Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li ste za legalizaciju marihuane?

+44
Komsinica
sini_do
Strelac
djavolica
Vukota
Koza
Enna
ttooma
Istina ex Natasha
Mesrine
Time
Marea
Cleopatra
Miško
Dotore
Dragana
svejedno
Bella
Debilko
Johnny-Azra
Mastifal
fumamsvakidan
Fraya
Lady
Avramova
Sub-Ad
IceQueen
Sklad odjeka
laza
Fristajlo
IMHO
Anhelito
RINGE
cat09
Orhideja
drdoktor
inspy
pjer
maks
Arwen Evenstar
Lila
Bass
digitalmandrak
ellen
48 posters

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Bass Ned Maj 09, 2010 2:50 pm

Hajde da ljudima uskratimo uvod i time sprečimo pojavu novih heroinskih zavisnika. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 801749

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 624403
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od drdoktor Ned Maj 09, 2010 3:32 pm

Bass ::Hajde da ljudima uskratimo uvod i time sprečimo pojavu novih heroinskih zavisnika. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 801749

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 624403

Hm, ovo mogu da shvatim samo kao ironiju. To je pakao od zivota. Stradaju oni, ali i bliznji.

Prosto ne mogu da stavim smajlija kada govorimo o ovakvoj ozbiljnoj temi. Narocito kada govorimo o necijim zivotima.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Ned Maj 09, 2010 4:06 pm

Malo mi je smešno i da pričamo o ovome, u zemlji u kojoj je uvedena radikalna zabrana pušenja uopšte; Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 74719 ako je legalizujemo, da li to znači da preduzeća moraju da izdvoje prostoriju i za pušače marihuane, ako to smeta pušačima duvana? Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Bass Ned Maj 09, 2010 8:56 pm

drdoktor ::

Hm, ovo mogu da shvatim samo kao ironiju. To je pakao od zivota. Stradaju oni, ali i bliznji.

Jednostavno je. Ako je marihuana uzrok nečijeg korišćenja heroina, hajde da je istrebimo i da nemamo problem. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 541946 Ako marihuana nije uzrok, onda ne vidim problem u legalizaciji iste kada je u pitanju odnos sa heroinom. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 541946
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Orhideja Ned Maj 09, 2010 9:42 pm

drdoktor ::
Hm, ovo mogu da shvatim samo kao ironiju. To je pakao od zivota. Stradaju oni, ali i bliznji.

Zapeh za ovo "bližnji", moram reći da čini mi se više stradava porodica nego sam zavisnik. On možda nije svjestan šta mu se događa ali porodica trpi jako puno. Oni bi da se izbore a kako, ako on ne želi na liječenje, ako ne priznaje, ako krade iz kuće stvari itd.
Strašno je to.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Ned Maj 09, 2010 9:58 pm

Ne znam nikog koji je zbog marihuane krao stvari iz kuce...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od cat09 Ned Maj 09, 2010 10:02 pm

digitalmandrak ::Ne znam nikog koji je zbog marihuane krao stvari iz kuce...

Pobedila sam te zato što uzimaš maru. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 76573 Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 76573
Nemaš kondicije. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 76573
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Uto Jun 08, 2010 7:38 pm

izričito sam protiv a razlozi su poznati i samo oni koji neće ih ne vide....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Sre Jun 09, 2010 7:11 pm

Jednom sam sedeo, a da ne znam, pored čoveka koji je to koristio; koliki je smrad širio, ne mogu da vam opišem... Nisam izdržao, sklonio sam se od njega. Na pitanje, zašto to radi, rekao mi je da se lepo oseća od toga i da ga čini kreativnim; bio je freskoslikar, radio na restauraciji nekih crkava.
Kada je koristio, bila mu je bitno i vidno izmenjena svest i raspoloženje; svima, sem njemu, bilo je neprijatno u toj situaciji. Mislim da to nije još za javnu upotrebu; pre sam za onu zdravstvenu, koju odobre lekari...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sklad odjeka Čet Jun 10, 2010 10:57 am

Нисам за легализацију марихуане. Ако је она потребна , као што неко рече, у циљу лечења, онда то треба да буде под контролом лекара.
Sklad odjeka
Sklad odjeka
Član
Član

Broj poruka : 151
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od IceQueen Sub Jun 12, 2010 2:19 am

Ja sam protiv Smile
IceQueen
IceQueen
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7570
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 40
Lokacija : Bg

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sklad odjeka Pon Jun 14, 2010 7:41 pm

Zasto se trazi legalizacija nekih stvari koje su sada zabranjene,kao stetne ili nemoralne pa iz tog razloga i sankcionisane, ali se ipak desavaju.Dok ih drustvo sankcionise, na taj nacin tezi da ih eliminise ili smanji, a kad ih legalizuje, tad samo moze da se problem uveca.Mozda ta marihuana podstice koncentraciju, bolje pamcenje,opustenost, podize moralne granice, zgravstvenu sposobnost itd.Ako je tako, neka je legalizuju. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 224227
Sklad odjeka
Sklad odjeka
Član
Član

Broj poruka : 151
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od cat09 Pon Jun 14, 2010 7:43 pm

Zbog digija moram da kažem da sam za legalizaciju, a u stvari nisam... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 125399 Da, da, treba to obavezno legalizovati, da se ubijamo od vutre... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 125399

lažeeeeeeeeem!
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sub-Ad Uto Jun 29, 2010 11:14 pm

"Da li ste za legalizaciju marihuane?"

Нисам за легализацију марихуане.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Uto Jun 29, 2010 11:20 pm

Nisam a i da jesam, na isto mu dodje. Kome je do toga, i bez legalizacije će i dalje biti konzument iste.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od IMHO Sre Jun 30, 2010 2:47 am

Kad bi je legalizovali ne bih morala da se mucim uzgajanjem. A opet, kad vec gajim kaktuse i muskatle, neka i trave. Kako god, nemam neki stav o tome.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 9:35 am

Legalizacija marihuane bi znacila kontrolu nad njenim kvalitetom i distribucijom. Smatram da bi trebalo je legalizovati.

Radjena su mnoga istrazivanja da li je koriscenje marihuane pocetni oblik stvaranja zavisnosti i nije dokazano.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lady Sre Jun 30, 2010 9:46 am

El klinjo kako lepo živiš, radiš,
El klinjjo pushish mariuanu, la, la, la Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 427239
Lady
Lady
Devojcica
Devojcica

Broj poruka : 418
Datum upisa : 09.06.2010
Lokacija : Zemlja

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 6:23 pm

Simba ::Slažem se sa ovim postom i još bih da dodam da se marihuana (Cannabis sativa) koristi i u medicinske svrhe - nije džabe nazvana i "božijom biljkom" !
Ulje od marihuane je izuzetno lekovito i koristi se lečenje velikog broja bolesti (čak i kancera) ! Postaviću članak na "Alternativnoj medicini" ako me neko ne preduhitri Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 4027700691 !

Moj muz je zbog uzasnioh bolova dobijao marihuanu,ali
u apoteci i u obliku pilula koje se prave za svakog pacijenta
posebno.

Ja je ne bih legalizovala, ali ne bih ni kaznjavala one koje je konzumiraju.
Doduse ne znam da li je iko ikada u Srbiji i kaznjen zbog marihuane
koju je imao za sopstvenu upotrebu.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 7:19 pm

ja bih legalizovao sve...
heroin,kokain,ekstazi...zašto ne i marihuanu
legalizovao bih pedofiliju,zoofiliju,gej brakove,nekrofiliju
dozvolio bih šverc,prostituciju,silovanje..


ako sam nešto propustio molim ove evropejske liberaliste da me podsete...dodaću odmah
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od IMHO Sre Jun 30, 2010 7:27 pm

Mozda sam negde i napisala, ali spam je, vidi se, u modi...

Od trave i piva - gotiva! Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 2255911292
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Sre Jun 30, 2010 7:30 pm

Legalizacija marihuane bi znacila kontrolu nad njenim kvalitetom i distribucijom. Smatram da bi trebalo je legalizovati.

Radjena su mnoga istrazivanja da li je koriscenje marihuane pocetni oblik stvaranja zavisnosti i nije dokazano.

O tome sve vreme govorim Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 541946 Da je tacna tvrdnja da je marihuana uvod u teze droge,do sad bih vec odavno bio na heroinu,i najverovatnije pokojnik...

Legalizacijom marihuane,uz stroga zakonska ogranicenja,ne bi se valjalo albansko djubre prskano svim i svacim i ne bi se bogatili siptarski narko-dileri... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 281324
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 7:33 pm

Ja vec brat bratu jedno 3 meseca pokusavam da dodjem od trave. Nema boga da je nadjem, niko nema. Dal se ja ne krecem u pravim krugovima dal sta, stvarno mi nije jasno.


sad kakve ovo veze ima sa legalizacijom nisam ni sam siguran.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lila Sre Jun 30, 2010 8:38 pm

Ringe ne znaš prave ljude Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 2191740389 :Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 3681966919:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 8:37 am

pjer ::Zabraniti..naravno..i jos strozije zatvorske kazne.....za dilere , ii za one koji koriste.....

koji bauk od izjave....
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 3 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu