Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 45 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

+30
madam mim
Konkubinac
pahuljica
Batista
Komsinica
vetarUkosi
Debilko
country girl
Miško
crni labud
slavena
Shapat
Strelac
Thabit
djavolica
Istina ex Natasha
inspy
Johnny-Azra
digitalmandrak
Sinaj
Mesrine
furija
sini_do
Enna
Marea
laza
Loreal
Vukota
Avramova
Peni Vajs
34 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od sini_do Pet Nov 15, 2013 4:24 pm

To pumpanje usta kod žena, to je postala masovna pojava, kao neki modni trend.. Iako samo malom broju žena to stoji lepo, iako mnogim ženama usta izgledaju kao opanak, žene misle da su u trendu i da je to ok... Mislim da bi bilo bolje da su napumpale nešto drugo, tad bi efekat bio mnogo veći.... Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2317702173 
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Vukota Pet Nov 15, 2013 4:28 pm

Pa pumpaju one sve sto trpi pritisak...
Ali mora da ide po redu...
Po feng suiju...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Shapat Pet Nov 15, 2013 4:31 pm

Grozni ste Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 3681966919 

Shapat
Shapat
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2400
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : izmedju dva sna

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 12:20 am

Kada covjek vidi mnogo toga, onda mu sve manje toga smeta...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 1:05 am

Silikoni u ma kom delu tela... kako to neko moze jbt...

Kakvo nezadovoljstvo neko mora nositi u sebi, da ode kod hirurga, da mu sece meso i puni nekim zelatinom... bogo dragi, ne volim tu rec jer postaje izlizana, ali to je neki kompleks... zestoko sjebana vuglija...

Meni je to pre svega ruzno... one usne...kao obad da ih je ujeo, ili pegla sastavila... neprirodno, odvratno... jos kad puce usne kao da bi progutale kobas od Rona Dzeremija iz najnadarenije faze... sta mozes nego da se gadis...

Onda one sise balonjare... vidi se kako su pretegnute, imam osecaj da ubodem iglom da bi me strcnuo neki gnoj Smile

Drage dame, nemojte ovo, za ime boga... cak i ako niste zadovoljne sa necim... nema veze, niko nije savrsen... a silikonima samo dajete jasnu poruku u kakvim ste mentalnim smetnjama...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 1:10 am

Bogme ja hocu, za deceniju, kada budem oko 50-te, idem fino pod noz....pa ponovo ona fina mlada zena..Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 1179806630 Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2979583794 .
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 1:14 am

Smile

Ja opominjem, ali ne vredi Smile
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 1:18 am

Pa moram neko novo iskustvo da dozivim...citav zivot sam prirodna, tamo "pred kraj" da "okusim" i to....Smile 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 3:16 am

Strelac ::Silikoni u ma kom delu tela... kako to neko moze jbt...

Kakvo nezadovoljstvo neko mora nositi u sebi, da ode kod hirurga, da mu sece meso i puni nekim zelatinom... bogo dragi, ne volim tu rec jer postaje izlizana, ali to je neki kompleks... zestoko sjebana vuglija...

Meni je to pre svega ruzno... one usne...kao obad da ih je ujeo, ili pegla sastavila... neprirodno, odvratno... jos kad puce usne kao da bi progutale kobas od Rona Dzeremija iz najnadarenije faze... sta mozes nego da se gadis...

Onda one sise balonjare... vidi se kako su pretegnute, imam osecaj da ubodem iglom da bi me strcnuo neki gnoj Smile

Drage dame, nemojte ovo, za ime boga... cak i ako niste zadovoljne sa necim... nema veze, niko nije savrsen... a silikonima samo dajete jasnu poruku u kakvim ste mentalnim smetnjama...
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2503617651 Ovo me je razbudilo dibiduZ. Kakav opis! Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2699138213

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od sini_do Ned Nov 17, 2013 2:47 pm

Marea ::Bogme ja hocu, za deceniju, kada budem oko 50-te, idem fino pod noz....pa ponovo ona fina mlada zena..Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 1179806630 Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2979583794 .
Nema tu mlade žene više... Bitan je prirodni izgled, ima žena koje i u zrelim godinama dobro izgledaju, a mislim da si i ti ta.. Imaš tu prirodnu jedrost, i uvek ćeš dobro izgledat.. A samo pumpanje nema efekta, jer od babe nikad cura ne može nastat.. Godine se ne mogu sakrit, ali i u godinama se može lepo izgledat, lepo, prirodno, i ugodno.. Tako ne treba težit ka nemogućem... Very Happy 
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 3:18 pm

U jednom romanu pročitah "Imala je lepotu koja ne poznaje godine."

Žena ili uopšte čovek koji na licu nemaju traga preživljenih emocija za mene su "plastične duše".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od laza Ned Nov 17, 2013 3:22 pm

spletkarenje
nečija dosada nekome može doneti neviđene probleme i nepravdu
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 5:45 pm

Glad. Kako je moguće da ima toliko gladnih i toliko presitih?

Ovo pišem zato što sam gladna kao pas pa idem nešto jesti. Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 3681966919

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od djavolica Ned Nov 17, 2013 5:54 pm

Moranje.
Kad se nesto mora, iako covjek to ne zeli.. Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 1369909122 
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od slavena Ned Nov 17, 2013 8:09 pm

Sto svi sve znaju! Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2317702173 
A lazna moralisanja prava su posast ovog drustva.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 9:49 pm

sini_do ::
Marea ::Bogme ja hocu, za deceniju, kada budem oko 50-te, idem fino pod noz....pa ponovo ona fina mlada zena..Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 1179806630 Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 2979583794 .
Nema tu mlade žene više... Bitan je prirodni izgled, ima žena koje i u zrelim godinama dobro izgledaju, a mislim da si i ti ta.. Imaš tu prirodnu jedrost, i uvek ćeš dobro izgledat.. A samo pumpanje nema efekta, jer od babe nikad cura ne može nastat.. Godine se ne mogu sakrit, ali i u godinama se može lepo izgledat, lepo, prirodno, i ugodno.. Tako ne treba težit ka nemogućem... Very Happy 
Ma zezam se Sini, mada nemam nista protiv tih koji to rade i vole, samo ako ne pretjeruju sa plastikom i premladim godinama...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Sub Nov 23, 2013 2:39 am

Ne znam zasto ljudi imaju tu naviku i ubedjenje da nekoga procjenjuju i "znaju" na osnovu NICEGA....jel' to rade "prema sebi" ili su toliko "uspavani" da misle da sve sto vide i jeste TO...?
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od crni labud Pet Dec 06, 2013 11:49 am

Najviše smetam sam sebi. A, ono drugo ili me takne ili ga ne vidim.
crni labud
crni labud
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2183
Datum upisa : 02.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Miško Pet Dec 06, 2013 12:39 pm

Kapitalizam - kao društveno uređenje.
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od country girl Pet Dec 06, 2013 12:59 pm

koristoljublje
country girl
country girl
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4813
Datum upisa : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Pet Dec 06, 2013 1:15 pm

Foliranje
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od laza Pet Dec 06, 2013 1:16 pm

prodaja duše
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Marea Pet Dec 06, 2013 1:18 pm

Marea ::Foliranje
i da dodam, ne trpim nepravdu...licemjerje...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Vukota Pet Dec 06, 2013 4:51 pm

golotinja... ali ne ona telesna, ako dolazi od suprotnog pola i ako odgovara zahtevima moderne nacrtne geometrije i prostornog planiranja, vrlo je ugodna i kao melem za oci, nego ona unutrasnja, kao tumor na mozgu ali u intelektualnom smislu...
odsustvo smisla za humor u bilo kojoj fazi razvoja licnosti, sto je neoboriv dokaz o stepenu necije inteligencije, bledo posmatranje i balavljenje u bradu jer sive celije ne podnose osetni porast nadmorske visine pa se nekako skupe, kao da ih trese groznica od same pomisli na mentalni napor... pa onda humanitarni fond otvoren pri kancelariji za genetski modofikovane jezicke organizme koji ni vestackom intelektualnom oplodnjom ne prelazi cifru od 150... i tako dalje...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Strelac Pet Dec 06, 2013 11:53 pm

Vukota ::golotinja... ali ne ona telesna, ako dolazi od suprotnog pola i ako odgovara zahtevima moderne nacrtne geometrije i prostornog planiranja, vrlo je ugodna i kao melem za oci, nego ona unutrasnja, kao tumor na mozgu ali u intelektualnom smislu...
odsustvo smisla za humor u bilo kojoj fazi razvoja licnosti, sto je neoboriv dokaz o stepenu necije inteligencije, bledo posmatranje i balavljenje u bradu jer sive celije ne podnose osetni porast nadmorske visine pa se nekako skupe, kao da ih trese groznica od same pomisli na mentalni napor... pa onda humanitarni fond otvoren pri kancelariji za genetski modofikovane jezicke organizme koji ni vestackom intelektualnom oplodnjom ne prelazi cifru od 150... i tako dalje...
Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 1179806630

Ima nekih ljudi pored kojih se osetis tako glupo... niti niti znas sta da ih pitas, koju temu da pokrenes... sta god da pocnes, udaris u kineski zid prosto-prosirene recenice... "pa ono...ne znam... mozda je tako...ali opet...".

Pokusas sa jos nekoliko random tema... slajfuje... odes u zadnje utociste - vremenska prognoza... ni tu ne ide... sta ces onda...ko crni kukavac odrobijas do zacrtanog vremena, i napustis boriliste solidno gluplji nego sto si dosao...

Ne desava mi se cesto ovo, ipak biram drustvo... ali kad se desi... pomozi boze, oprosti mi grehove moje, nemoj opet ovako da me kaznjavas Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 4027700691
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koja pojava u društvu vam najviše smeta? - Page 7 Empty Re: Koja pojava u društvu vam najviše smeta?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu