Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 52 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 52 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Sinoc iznad Beograda EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Sinoc iznad Beograda EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Sinoc iznad Beograda EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Sinoc iznad Beograda EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Sinoc iznad Beograda EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Sinoc iznad Beograda EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Sinoc iznad Beograda EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Sinoc iznad Beograda EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Sinoc iznad Beograda EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Sinoc iznad Beograda EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Sinoc iznad Beograda EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Sinoc iznad Beograda EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Sinoc iznad Beograda EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Sinoc iznad Beograda

+5
Sub-Ad
pjer
Avramova
Fristajlo
Rospija
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Čet Jun 23, 2011 11:23 pm

Sinoc sam videla nesto cudno. Odnosno, videle smo moja majka i ja dok smo ispred automobila cekale da se moja cera pozdravi sa mojim bratom. Prvo videh "zvezdu padalicu" i to konstatovah glasno, a zatim ugledah nesto za sta sam prvo bila ubedjena da je satelit i jos rekoh mami da pogleda da vidi kako izgleda satelit. Obicna svetla tackica, slicna zvezdi, samo se krece. U jednom trenutku pored (ali na daleko nizoj visini) prolece avion, i nas dve konstatujemo razliku, i odjednom shvatamo da se nasa tackica krece neobicno brzo. U nekoliko narednih sekundi nasa mala svetla tackica se zaustavlja, i strmoglavo krece "ka nama" bivajuci sve veca i veca (do velicine Meseca kako ga vidimo sa zemlje). Uspela sam samo da izgovorim:"Ali, ali... ..pa mama!" Ona stoji i blene k`o omadjijana. Odsekla sam se. Mislila sam da ce da zvekne tu, da pada direkt na nas. Bila sam u potpunom soku i neverici. I u tom trenutku, svetlost se iznenada smanjuje na prvobitnu velicinu i vraca na prvobitnu putanju i zatim nestaje "u tami nocnog neba".
Da, znam kako ovo zvuci. Ne veruju nam ni moj muz, ni brat koji je bio u kolima pored nas, ni moj otac. Gledaju nas belo i misle da pravimo nekakvu salu.
Da nismo zajedno videle, jos bih i pomislila da ludim. A brat mi kaze:"Pa i ludis, ludite zajedno- to je ludilo u dvoje!"
Krele!
Pa, htedoh da vas pitam da nije to jos neko video sinoc oko 21:30 iznad Bg-a? I da li neko ima nekakvu ideju, nekakvo logicno objasnjenje, jer mi zaista fali neko...
Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Fristajlo Čet Jun 23, 2011 11:54 pm

Interesantno jeste, ako je istina. Čekamo potvrdu još nekog... Sinoc iznad Beograda 894808
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Pet Jun 24, 2011 9:29 am

Niko nista!?
Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Avramova Pet Jun 24, 2011 10:44 am

Zašto ne pozoveš Astronomsku opservatoriju u Beogradu, oni sugurno znaju?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Pet Jun 24, 2011 5:23 pm

Na tvoju sugestiju sam probala, danas se niko nije javljao na tel. Iskreno, bilo mi je bas trulo, jer znam kako ovo sve zvuci, tako da mi je i laknulo sto se niko nije javio. Ali, ostrim se da probam ponovo u ponedeljak.
Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od pjer Ned Jun 26, 2011 8:08 pm

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/262329/NLO-iznad-Londona

pjer
pjer
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3816
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Sub-Ad Ned Jun 26, 2011 9:29 pm

Rospija :: U nekoliko narednih sekundi nasa mala svetla tackica se zaustavlja, i strmoglavo krece "ka nama" bivajuci sve veca i veca (do velicine Meseca kako ga vidimo sa zemlje). Uspela sam samo da izgovorim:"Ali, ali... ..pa mama!"


Sinoc iznad Beograda 2jai0dg


Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Ned Jun 26, 2011 11:46 pm

pjer ::http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/262329/NLO-iznad-Londona


E ovo vec ozbiljno lici- i brzina i nacin kretanja. Razlika je jedino sto sam ga videla nocu. Mislim, ukoliko ispadne da je zaista NLO.
Inace, kucnula sam mail Bg opservatoriji i astronomskom drustvu. Javicu vam sta su odgovorili.
Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Pon Jun 27, 2011 9:49 am

Potvrdjeno: Vanzemaljci postoje!


26 Apr 2011

Prenosimo Vam vest koja je pre nekoliko dana odjeknula u medijima, a koja se tiče upravo ove teme kojom se bavimo već nekoliko nedelja. O čemu se zapravo radi?

Američki FBI nedavno je otvorio arhive tajnih dokumenata koje u sebi sadrže i kompletnu dokumentaciju u vezi sa incidentom u Roswell-u u Novom Meksiku. Dokumenti su deo nove online arhive FBI-a nazvane “The Vault”, u kojem je izmedju ostalog i memorandum od 4. aprila 1949. godine, poslat tadašnjem direktoru FBI-a Edgaru Hooveru, u kojem piše kako su policajci i vojnici bili svedoci eksplozije NLO-a iznad države Utah. “Nekoliko meštana je prijavilo dve eksplozije u vazduhu, nakon kojih su videli objekat koji pada”, piše u memorandumu. Takođe, u istom memorandumu je otkriveno i da je FBI istraživao viđenje NLO-a na istom području, i to u septembru 1947. godine.

Ipak, javnosti je najzanimljiviji memorandum Guya Hottela, specijalnog agenta FBI-a, nazvan upravo “Leteći tanjiri”. On je 1950. godine napisao da je jedan istraživač vazduhoplovnih snaga SAD-a naveo da su “tri tzv. leteća tanjira pronađena u New Meksiku”. “Opisana su kao objekti okruglog oblika sa uzdignutim srednjim delom, prečnika oko 15 metara”, piše dalje u memorandumu. “U svakom su se nalazila tri tela humanoidnog oblika, visoka manje od jednog metra. Tela su bila obučena u detaljno izrađena metalna odela, a ispod toga je svako bilo umotano u zavoje, slično kao tela pilota tokom testiranja.” Hottel dalje tvrdi da su se letelice srušile, jer je radar američke vlade omeo njihove operacione sisteme.

Iako je američka javnost tada spremno prihvatila objašnjenje o meteorološkom balonu, zanimanje za Roswell se kao što smo u ranijim emisijama i ponemuli ponovo probudilo 1978. godine, kada je major Jesse Marcel, koji je učestvovao u prikupljanju ostataka letelica 1947. godine, u jednom intervjuu izjavio da veruje da je reč o vanzemaljskim letjelicama koje je vlada želela sakriti. Roswell je od tada postao ogromna turistička atrakcija, koja privlači hiljade zaljubljenika u NLO-e, naročito muzejom koji je u potpunosti posvećen ovom incidentu.

Ovo je, moramo priznati istorijski trenutak u našoj evoluciji na planeti zemlji. Ovo je prvi put da je američka vlada priznala postojanje drugih civilizacija kroz jedan ovakav incident kao što je i veoma važno da u ovom trenutku prestanemo razmišljati i očiglednoj činjenici da nismo sami u svemiru i da počnemo razmišljati o tome kako da se ponašamo ukoliko dodje do zvaničnog kontakta neke druge civilizacije sa našom.

Ovde i stavljamo tačku na priču (iako smo hteli izneti još mnogo činjenica o ovom dogadjaju), jer je evo dokazano da su se brodovi drugih civilizacija srušili u gradu Roswell-u, što našoj percepciji o drugim civilizacijama van planete zemlje daje potpuno novu dimenziju.

Izvor: FBI
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Pon Jun 27, 2011 10:22 am

NSA priznala primanje poruka od vanzemaljaca
Aktuelno on 27 April 2011


Nacionalna bezbjednosna agencija SAD (National Security Agency/NSA) je objavila sadržaj čak 29 poruka primljenih putem satelitske mreže čiji dekodirani djelovi, navodno, sadrže periodični sistem elemenata i jednačine za koje stručnjaci nijesu znali šta opisuju.

Iako su datumi na samim dokumentima cenzurisani, nagađa se da dokumenti potiču iz perioda prije aprila 2004. godine i da predstavljaju dokaze o postojanju vanzemaljskih civilizacija.

Nagađa se da je na dekodiranju nekih poruka radio i dr Howard H. Campaigne, jedan od najboljih svjetskih kriptografa.

Sudeći prema stranici ufodigest.com, koja se poziva na izjavu neimenovanog penzionisanog agenta NSA, način izražavanja nedvosmisleno ukazuje da dokumenti govore o izvanzemaljskoj inteligenciji kao o činjenici.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Orhideja Sre Jun 29, 2011 9:27 pm

Te noći koju Rospija opisuje i ja sam vidjela nešto neobično na nebu ali sam mislila da sam uobrazila od umora. Izgleda da je nešto bilo a ko zna šta
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Sre Jun 29, 2011 10:49 pm

Orhideja ::Te noći koju Rospija opisuje i ja sam vidjela nešto neobično na nebu ali sam mislila da sam uobrazila od umora. Izgleda da je nešto bilo a ko zna šta
Jel to onaj dan kada ti je decko dosao u goste.????..mislim da je ipak umor u pitanju:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Orhideja Čet Jun 30, 2011 9:36 pm

Neki tip ::
Orhideja ::Te noći koju Rospija opisuje i ja sam vidjela nešto neobično na nebu ali sam mislila da sam uobrazila od umora. Izgleda da je nešto bilo a ko zna šta
Jel to onaj dan kada ti je decko dosao u goste.????..mislim da je ipak umor u pitanju:)
Hm,nije lijepo zavirivati u nečiji privatan život, umorna jesam bila od posla a ne od momka.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Čet Jun 30, 2011 10:01 pm

Odgovor koji je dala opstervatorija:

Zdravo *****,
Na zalost, ne mozemo Vam reci o cemu se radi jer to ne znamo. Nebeska tela, a ona su u domenu astronomskih istrazivanja, ne ponasaju se ni priblizno na opisani nacin (to vazi i za vestacke satelite), tako da ostaje, bar za nas, otvoreno pitanje sta ste Vi i Vasa majka videle te noci. Pada mi na pamet da se obratite nekoj meteoroloskoj ustanovi (npr. Republickom hidrometeoroloskom zavodu ili Institutu za meteorologiju Fizickog fakulteta u Beogradu), mozda je u pitanju "stvar" iz njihovog domena.

Aleksandar Otasevic

Ne znam, mene mrzi dalje da tragam. Znam da sam videla nesto sto ne moze da ne bude vidjeno (golim okom ili na radaru).
Imam dve potvrde, to mi je dovoljno.

Inace, brzina i izgled je najvise licilo na:
https://www.youtube.com/watch?v=Ggzl8z9Csho

Dakle svetla tackica koja se ovde vidjenom brzinom uzletanja, "u mom slucaju", spusta i onda istom brzinom vraca gore i odlazi.
Jedan covek koji je to video opisao je desavanje kao pokusaj spustanja.

Drago mi je da si i ti Orhideja videla nesto. Ne, nisi bila umorna, zaista je bilo nesto.
Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Orhideja Čet Jun 30, 2011 11:42 pm

Mislim da ovde zaista niko neće reći bilo šta bar od stručnih službi niti će biti potvrda da se nešto desilo jer najbolje je ćutati. Tako je to godinama pa zašto se nebi i nastavilo.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od inspy Čet Jul 07, 2011 8:39 pm

zasto ja nikad ne ugledam nekog izvanzemaljca. Sinoc iznad Beograda 1793038510
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 11:09 am

Danas u blicu pise....
SETI: Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru


Američki naučnici iz malo poznatog programa "Potraga za vanzemaljskom inteligencijom" (SETI), tvrde da će u novembru vanzemaljci sa planate "Zeeba" napasti Zemlju i da će doleteti sa tri ogromna svemirska broda, preneo je bečki bulevarski list "Esterajh".
Scena iz filma "Dan nezavisnosti"

Najveća letelica imaće prečnik od oko 320 kilometara, naglasio je jedan od eksperata SETI-ja Džon Malej.


“Trenutno se tri letelice nalaze kod Jupitera. Polazeći od njihove aktuelne brzine kretanja, oni će do Zemlje stići na jesen ove godine”, tvrdi Malej, a prenosi “Esterajh”.


Prema njegovom mišljenju, letelice će, običnim teleskopima, moći da se vide negde u novembru, kada budu prolazile Mars.


Malej navodi da su naučnici obavestili američku vladu o predstojećoj poseti vanzemaljaca i tvrdi da će od avgusta SAD informisati svoje stanovništvo u vezi mogućeg napada vanzemaljaca.


On smatra da Zemljani mogu da se odbrane od napad svemirskih brodova koji dolaze sa planete “Zeeba”.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Orhideja Čet Jul 14, 2011 5:51 pm

Divno
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Rospija Čet Jul 14, 2011 8:28 pm

Neki tip ::Danas u blicu pise....
SETI: Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru


Američki naučnici iz malo poznatog programa "Potraga za vanzemaljskom inteligencijom" (SETI), tvrde da će u novembru vanzemaljci sa planate "Zeeba" napasti Zemlju i da će doleteti sa tri ogromna svemirska broda, preneo je bečki bulevarski list "Esterajh".
Scena iz filma "Dan nezavisnosti"

Najveća letelica imaće prečnik od oko 320 kilometara, naglasio je jedan od eksperata SETI-ja Džon Malej.


“Trenutno se tri letelice nalaze kod Jupitera. Polazeći od njihove aktuelne brzine kretanja, oni će do Zemlje stići na jesen ove godine”, tvrdi Malej, a prenosi “Esterajh”.


Prema njegovom mišljenju, letelice će, običnim teleskopima, moći da se vide negde u novembru, kada budu prolazile Mars.


Malej navodi da su naučnici obavestili američku vladu o predstojećoj poseti vanzemaljaca i tvrdi da će od avgusta SAD informisati svoje stanovništvo u vezi mogućeg napada vanzemaljaca.


On smatra da Zemljani mogu da se odbrane od napad svemirskih brodova koji dolaze sa planete “Zeeba”.

Ova vest je nastala nepaznjom novinara i neproveravanjem izvora- tako kazu. Blic je u svakom slucaju skinuo sa sajta. Osvanula je i na B92 i na RTS-u...

Rospija
Rospija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Avramova Čet Jul 14, 2011 8:32 pm

Orhideja ::Divno

Sinoc iznad Beograda 479116528 Pridružujem se divljenju. :Sinoc iznad Beograda 3681966919:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od IMHO Čet Jul 14, 2011 9:10 pm

Neki tip ::Danas u blicu pise....
SETI: Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru


Američki naučnici iz malo poznatog programa "Potraga za vanzemaljskom inteligencijom" (SETI), tvrde da će u novembru vanzemaljci sa planate "Zeeba" napasti Zemlju i da će doleteti sa tri ogromna svemirska broda, preneo je bečki bulevarski list "Esterajh".

Najveća letelica imaće prečnik od oko 320 kilometara, naglasio je jedan od eksperata SETI-ja Džon Malej.

Malej navodi da su naučnici obavestili američku vladu o predstojećoj poseti vanzemaljaca i tvrdi da će od avgusta SAD informisati svoje stanovništvo u vezi mogućeg napada vanzemaljaca.

On smatra da Zemljani mogu da se odbrane od napad svemirskih brodova koji dolaze sa planete “Zeeba”.

Pasmater. Pa zar sad kad smo najzad dobili stan od roditelja i spremamo se za useljenje, venčanje i bebu?!
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Orhideja Čet Jul 14, 2011 9:12 pm

Meni samo nije jasno odakle im ime planete? Kako uopšte znaju da se tako zove i još znaju za napad itd.?

Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 9:13 pm

Ova vest je nastala nepaznjom novinara i neproveravanjem izvora- tako kazu. Blic je u svakom slucaju skinuo sa sajta. Osvanula je i na B92 i na RTS-u...


Eto ti sad....znaci nece nas posetiti??? A da sacekamo koji dan da se jos malo priblize??Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od IMHO Čet Jul 14, 2011 9:19 pm

Orhideja ::Meni samo nije jasno odakle im ime planete? Kako uopšte znaju da se tako zove i još znaju za napad itd.?

Ne bi me začudilo da Amerikanci odavno imaju kontakte sa Zeebom. Možbit su nešto zasrali...
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 9:21 pm

IMHO ::
Orhideja ::Meni samo nije jasno odakle im ime planete? Kako uopšte znaju da se tako zove i još znaju za napad itd.?

Ne bi me začudilo da Amerikanci odavno imaju kontakte sa Zeebom. Možbit su nešto zasrali...

Mozda su hteli da im uzmu Naftu.... ili su finansirali pobunjenike sa Zeebe????
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinoc iznad Beograda Empty Re: Sinoc iznad Beograda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu