Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 57 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 57 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Šta tvoja torba govori o tebi?

+15
Thabit
Mojra
Vulin
djavolica
jelena
Marea
inspy
Cleopatra
furija
Avramova
naOpaka
Noelia
Fristajlo
Vidra
slavena
19 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 2:21 am

naOpaka ::zashto?

Kako da staviš torbu gde se gazi, pljuje? Ne odlažem je ni na tepih budući da se u dnevnoj sobi niko ne izuva. A onda je staviti na krilo, pa rukama po svemu tome, i očas posla infekcija ili nešto gore, ne daj bože.

naOpaka :: hih :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: a kad pipash sve zivo ili bar shipke :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: u gradskom prevozu , ili bilo gde u 'urbanoj sredini' ne razmishljash o tome koliko si klica pokupila?

Jeste to idealna prilika da pokupiš koju klicu, ali ne pipkam ništa rukama dok ih ne operem.
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 8:04 am

Sve zenske torbe su iste..:
Orgomne su.. i u njih svega ima, samo jos fali od popa uvo. pa da budu kompletne....Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Cleopatra Pet Sep 21, 2012 11:23 am

naOpaka ::hih :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: a kad pipash sve zivo ili bar shipke :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: u gradskom prevozu , ili bilo gde u 'urbanoj sredini' ne razmishljash o tome koliko si klica pokupila?
volim svoje torbe kad su u funkciji i rado ih odlazem kad mi vishe nisu potrebne, bez emocija i tugaljivosti ...
nikad ih ne bih poredila sa rodjenim detetom, ma ni sa dragom mi Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3358900617
Ja se ne vozim javnim prevozom, ali i da se vozim mislim da ne bih postala aljkava. Prvo sadrzaj moje tasne je takav da se u njemu uvek nalaze vlazne maramice ili neko drugo sredstvo za dezinfekciju. Drugo uvek je sve pregledno, mogu zmureci da izvucem ono sto mi treba iz nje.

Sve moje tasne su jako lepe i ocuvane i kozne i rastanem se od neke iskljucivo ako je nekom poklonim. Zaista mi je to odraz necije licne kulture kad neko vodi racuna o svojim stvarima. Pa ja i cipele kad obujem ne odem da zagazim u govno sa njima zato sto je organskog porekla ili sta ti ja znam...

Nisam sentimentalna prema svojim stvarima u smislu da cuvam kojekakve dotrajale i neupotrebljive stvari ili da su mi bitnije od ljudskog zivota. Proletos mi je pizdarija kozna jaknica izgorela u pozaru u jednom kaficu, ali nije mi padalo na pamet da uletim u dim boreci se za nju. Ali da se ponasam prema stvarima kao da su taraci za ribanje, stvarno bi bilo izuzetno bahato s moje strane.
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 1:03 pm

Dobra tašna nema ni jednu pregradu ili ih ima najmanje sedam, 15 je idealno.

Psiholozi kažu da praktične žene nose male tašne a nepraktične velike. Na osnovu toga nekada sam praktična, nekada nepraktična što je čista besmislica jer, ne mogu nositi istu tašnu na posao i u operu.
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 1:11 pm

Avramova ::Dobra tašna nema ni jednu pregradu ili ih ima najmanje sedam, 15 je idealno.

Psiholozi kažu da praktične žene nose male tašne a nepraktične velike. Na osnovu toga nekada sam praktična, nekada nepraktična što je čista besmislica jer, ne mogu nositi istu tašnu na posao i u operu.

Ides u operu ?????

Respect...ctctctctt.. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 1:14 pm

Ne pravi se blesav kada vrlo dobro znaš da idem i to ne u bilo koju, već samo svetsku.

Uzgred, lake igrokaze ne preferiram ali ću svakako doći do zdanja koji to nudi. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 100000667
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 1:17 pm

Avramova ::Ne pravi se blesav kada vrlo dobro znaš da idem i to ne u bilo koju, već samo svetsku.

Uzgred, lake igrokaze ne preferiram ali ću svakako doći do zdanja koji to nudi. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 100000667

Ma naravno prosto ne mozes kuci da dodjes od silnih obaveza non stop si na relaciji London-Paris-Njujork.... eh.... kako je zivot divan.... Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 1:23 pm

Zaebo si se u relaciji. Ide ovako: Beograd-Pariz-Njujork. U London skoknem po londonske štanglice. :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 1:24 pm

Avramova ::Zaebo si se u relaciji. Ide ovako: Beograd-Pariz-Njujork. U London skoknem po londonske štanglice. :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:

A u Prnjavor pijes kafu jer je tamo najlepsa.. jel da???? divno..... hoces li mi pozajmiti tvoju srecnu zecju sapu???
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 1:31 pm

Ti se zezaš a ja sam ozbiljna. Nisam sujeverna tako da smataj da su sve zečije šapice tvoje. :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Marea Pet Sep 21, 2012 1:33 pm

Evo, radije cu priloziti fotografije, mojih favorita, nekih dnevnih i nocnih varijanti.

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Borsacambiopegperego
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Borsagialladiorlakiely
Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Armanijeansbag586x420Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Lineaboldcoat
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Cleopatra Pet Sep 21, 2012 1:37 pm

Avramova ::Dobra tašna nema ni jednu pregradu ili ih ima najmanje sedam, 15 je idealno.

Psiholozi kažu da praktične žene nose male tašne a nepraktične velike. Na osnovu toga nekada sam praktična, nekada nepraktična što je čista besmislica jer, ne mogu nositi istu tašnu na posao i u operu.
Ja najvise volim srednje velicine, mada ih imam svih velicina.
Velike sam zamrzela, naprave od zene teglecu marvu, covek uhvati sebe kako samo trpa nesto u tu tasnu a nikako da odvadi. Na kraju se uhvatis da si od tasne napravio dzak koji jedino na krkacu da dignes pa nosis. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2214231980
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 1:50 pm

Joj koliko je ovo tema zanimljiva.... prosto ne mogu da odvojim pogled ... Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 479116528
zamisli.. pricamo o velicini.. da li je bolje torba od 22,4 cm ili ona od 31,6 cm... i koliko pregrada ima????
Ajde bre zene kuvajte rucak... sudopera vam je puna prljavih sudova a vi ste se dohvatile torbetina?????
No coment..Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1714321156
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 1:58 pm

Cleopatra ::
Ja se ne vozim javnim prevozom, ali i da se vozim mislim da ne bih postala aljkava. Prvo sadrzaj moje tasne je takav da se u njemu uvek nalaze vlazne maramice ili neko drugo sredstvo za dezinfekciju. Drugo uvek je sve pregledno, mogu zmureci da izvucem ono sto mi treba iz nje.

Sve moje tasne su jako lepe i ocuvane i kozne i rastanem se od neke iskljucivo ako je nekom poklonim. Zaista mi je to odraz necije licne kulture kad neko vodi racuna o svojim stvarima. Pa ja i cipele kad obujem ne odem da zagazim u govno sa njima zato sto je organskog porekla ili sta ti ja znam...

Nisam sentimentalna prema svojim stvarima u smislu da cuvam kojekakve dotrajale i neupotrebljive stvari ili da su mi bitnije od ljudskog zivota. Proletos mi je pizdarija kozna jaknica izgorela u pozaru u jednom kaficu, ali nije mi padalo na pamet da uletim u dim boreci se za nju. Ali da se ponasam prema stvarima kao da su taraci za ribanje, stvarno bi bilo izuzetno bahato s moje strane.

nekako sam znala da ce uslediti odgovor da se ne vozish gradskim prevozom, sudeci po pochetku prethodnog posta - ne znam gde ti kupujesh svoje torbe.. :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
shto se aljkavosti tiche, naravno da se nose vlazne maramice i povremeno upotrebe...
ja sam izuzetno izbirljiva pri kupovini torbi jer jednostavno retko koja je po mom ukusu.. ali isto tako, smatram da je ok odloziti je na pod ukoliko u tom trenutku moram to da uradim da bi mi ruke bile slobodne...opushtena sam i ne pravim dramu oko sitnica...uostalom, gore pomenute vlazne maramice odradice posao... previshe sterilno okruzenje moze svashta da proizvede...

naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 2:00 pm

Neki tip ::Joj koliko je ovo tema zanimljiva.... prosto ne mogu da odvojim pogled ... Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 479116528
zamisli.. pricamo o velicini.. da li je bolje torba od 22,4 cm ili ona od 31,6 cm... i koliko pregrada ima????
Ajde bre zene kuvajte rucak... sudopera vam je puna prljavih sudova a vi ste se dohvatile torbetina?????
No coment..Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1714321156


treba i mashina neshto da radi Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1369909122
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 2:03 pm

Avramova ::
naOpaka ::zashto?

Kako da staviš torbu gde se gazi, pljuje? Ne odlažem je ni na tepih budući da se u dnevnoj sobi niko ne izuva. A onda je staviti na krilo, pa rukama po svemu tome, i očas posla infekcija ili nešto gore, ne daj bože.

naOpaka :: hih :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: a kad pipash sve zivo ili bar shipke :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: u gradskom prevozu , ili bilo gde u 'urbanoj sredini' ne razmishljash o tome koliko si klica pokupila?

Jeste to idealna prilika da pokupiš koju klicu, ali ne pipkam ništa rukama dok ih ne operem.

ne stavljam torbu gde se pljuje, uvek prethodno pogledam..
inache , shto se tiche odlaganja na tepih i sl, to mi je tkdj ok... ako krenemo tom logikom da se zashtitimo od svake eventualne prljavshtine, onda bismo morali i goste da teramo da se izuvaju...proceni shta je veca shteta :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 2:08 pm

ne stavljam torbu gde se pljuje, uvek prethodno pogledam..
inache , shto se tiche odlaganja na tepih i sl, to mi je tkdj ok... ako krenemo tom logikom da se zashtitimo od svake eventualne prljavshtine, onda bismo morali i goste da teramo da se izuvaju...proceni shta je veca shteta
Znaci ne mogu da pljujem ako se ikada sretnemo u zivotu???
Steta.. a ja mislio da si ti izuzetno toleratna osoba..Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1714321156... Nekada je bilo in pljuvati na pod... to svaki Srbin zna..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 2:10 pm

@naOpaka

Tačno, klice samo lepršaju ali, ko se ne štiti neka se ne iznenadi.

Tako su rekli Bejrutu, bićete bombardovani, u zaklon. Oni kažu - ma.. kakvo bombardovanje. I tako te koji nisu ozbiljno shvatili upozorenje, pokosiše.

Zar nisam na izvestan način sebe zaštitila ako ne sedim u javnom prevozu, ako ne diram ništa rukama dok ih ne operem? A podovi ko podovi, skoro jednako rizični.

Zato koristim tečni asepsol aerosol, a sprejom redovno poprskam stan čim izađe rizični gost. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 2:11 pm

Neki tip ::
ne stavljam torbu gde se pljuje, uvek prethodno pogledam..
inache , shto se tiche odlaganja na tepih i sl, to mi je tkdj ok... ako krenemo tom logikom da se zashtitimo od svake eventualne prljavshtine, onda bismo morali i goste da teramo da se izuvaju...proceni shta je veca shteta
Znaci ne mogu da pljujem ako se ikada sretnemo u zivotu???
Steta.. a ja mislio da si ti izuzetno toleratna osoba..Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1714321156... Nekada je bilo in pljuvati na pod... to svaki Srbin zna..Smile

hocesh da kazesh da si tolerantan? :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: ili nisi ukoliko ne mozesh da se prilagodish meni 'netolerantnoj' Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3137150671
mozesh da pljujesh do mile volje ako tebi to prija, ja cu suptilno zaobici pljucu ...
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Gost Pet Sep 21, 2012 2:12 pm

naOpaka ::
Neki tip ::
ne stavljam torbu gde se pljuje, uvek prethodno pogledam..
inache , shto se tiche odlaganja na tepih i sl, to mi je tkdj ok... ako krenemo tom logikom da se zashtitimo od svake eventualne prljavshtine, onda bismo morali i goste da teramo da se izuvaju...proceni shta je veca shteta
Znaci ne mogu da pljujem ako se ikada sretnemo u zivotu???
Steta.. a ja mislio da si ti izuzetno toleratna osoba..Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1714321156... Nekada je bilo in pljuvati na pod... to svaki Srbin zna..Smile

hocesh da kazesh da si tolerantan? :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919: ili nisi ukoliko ne mozesh da se prilagodish meni 'netolerantnoj' Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3137150671
mozesh da pljujesh do mile volje ako tebi to prija, ja cu suptilno zaobici pljucu ...

Nemas sanse sa mnom... mnogo sam vest u pljuvanju... Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173 jojjjjj preterasmo zajedno... Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 2:14 pm

Avramova ::@naOpaka

Tačno, klice samo lepršaju ali, ko se ne štiti neka se ne iznenadi.

Tako su rekli Bejrutu, bićete bombardovani, u zaklon. Oni kažu - ma.. kakvo bombardovanje. I tako te koji nisu ozbiljno shvatili upozorenje, pokosiše.

Zar nisam na izvestan način sebe zaštitila ako ne sedim u javnom prevozu, ako ne diram ništa rukama dok ih ne operem? A podovi ko podovi, skoro jednako rizični.

Zato koristim tečni asepsol aerosol, a sprejom redovno poprskam stan čim izađe rizični gost. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173

ok, ti tako funkcionishesh Very Happy
ja ne mogu, jer ne bih znala gde da se zaustavim :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
imala sam drugaricu koja je svojevremeno par puta dnevno brisala alkoholom sve kvake u stanu, vrata, podove...ma sve zivo....a krenulo je bezazleno, aj kao da malo dovede kucu u red..
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 2:15 pm

Ne, nego si ti preterao Nt. Ne brukaj se, ko danas pljuje?
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od jelena Pet Sep 21, 2012 2:16 pm

Cleopatra ::
Avramova ::Dobra tašna nema ni jednu pregradu ili ih ima najmanje sedam, 15 je idealno.

Psiholozi kažu da praktične žene nose male tašne a nepraktične velike. Na osnovu toga nekada sam praktična, nekada nepraktična što je čista besmislica jer, ne mogu nositi istu tašnu na posao i u operu.
Ja najvise volim srednje velicine, mada ih imam svih velicina.
Velike sam zamrzela, naprave od zene teglecu marvu, covek uhvati sebe kako samo trpa nesto u tu tasnu a nikako da odvadi. Na kraju se uhvatis da si od tasne napravio dzak koji jedino na krkacu da dignes pa nosis. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2214231980

hahhah, tako si me slatko nasmejala
Bas na tu temu smo ove nedelje u kancelariji komentarisali, koleginica ide na terapiju za kičmu i prica kako je jako boli rame, a druga ce ,...kad bi pola torbe ispraznila,mozda bi te prestalo...tako da nekada i nesvesno ,stavimo u torbu i sto treba i sto ne treba Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2214231980
jelena
jelena
Legendarni član

Broj poruka : 13189
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od naOpaka Pet Sep 21, 2012 2:18 pm

Neki tip ::

Nemas sanse sa mnom... mnogo sam vest u pljuvanju... Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 2317702173 jojjjjj preterasmo zajedno... Smile

ma jes' .. ti preterash, pa ja d'upadnem u isti kosh, a ne pljujem, osim verbalno, ponekad , mawkice Smile
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Avramova Pet Sep 21, 2012 2:19 pm

naOpaka :: ok, ti tako funkcionishesh Very Happy
ja ne mogu, jer ne bih znala gde da se zaustavim :Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 3681966919:
imala sam drugaricu koja je svojevremeno par puta dnevno brisala alkoholom sve kvake u stanu, vrata, podove...ma sve zivo....a krenulo je bezazleno, aj kao da malo dovede kucu u red..

Malo sam se i našalila ali zaista mi se ne mili sesti u busu iza nekog sumnjivog a naročito leti, pa najrađe stojim. I naravno, ne preterujem ni u čemu ali negde se zaista mora voditi računa.
Alkoholom se skida mehanička nečistoća, asepsolom i sl. rastvorima sve ostalo što je daleko opasnije. Svako preterivanje podleže dijagnozi a ja nisam preterivala u tome, ali u šali jesam. Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 1050154034
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta tvoja torba govori o tebi? - Page 2 Empty Re: Šta tvoja torba govori o tebi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu