Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 55 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 55 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Paranormalne pojave - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Paranormalne pojave - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Paranormalne pojave - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Paranormalne pojave - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Paranormalne pojave - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Paranormalne pojave - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Paranormalne pojave

+5
inspy
Avramova
IMHO
Dragana
sini_do
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Fristajlo Sub Avg 27, 2011 1:20 pm

Avramova

A ti u paklu. Paranormalne pojave - Page 2 971561
Nisam ja duvan, pa da završim u paklu (cigareta)... Paranormalne pojave - Page 2 3824016705


Rekoh komšiji koji je bio ispod mene a ja na kibicfensteru - Slušajte vi, da više nikada niste prošli kraj ovog stana! Znate li za red.... trt mrt... ode on pognute glave i ja tek tada osetih izmoždenost od pretrpljenog straha.
Uh... i ja sam se uplašio... Paranormalne pojave - Page 2 301766
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sub Avg 27, 2011 1:35 pm

Paranormalne pojave - Page 2 3582407438 Ovaj će mi doći glave kada se sretnemo u raju. :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Fristajlo Sub Avg 27, 2011 1:51 pm

Ne brini, nema od toga ništa; osim -ništa... Paranormalne pojave - Page 2 670648
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sub Avg 27, 2011 1:52 pm

Bože, kakve zablude? :avi:
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Fristajlo Sub Avg 27, 2011 1:57 pm

Sad razmišljaš... Paranormalne pojave - Page 2 670648
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sub Avg 27, 2011 2:56 pm

Ne, odavno sam se uverila a sada čekam s mirom Božijim.

Dakle, kako sam pobožna, nisam sujeverna. Samo znam da je Bog sila. Pre neko veče sam se po ko zna koji put uverila da je tako. Very Happy
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Orhideja Sub Avg 27, 2011 3:15 pm

Fristajlo ::...mada sam nekoliko puta primetio da mi mažnjava pivo i pustoši frižider...
Ako tako nastavi- završiće u bašti!
To ti mjesečariš samo nećeš da priznaš Paranormalne pojave - Page 2 4022889699
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sub Avg 27, 2011 3:17 pm

Orho moja, da je meni toliko krovova kao Fristajlu, ne biх žalila da i ja mesečarim. Paranormalne pojave - Page 2 216218906


Poslednji izmenio Avramova dana Sub Avg 27, 2011 3:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Orhideja Sub Avg 27, 2011 3:20 pm

Kakvih krovova Paranormalne pojave - Page 2 3629869021
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sub Avg 27, 2011 3:24 pm

Па кућних. Paranormalne pojave - Page 2 1050154034
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od sini_do Uto Avg 30, 2011 2:31 pm

Moja tetka mi je pricala o ujaku Spasoju,. vec ranije sam pisao o njemu, da je svirao frulu vilama, i one su igrale kolo...... Sad je druga prica,. moj ujak je uvjek imao zmije u dzepovima, igrao se sanjima.... Njegov brat kad je vidio, rekao mu je da ne budalijesa i ne pravi gluposti,... Spasoje mu odgovori, - ne moj da ti sad prizovem hiljade zmija, pa da pocnes kukat,-, ovaj mu odgovori,- ako prizoves samo jednu-, ja cu ti dat svoju njivu..... Spasoje se slozi sa bratom, uze jedno cebe, rasiri ga i rece bratu da sjedne na njega,. ovaj sjede, a Spasoje poce da svira na frulu neke cudne melodije,... u pocetku nista se nije desavalo.... Posle odredjenog vremena, pocese zmije da gmizu sa svih strana,.. hiljade zmija napravise krug oko Spasoja,. njegov brat poce da kuka,.- rastjeraj to i vrati, dacu ti svu svoju zemlju,-, Spasoje se nasmija, i svirkom vrati tu masu zmija..... Nije htjeo da uzme od brata nista,. ali mu je dokazao da postoje vise sile,. u koje ovaj nije vjerovao.........
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od strško Uto Sep 13, 2011 1:19 pm

...sve ove pojave prestaju da budu paranormalne kad se stekne uvid o postojanju nekoliko paralelnih realnosti, tj vremenskih linija Smile ...fora je samo u frekvencijama...većini je ova svakodnevna realnost jedna jedina, nepromenljiva, tj ono što vide i osećaju sa svojih pet čula...i tu realnost iskušavaju u tačno određenom opsegu frekvencija...što ne znači da ne postoje neke druge realnosti na drugim frekvencijama :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:
to je kao kad slušate radio... vi u jednom trenutku slušate samo jednu stanicu, a ostale radio stanice istovremeno postoje i funkcionišu, iako ih vi lično ne čujete i doživljavate u datom trenutku.
strško
strško
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 646
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od inspy Uto Sep 13, 2011 1:31 pm

paranormalno ne postoji, al u nedostatku reci tako kazemo..
ko se interesuje, ima ok dokumentarac u 5 delova o M teoriji..nije kvazinaucan film..koga ne mrzi moze da pogleda:
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Gost Uto Sep 13, 2011 1:44 pm

strško ::...sve ove pojave prestaju da budu paranormalne kad se stekne uvid o postojanju nekoliko paralelnih realnosti, tj vremenskih linija Smile ...fora je samo u frekvencijama...većini je ova svakodnevna realnost jedna jedina, nepromenljiva, tj ono što vide i osećaju sa svojih pet čula...i tu realnost iskušavaju u tačno određenom opsegu frekvencija...što ne znači da ne postoje neke druge realnosti na drugim frekvencijama :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:
to je kao kad slušate radio... vi u jednom trenutku slušate samo jednu stanicu, a ostale radio stanice istovremeno postoje i funkcionišu, iako ih vi lično ne čujete i doživljavate u datom trenutku.

E vidis ti to, tako je to, bas tako.... Mislim da jeste.
Sta bi to pa bilo ''normalna pojava'', ono sto nasa cula ''beleze'' i nista vise?
Nemoguce.

Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Uto Sep 13, 2011 1:57 pm

Naša čula beleže i ono što se ne može objasniti makar ne dok iz beleže, i nije važno kako se sve to zove. Neka se jednom i dokaže da je sve objašnjivo, do tada "paranormalno" postoji.
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od sini_do Uto Sep 13, 2011 4:34 pm

strško ::...sve ove pojave prestaju da budu paranormalne kad se stekne uvid o postojanju nekoliko paralelnih realnosti, tj vremenskih linija Smile ...fora je samo u frekvencijama...većini je ova svakodnevna realnost jedna jedina, nepromenljiva, tj ono što vide i osećaju sa svojih pet čula...i tu realnost iskušavaju u tačno određenom opsegu frekvencija...što ne znači da ne postoje neke druge realnosti na drugim frekvencijama :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:
to je kao kad slušate radio... vi u jednom trenutku slušate samo jednu stanicu, a ostale radio stanice istovremeno postoje i funkcionišu, iako ih vi lično ne čujete i doživljavate u datom trenutku.
Vreme i jeste problem,. jer vreme ne postoji.... Ono sto je proslo, proslo je, vise ne postoji.... Ono buduce nije doslo, tako i ono e postoji.... Ono sto je sad, ne postoji jer je vec proslo.... Tako vreme se ne moze definisat..... Problem je sto postoji vise vremena, jedno je vreme na zemlji,. ono je naj sporije..... Kako se ide u visinu, vreme je sve brze,. tj sto je gravitacija slabija, vreme je brze.....To je, sto se tice vremena....... A para normalne pojave postoje, i postojace,. jer nauka kakva je sad, ne moze objasnit mnoge pojave... Doci ce vreme kad ce nauka izac iz svojih okovanih okvira, i mnogih zabluda.......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Gost Sre Sep 21, 2011 9:41 am

Zato postoji pojam ''beskonacnost''.Paranormalne pojave - Page 2 120px999perspectivesvg


U njemu je sve, i proslost, sadasnjost, buducnost, zajedno. U krugu.
Nauka napreduje. Jednom ce sigurno moci da ''objasni'' gro danasnjih pojava o kojima mi trenutno samo nagadjamo. Zato sto ne znamo, zovemo ih ''paranormalnim''. Navijam na nauku koja je nekada davno bila mnogima totalno ''paranormalna''. Ustvari, paranormalno je samo nase neznanje. :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Avramova Sre Sep 21, 2011 10:22 am

Ovo je već paranormalno. :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919: Nema greške, neverovatno. Paranormalne pojave - Page 2 128863565
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od strško Pet Sep 30, 2011 2:05 pm

Divlja ::Zato postoji pojam ''beskonacnost''.Paranormalne pojave - Page 2 120px999perspectivesvg


U njemu je sve, i proslost, sadasnjost, buducnost, zajedno. U krugu.
Nauka napreduje. Jednom ce sigurno moci da ''objasni'' gro danasnjih pojava o kojima mi trenutno samo nagadjamo. Zato sto ne znamo, zovemo ih ''paranormalnim''. Navijam na nauku koja je nekada davno bila mnogima totalno ''paranormalna''. Ustvari, paranormalno je samo nase neznanje. :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919:

Taj pojam 'beskonačnost' je jedan vrlo interesantan pojam, pogotovo interesantan za objašnjavanje čoveku u 3D realnosti :Paranormalne pojave - Page 2 3681966919: Čovek svakodnevno koristi taj pojam, ali da li uopšte može da ga shvati i razume? svemir je beskonačan, matematičke funkcije idu u + i - beskonačno, niz brojeva je beskonačan...Smile
a sa druge strane, imamo sjedinjavanje sprematozoida i jajne ćelije, oplođenoj jajnoj ćeliji, fetusu i nerođenoj bebi, granica/ograničenje je materica, potom je bebi određen period života granica krevetac, pa onda soba, pa stan, zgrada, ulica, grad, država itd...svet postaje sve veći i veći, ali sve to ima svoja ograničenja i granice, sve je konačno... potom na red dolazi utiskivanje ograničenja i granica sveta koja potiču od školskog programa i/ili religijskih dogmi, gde se prihvataju mnoge ''istine'' kao konačne. Drugim rečima, kako čovek koji svoj svakodnevni psihofizički život živi i provodi u raznoraznim vrstama ograničenja može pravilno da shvati pojam beskonačnosti? Smile

Nauka koja će moći da objasni gro pojava o kojima mi danas nagađamo neće imati baš puno veze sa onim što se u poslednjih 150 godina uobičajeno smatra pod pojmom nauka Smile
strško
strško
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 646
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Paranormalne pojave - Page 2 Empty Re: Paranormalne pojave

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu