Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 52 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 52 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

+31
Marea
Cleopatra
212ganna
Hiperborejac
furija
jelena
Idejan
paket
NFS_MW_girl
Vulin
Qbin
Jurivaka
sini_do
Goran81
MoonGirl
Mesrine
Prince
Dotore
Nova clanica
Hipi
L2
pjer
Fraya
Anhelito
BG_HIGHLANDER
cat09
Fristajlo
Dragana
Avramova
RINGE
ellen
35 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Idejan Uto Okt 02, 2012 1:35 pm

Da, javlja se odsutnost posto duh ponese intelektualne a obrazovani imaju odsutnost duha.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 11:49 am

Inteligencija itekako ima veze sa obrazovanjem. Sad, ne mora to biti to ''visoko'' obrazovanje, nekom je osnovna škola plafon, nije mogao dalje iz nekog razloga. Ali mu ne bi bilo naodmet, ako je inteligentan da ima završen neki fakultet- znanje oslobađa. Svako pošten, koji nema fakultetsku diplomu to priznaje,''e da sam završio fakultet...''

Inteligentni ljudi koriste svoju inteligenciju i stiču znanja na svaki dostupan način.

Džaba inteligencije koju čovek ima u sirovom stanju i ne koristi je na adekvatan način, umesto semena znanja u glavi mu niče korov natucanja pomešan sa intuicijom koja vredi mnogo, ali bez iskustva ne pije vodu, tako i inteligencija treba znanje uz sebe da bi se iskoristila i zablistala. C'est la vie -to je život, traži sve od nas.

Visoko obrazovanje pruža znanje potrebno zdravoj inteligenciji- to je dobitna kombinacija, pa ko je kako iskoristi. Ko hoće da uči, nauči nešto, ko neće, ima opravdanja za svoje neobrazovanje.

Svakako da se fakultet danas može završiti relativno lako, ali, inteligentni ljudi i biraju prečice, budale idu okolo -naokolo pa ništa ne postignu. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 363364791 Sve je relativno.
Kontradiktornost? Moje drugo ime. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 12:13 pm

Enna ::Inteligencija itekako ima veze sa obrazovanjem. Sad, ne mora to biti to ''visoko'' obrazovanje, nekom je osnovna škola plafon, nije mogao dalje iz nekog razloga. Ali mu ne bi bilo naodmet, ako je inteligentan da ima završen neki fakultet- znanje oslobađa. Svako pošten, koji nema fakultetsku diplomu to priznaje,''e da sam završio fakultet...''

Inteligentni ljudi koriste svoju inteligenciju i stiču znanja na svaki dostupan način.

Džaba inteligencije koju čovek ima u sirovom stanju i ne koristi je na adekvatan način, umesto semena znanja u glavi mu niče korov natucanja pomešan sa intuicijom koja vredi mnogo, ali bez iskustva ne pije vodu, tako i inteligencija treba znanje uz sebe da bi se iskoristila i zablistala. C'est la vie -to je život, traži sve od nas.

Visoko obrazovanje pruža znanje potrebno zdravoj inteligenciji- to je dobitna kombinacija, pa ko je kako iskoristi. Ko hoće da uči, nauči nešto, ko neće, ima opravdanja za svoje neobrazovanje.

Svakako da se fakultet danas može završiti relativno lako, ali, inteligentni ljudi i biraju prečice, budale idu okolo -naokolo pa ništa ne postignu. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 363364791 Sve je relativno.
Kontradiktornost? Moje drugo ime. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:

A, izvini, koje to znanje oslobađa? Ono što se "daje" na fakultetima? affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
Ne oslobađa znanje , već istina , a nju ćeš tamo teško naći... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2214231980

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 12:23 pm

Mesrine ::

A, izvini, koje to znanje oslobađa? Ono što se "daje" na fakultetima? affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
Ne oslobađa znanje , već istina , a nju ćeš tamo teško naći... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2214231980

Dobro, fakulteti su.... Kako koji. Svejedno, ako si inteligentan, od svega ponuđenog ćeš uzeti ono što ti treba, a đubre odbaciti.

Znanje oslobađa, stojim za tim, jer u znanju je istina, ne vidiš je ako ne znaš da ne znaš, a nikad ne saznaš sve, istina? Istina, lepo zvuči... Auuu... Ali, moraš je sagledati sa svih strana, kako, treba znati... Stalno se učimo.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 12:29 pm

Enna ::
Mesrine ::

A, izvini, koje to znanje oslobađa? Ono što se "daje" na fakultetima? affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
Ne oslobađa znanje , već istina , a nju ćeš tamo teško naći... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2214231980

Dobro, fakulteti su.... Kako koji. Svejedno, ako si inteligentan, od svega ponuđenog ćeš uzeti ono što ti treba, a đubre odbaciti.

Znanje oslobađa, stojim za tim, jer u znanju je istina, ne vidiš je ako ne znaš da ne znaš, a nikad ne saznaš sve, istina? Istina, lepo zvuči... Auuu... Ali, moraš je sagledati sa svih strana, kako, treba znati... Stalno se učimo.

Istina ima samo jednu stranu , zbog toga se i razlikuje od laži ...
Bolje se ti drži štikli , nekako ti bolje ide... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 967931169 Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2214231980

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 12:43 pm

Istina?

Istina?

Istina?

Na tragu sam joj.

Jednom sam joj mislim stala na rep štiklom, samo je jauknula i rekla....:''Ennnnaaaaaaaa, silazi mi sa face... Tj sa faca, ženo božžiijaaa''... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2317702173
Molim, nije ti to rep istino?

Tvoja istina nekome može izgledati kao laž, a moja laž može biti nekome čista istina, čak će je usvojiti kao svoju istinu, sve je relativno. Istina je jedna -svako ima svoju, dakle ima njih koliko hoćeš...
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 12:44 pm

Enna ::Istina?

Istina?

Istina?

Na tragu sam joj.

Jednom sam joj mislim stala na rep štiklom, samo je jauknula i rekla....:''Ennnnaaaaaaaa, silazi mi sa face... Tj sa faca, ženo božžiijaaa''... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 2317702173
Molim, nije ti to rep istino?

Tvoja istina nekome može izgledati kao laž, a moja laž može biti nekome čista istina, čak će je usvojiti kao svoju istinu, sve je relativno. Istina je jedna -svako ima svoju, dakle ima njih koliko hoćeš...

Ama , ženo , postoji tvoja laž i moja laž , a istina je samo jedna i nije ničija...
Daj te štikle ovamo , izbaci ih u prvi plan... affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 12:53 pm

Istina je samo jedna ako je vidiš kao božanstvo i ako si monoteista. A mi smo svi Bog, povezani smo, pa ti vidi , ajmmee pusta filozofijaaa, laž je istina nekome aaaaaaa...

Veruješ u Istinu? Istina je apsolutna, a živimo u relativnom svetu, okruženi relativnom stvarnošću?

Tvoje loše je možda moje dobro, istina se zaglavila negde tamo...

Evo, stižu moje štikle, sa'ću te očepim... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3642151539

PS
Neću da filozofiram. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:

Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 12:56 pm

Enna ::Istina je samo jedna ako je vidiš kao božanstvo i ako si monoteista. A mi smo svi Bog, povezani smo, pa ti vidi , ajmmee pusta filozofijaaa, laž je istina nekome aaaaaaa...

Veruješ u Istinu? Istina je apsolutna, a živimo u relativnom svetu, okruženi relativnom stvarnošću?

Tvoje loše je možda moje dobro, istina se zaglavila negde tamo...

Evo, stižu moje štikle, sa'ću te očepim... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3642151539

PS
Neću da filozofiram. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:


Već filozofiraš. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 967931169
Nema tvoje i moje istine , veštice jedna , ona je jedna ,ili je znamo , ili ne. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
A to da smo povezani , jesmo. Evo , recimo ,tebe i mene , povezuju tvoje štikle... affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 1:08 pm

Ne znamo je, i to nije problem. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528

Apsolutna Istina postoji, ali je ne znamo, apsolut sam po sebi i nije materijalan i uhvatljiv, metafizika duha, intelekt bez granica...

Ne negram je, logično da je ima, u njoj su sve naše relativne istine sabrane na gomilu.
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3642151539

Jednom sam na faksu očepila profesora štiklom, izvinio mi se što je stajao na pogrešnom mestu. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 1:12 pm

Enna ::Ne znamo je, i to nije problem. Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528

Apsolutna Istina postoji, ali je ne znamo, apsolut sam po sebi i nije materijalan i uhvatljiv, metafizika duha, intelekt bez granica...

Ne negram je, logično da je ima, u njoj su sve naše relativne istine sabrane na gomilu.
Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3642151539

Jednom sam na faksu očepila profesora štiklom, izvinio mi se što je stajao na pogrešnom mestu. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:

Drago mi je da imamo Gnostika na forumu , svaka čast , dobro si savladala gradivo... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 967931169
Očepi i mene , možda ti se i ja izvinim ,veštice ... affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528


____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 1:23 pm

Da, prvi apostol je žensko,M.M. Isus joj je bio suprug takoreći muž, imali su decu ,ne znam koliko inteligentnu, ali to nije bitno za ovu temu. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Mesrine Pon Okt 29, 2012 1:26 pm

Enna ::Da, prvi apostol je žensko,M.M. Isus joj je bio suprug takoreći muž, imali su decu ,ne znam koliko inteligentnu, ali to nije bitno za ovu temu. :Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 3681966919:

Zašto,onda,to pominješ,a nisi me očepila štiklom,što je mnogo bitnije? affraid Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
Što veće štikle, veći intelekt,a i visoko-visočije obrazovanje... Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528 Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528 Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Enna Pon Okt 29, 2012 1:29 pm

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 479116528
Tačno.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Idejan Ned Nov 25, 2012 4:35 pm

Intelektualci su najnize obrazovani-to im je jedina veza s mozgom.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom? - Page 5 Empty Re: Koliko veze ima visoko obrazovanje sa intelektom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu