Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li ste za legalizaciju marihuane?

+44
Komsinica
sini_do
Strelac
djavolica
Vukota
Koza
Enna
ttooma
Istina ex Natasha
Mesrine
Time
Marea
Cleopatra
Miško
Dotore
Dragana
svejedno
Bella
Debilko
Johnny-Azra
Mastifal
fumamsvakidan
Fraya
Lady
Avramova
Sub-Ad
IceQueen
Sklad odjeka
laza
Fristajlo
IMHO
Anhelito
RINGE
cat09
Orhideja
drdoktor
inspy
pjer
maks
Arwen Evenstar
Lila
Bass
digitalmandrak
ellen
48 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od RINGE Pon Sep 06, 2010 8:19 pm

Ja sam na koksu tako da je meni sve jedno, a koks nikad nece legalizovati Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1369909122
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 06, 2010 8:22 pm

Uopste nije tacno da marihuana potice na koriscenje teskih droga...Znam dzankere koji nikad dzoint nisu zapalili i likove koji puse preko 20 godina..Pa i ja varim od 17 godine a sada mi je 36 i sebe ne smatram narkomanom...Imam posao, porodicu....Pusim kad mi se prohte Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1555288004
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Pon Sep 06, 2010 8:39 pm

Bass ::Ja sam za potpunu legalizaciju ali samo za punoletne.

Nisam a da jesam onda bi to bilo ne samo za punoletne već i one koji sami sebe finansiraju (radeći).

Teže je izlečiti alkoholičara nego narkomana ako ga je uopšte moguće izlečiti. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od svejedno Pon Sep 06, 2010 8:51 pm

digitalmandrak ::Pa i ja varim od 17 godine a sada mi je 36 i sebe ne smatram narkomanom...Imam posao, porodicu....Pusim kad mi se prohte Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1555288004

eto zivog primera, da ne bude da samo ja drvim.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 06, 2010 9:18 pm

Jezik ja istupih pricajuci po raznim forumima,rodjace....

Avi,u pravu si...Alkohol izaziva neuporedivo vecu zavisnost nego marihuana... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 18102421
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Pon Sep 06, 2010 9:26 pm

I ne samo zavisnost, daleko je štetniji, i skoro redovno podleže recidivu. Kažu da se u najvećem procentu ne leči dok se narkomanija (ne računam marihuanu), može izlečiti. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1555288004

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 06, 2010 10:03 pm

O tome i govorim...Mozes da pusis travu i dozivis stotu... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1555288004
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Sub Sep 11, 2010 3:46 am

Evo nekih informacija odakle ide ta kampanja... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 473429



Stoga seDžoana Nejtan iz Međunarodne krizne grupe oštro suprotstavila uništenjuopijumskih plantaža u Avganistanu putem raspršivanja, po opijumsku kulturu,otrovnih supstanci iz vazduha. Tvrdila je da bi to razgnevilo siromašneAvganistance i bacilo ih u naručje ustanicima protiv Amerikanaca. Zanimljivo jeslučaj Majka Trejsa, Sorošovog čoveka u Fondaciji Bekli. Pod Sorošovimuticajem, ovaj „legalizator“ našao se na jednom od čelnih mesta Službe UN-a zakontrolu droga i kriminala, smeštenoj u Beču. Morao je da se povuče sa togmesta posle izveštaja Nordijske mreže Hasela, švedske grupe koja sesuprotstavlja zakonima za liberalizaciju droga. Dokumenti koje je objavilamreža Hasela dokazivali su da je Soroš ubacio Majka Trejsa u zvanični organUjedinjenih nacija s ciljem ublažavanja međunarodnih konvencija o trgovininarkoticima, koje je trebalo da budu razmatrane na skupu predstavnika UN-a uBeču u aprilu 2003. godine. Nordijska mreža Hasel objavila je Trejsovopismo Ajrahu Najeru, predsedniku Sorošovog Instituta za otvoreno društvo, ukojem Trejs obaveštava dotičnog da će delovati „iza scene“ kako bi međunarodnekonvencije više pogodovale liberalizaciji trgovine i upotrebe narkotika. Trejsi Institut za otvoreno društvo sarađivali su sa grupom „Releace“, čiji je ciljbio propaganda narko-liberalizma, kroz projekat pod nazivom „Misliti unapred odrogama“.
Nedavno jeTrejs, u intervjuu „Sandej Heraldu“, izjavio da Škotska, na strahovitom udaruheroina iz Avganistana, mora da bude „hrabrija i kreativnija“ u pristupunarko-problemu. Kako? Tako što će početi da otvara „sobe za upotrebu droge“, sbesplatnim, čistim špricevima i potrebnom opremom. Trejs se sada nalazi na čelu„Međunarodnog konzorcijuma za politiku vezanu za drogu“, u okviru FondacijeBekli.
„SimonSenlis“ se, u međuvremenu, trudi da angažuje što više uticajnih lica. Sarađujusa švajcarskim industrijalcem Stefanom Šmidhejnijem, kao i sa Mrežom evropskihfondacija (koje se bave „filantropijom“), itd.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Marihuana,treba li je legalizovati?

Počalji od Fraya Uto Maj 17, 2011 9:48 pm

Kazu da je kanabis opasan. Ali to nije istina, ona nije stetna za ljudsko telo, ni um. Ona ne predstavlja opasnost siroj javnosti, vec je velika pretnja naftnim kompanijama, alkoholnoj i duvanskoj industriji, ali i velikom broju hemijskih korporacija (koje proizvode lekove). Velike biznis kompanije, s puno novca i uticaja, skrivaju istinu od ljudi. Istina je da kad bi se konoplja pocela koristiti za niz komercijalnih proizvoda, ona bi stvorila atomsku bombu u industriji, verovatno revoluciju! Najbogatiji su se zato urotili za sirenje dezinformacija o biljci koja, kad bi se pravilno koristila, mogla bi upropastiti njihove kompanije.

Odakle uopste potice rec “marihuana”? Sredinom 1930-ih, ta je rec stvorena da sakrije dobru sliku i fenomenalnu istoriju konoplje.

Istina je da marihuana pomaze ljudima protiv bolova tako da se na kasicicu i daje bolesnima sa neizdrzivim bolovima kao i ljudima koji imaju uzasnu mucninu od hemoterapija.

Statistike kazu da neuperidivo vise ljudi umre od alkohola,duvana, ali i hrane. Zapravo i nema
podataka da je neko nastradao zbog marihuane.

Da li ste vi za legalizaciju?

Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Dotore Uto Maj 17, 2011 10:05 pm

Svakako, ali samo zato da ne bismo imali situaciju kao danas da neko ko ima kilo horsa dobije nižu kaznu od onoga ko poseduje kilo mare.
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Uto Maj 17, 2011 10:47 pm

Ja sam za legalizaciju, pod uslovom da se utrostruče kazne za teške droge, a za organizatore trgovine teškim drogama vrati smrtna kazna.
Dotle- protiv sam.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Miško Uto Maj 17, 2011 11:00 pm

Jok
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Cleopatra Uto Maj 17, 2011 11:05 pm

Fraya ::Statistike kazu da neuperidivo vise ljudi umre od alkohola,duvana, ali i hrane. Zapravo i nema
podataka da je neko nastradao zbog marihuane.
Uh bogami ja dvaput dobro nastradah, mislim da sam se suocila sa smrcu licno oba puta.
Totalno mi zamrese sva cula i osecaji, davno bese pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali mislim da sam se prilikom jednog od 2 eksperimenta sa maricom uneredila u svoj krevet. Ocajno iskustvo, otrov teski, zakonom zabraniti! Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 2214231980

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Uto Maj 17, 2011 11:55 pm

Meni je sve to besmisleno. Ni običnu cigaretu ne mogu popušiti ko čovek a gde bi travu? Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 169055031


Poslednji izmenio Avramova dana Sub Nov 02, 2013 12:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 18, 2011 12:04 am

Ja sam za legalizaciju, pod uslovom da se utrostruče kazne za teške droge, a za organizatore trgovine teškim drogama vrati smrtna kazna.

Potpisujem Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 3021264613 Uz stroga ogranicenja u prodaji... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 1555288004
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 18, 2011 12:04 am

Marihuane,mislim...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Sre Maj 18, 2011 12:06 am

Nisam ni sumnjao da ćeš ti da se složiš, nesrećo čarapanska... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 670648
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Sre Maj 18, 2011 12:13 am

Veceras sam se malko nadimio....Cisto da me zelja mine Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 18102421
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Sub Dec 29, 2012 9:56 pm

taman još i to,mi smo pod narkozom 7 decenija,malo se kobajagi budimo oni bi nas komirali legalizacijom marihuane ponovo.zlo,zlo. :nene:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Dec 29, 2012 9:58 pm

Ko se budi??? Ma tek je narkoza u djelovanju. Marihuana je tu potpuno bezopasna pojava.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Sub Dec 29, 2012 10:04 pm

Marea ::Ko se budi??? Ma tek je narkoza u djelovanju. Marihuana je tu potpuno bezopasna pojava.

možda ja i nisam u pravu,možda je marihuana narkotik samo za nas starije koji smo jeli zdravu hranu,pili domaće sokove i jeli neprskano voće.
verovatno su generacije kojima kroz vene piče emulgatori,polifosfati,glutaminati pa njima marihuana dođe kao svež planinski vetar.

:celo: :celo: :celo:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Dec 29, 2012 10:54 pm

Nije marihuana tako strasan "cin", ima mnogo vecih i gorih stvari o kojima se i ne govori, no mozda bas i zato..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Time Sub Dec 29, 2012 11:18 pm

GMO
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Mesrine Ned Dec 30, 2012 1:30 am

Nikako da se legalizuje , jerbo će onda država ( čitaj paraziti i ostala gamad ) i na taj način da pljačka narod. Bolje je da to ide bez poreza,a prihodi od toga , direktno u ruke onima kojima je novac preko potreban.
Neka se puši, ali samo na crno ... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Ned Dec 30, 2012 1:35 am

Pa da, na crno, na crno...nikako na bijelo.. :bounce:
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 6 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu