, која је у више наврата тражила да епископ рашко-призренски да сагласност за продају земљишта Албанцима, чиме би био угрожен манастир Грачаница.

„Манастир је био принуђен да откупи парцелу по веома високој цени, јер би у противном имовина била заувек отуђена од манастира и цркве, што би дугорочно гледано имало веома штетне последице за целу српску заједницу у Грачаници“, наводи се у саопштењу Епархије рашко-призренске.

Из Епархије истичу да Новак Ђоковић достигнућима на пољу спорта храбро и достојанствено представља свој народ, а добротворном дјелатношћу, свесрдним и искреним помагањем страдалном народу са Косова и Метохије показује оданост свом народу.

У саопштењу се подсјећа да је породица Ђоковић редовно достављала помоћ манастирима Хиландару и Светим Архангелима код Призрена, и да, посредством Фондације „Наша Србија“, стипендира дјецу са Косова и Метохије.

Izvor teksta

Recimo da je ovo jedan od primera na koji način Novak doprinosi srpskom pitanju.
Lično bih volio da čujem od onih koji tvrde da je Nole nešto dužan ovoj zemlji - šta to i koliko???
Ako mislimo na porez, pitam a šta mi to godinama finansiramo kao poreski obveznici u ovoj zemlji, osim pre svega lopovluka u vidu stranačkog interesa ???

Ko god je iz Srbije dostigao zapažen uspeh odmah je postao meta "kritičara" koji mu svi odreda nalaze mane, a da pri tom sami nisu u stanju doseći ni približne vrednosti!

Eto negde nedavno pročitah možda i na ovom forumu kako je po nekom i Tesla ostao dužan Srbiji nešto!?
Šta bi to moglo biti? Question

____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od klinka13 Sre Apr 06, 2011 10:59 pm

Baj baj skaj :c:
Novak Đoković - Page 2 Djokovic-celeb_1812611i
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fristajlo Sre Apr 06, 2011 11:51 pm

Kad smo kod politike- Noleta za predsednika! Novak Đoković - Page 2 25601

Statua "Pobednika" na ušću je predvidela ovoga momka gore...
Novak Đoković - Page 2 Moz-screenshot-6Novak Đoković - Page 2 Moz-screenshot-7
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Nova clanica Čet Apr 07, 2011 10:38 am

SKYKING ::Srbiji da placa porez... Neka mu smanje stopu kao i u Monaku pa neka ima sirotinja raja nesto od te crkavice koju je zaradio

Kolko meni pripada od te crkavice??
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od klinka13 Sub Apr 09, 2011 1:29 am

Nole odustao od Monte Karla zbog povrede kolena...jbg.. Novak Đoković - Page 2 1050154034
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Fraya Sub Apr 09, 2011 12:04 pm

Fi Pi ::Српски тенисер Новак Ђоковић обезбиједио је донацију од 100.000 долара манастиру Грачаница за откуп пољопривредног земљишта у близини манастирског комплекса у рејону Падалишта, гдје је увелико узела маха продаја земље, саопштила је Епархија рашко-призренска.Земљиште је у власништву породице Ђуровић, која је у више наврата тражила да епископ рашко-призренски да сагласност за продају земљишта Албанцима, чиме би био угрожен манастир Грачаница.

„Манастир је био принуђен да откупи парцелу по веома високој цени, јер би у противном имовина била заувек отуђена од манастира и цркве, што би дугорочно гледано имало веома штетне последице за целу српску заједницу у Грачаници“, наводи се у саопштењу Епархије рашко-призренске.

Из Епархије истичу да Новак Ђоковић достигнућима на пољу спорта храбро и достојанствено представља свој народ, а добротворном дјелатношћу, свесрдним и искреним помагањем страдалном народу са Косова и Метохије показује оданост свом народу.
У саопштењу се подсјећа да је породица Ђоковић редовно достављала помоћ манастирима Хиландару и Светим Архангелима код Призрена, и да, посредством Фондације „Наша Србија“, стипендира дјецу са Косова и Метохије.Izvor teksta

Recimo da je ovo jedan od primera na koji način Novak doprinosi srpskom pitanju.
Lično bih volio da čujem od onih koji tvrde da je Nole nešto dužan ovoj zemlji - šta to i koliko???
Ako mislimo na porez, pitam a šta mi to godinama finansiramo kao poreski obveznici u ovoj zemlji, osim pre svega lopovluka u vidu stranačkog interesa ???

Ko god je iz Srbije dostigao zapažen uspeh odmah je postao meta "kritičara" koji mu svi odreda nalaze mane, a da pri tom sami nisu u stanju doseći ni približne vrednosti!

Eto negde nedavno pročitah možda i na ovom forumu kako je po nekom i Tesla ostao dužan Srbiji nešto!?Šta bi to moglo biti? Question

Kazes da je Nole obezbedio tih 75.000 evra, a nije ih dao iz svog dzepa?
Onda obavezna mantra o nekim zaduzbinama koje stipendiraju decu sa Kosova
ali sve bez ikakvih konkretnih brojki.

I ja se radujem kada Nole pobedjuje, ali mi smeta da ima bezbol kapu na kojoj pise
Srbija,ali zivi u Monte Karlu. Zasto nema Monako na toj kapici jer tamo (ne)placa
porez.

Bilo je u Srbiji ( a narocito u bivsoj YU) jako uspesnih sportista kao sto je bila
kosarkaska reprezentacija,vateropolo i dan danas,bilo je zlata i u rukometu
i odbojci. Ko je njima zavideo. Svi smo ih voleli.

Usput, ja nisam ni sportista, a i ne nosim majice ili kape na kojima pise Srbija ili
Kosovo je Srbija ( a napalise onog jadnog Amera da tako izgubi zlato za Srbiju),
ali ja zaista na jedan human nacin decenijama pomazem bas decu koja su pametna
i zele da studiraju. Pokusavam da pomognem ( svakako samo finansijski) i ulicnim
psima po Srbiji. Ali o tome niti drvim niti to bilo koga zanima.

Kralj A.Karadjordjevic Tesli je odredio neku penziju. Pred kraj zivota mu nisu
cvetale finansijske ruze.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od inspy Sub Apr 09, 2011 1:01 pm

Sportisti sluze za skakanje I mahanje. Djole to dobro radi, svaka cast.
al ako su bash toliko humani i zele pozitivno da primene svoj uticaj" na mlade, cemu onaj sega-mega-Delta Sportski centar Djokovic…il nisu svesni stvarnosti, visoko drustvo i para udarila u sportsku glavu....Deca ce da trckaju po ovim centrima, sa ambicijom roditelja da budu bliza tom istom visokom drustvu,
a ukinushe nam Ministarstvo nauke. Novak Đoković - Page 2 3021264613
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Novak Đoković - Page 2 Empty Re: Novak Đoković

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


Ideja forum :: SPORT :: Sport :: Tenis

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu