Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Amerika - obecana zemlja ili ne?

+48
Cipelica
Makarije
miroljub
Bela_golubica
Klaudija
Thabit
Jovanka Orleanka
Ajla
Cinzia
Prince
Johny Bravo
Rubert Shlajz
promaja
Komsinica
Batista
Time
Strelac
laza
furija
naOpaka
Marea
MoonGirl
Marko
212ganna
Vidra
Vulin
Mesrine
sini_do
SKYKING
digitalmandrak
Idejan
Djeneral
Miško
Cleopatra
RINGE
Istina ex Natasha
Orhideja
Fristajlo
Albatros
Avramova
plavooka
Debilko
Dragana
equilibrium
cat09
shondononda
Fraya
ellen
52 posters

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od 212ganna Čet Sep 27, 2012 5:40 am

Idejan ::...ganna. znas li ovo:

Annex 4: Constitution
A new constitution for the Republic of Bosnia and Herzegovina, which will be known as "Bosnia and Herzegovina," will be adopted upon signature at Paris;
Bosnia and Herzegovina will continue as a sovereign state within its present internationally-recognized borders. It will consist of two entities: the Federation of Bosnia and the Bosnian Serb Republic;"
neznam gde si to nasao...........
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 5:42 am

Vidis kako nas lazu svi, Srbi Srbe a Bosnjaci muslimane.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od 212ganna Čet Sep 27, 2012 5:46 am

ko ce kome ......nego svako svome Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 2214231980
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 5:48 am

tako se valjda jedino isplati
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od 212ganna Čet Sep 27, 2012 6:00 am

Idejan ::tako se valjda jedino isplati
:q:
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 6:06 am

Borili su se jedino za vlast i za zene
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Čet Sep 27, 2012 9:50 am

Kazu ovi ovde da je dobro i lepo u Americi. Bas me prijateljica jutros zove, kaze bila u Kanadi i Americi sa cerkom. Mnogo bilo dobro. A mene djavo odneo tamo gde ne treba. Mogla sam i ja sa njima. Zato sada ovde lezim od utisaka i nikako da se oporavim...Iduce godine, pravac Amerika. Ako se vratim iz Sodome. Valjda 'ocu. Otkud znam.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 1:55 pm

VIDEO/TEKSAŠKA POLICIJA OBJAVILA IZJAVE SMAKNUTIH 2012-te: Sve vas jako volim. Idem kući. Bit ću dobro, ne brinite. Neka bog blagoslovi ragbijašku ekipu Texas Rangersa
Četvrtak | 27.09.2012.

Američka savezna država Teksas u srijedu je smaknula devetog zatvorenika osuđenog na smrt ove godine. POGLEDAJTE VIDEO!

električna stolica

Clive Foster (48) je 2002. godine osuđen za ubojstvo, jer je svom cimeru Sheldonu Wardu pomogao ubiti ženu i njezino tijelo sakriti u šumi. Oboje su osudili na zatvorsku kaznu, a Ward je, prije nego je umro u zatvoru, napisao poruku da je sve počinio sam i kako Foster nije imao ništa s ubojstvom.

Prije smaknuća Foster, kojem su dosad već tri puta odgađali smaknuće, nije spominjao svoju nevinost već je kazao kako voli svoju obitelj i Boga.

- Kad sklopim oči bit ću s Ocem. Bog je sve na svijetu, on je moj život, večeras ću biti s njim - rekao je prije nego je otrov iz injekcije počeo djelovati.

Okrenuo se prema rođacima žrtve: - Ne znam što ćete osjećati večeras, no molit ću se da se ponovno sretnemo na nebu.

Teksaška policija je osim njegovih posljednjih riječi objavila i posljednje riječi ostalih osam zatvorenika koje su smaknuli ove godine.

- Želim vam svima poručiti kako vas jako volim. Billy, volim te, English, Hart i Eloise također. Dwight, dobro se brini o Dwightu. Idem kući. Bit ću dobro, ne brinite. Sve vas volim. Neka bog blagoslovi ragbijašku ekipu Texas Rangersa, rekao je prije smrti Robert Wayne Harris (40), koji je 2002. godine optužen za masovno ubojstvo. Smaknuli su ga 20. rujna ove godine.

Marvina Lee Wilsona (54), optuženog za ubojstvo Jerryja Roberta Williamsa (21) 1994. godine, smaknuli su u kolovozu. Prije smaknuća, poput mnogih, kazao je kako je spreman.

- Bohannon, Peg i Kim, volim vas. Sine, pronađi pravi put u životu s Isusom. Zagrli majku i poruči joj da je volim. Nadam se da shvaćate kako sam u zatvor došao kao grešnik, a odlazim kao svetac. Isuse, odvedi me kući. Sine, nemoj plakati. Sve vas volim - rekao je prije smaknuća.

Yokamon L. Hearn (33) optužen je za ubojstvo muškarca (26) 1998. godine te za krađu njegovog novčanika. Smaknuli su ga u srpnju ove godine. - Želio bih reći svojoj obitelji da ih volim i da im želim sve najbolje. Spreman sam - kazao je Hearn.

Beunka Adams (29) je 2002. optužen za pljačku i ubojstvo. Nakon što je u dućanu opljačkao i ubio mladića (24) pokušao je oteti i silovati dvije djevojke. Smaknuli su ga u travnju ove godine.

- Prvo, želim svojoj majci poručiti da ne plače. Nema razloga za plakanje, svi umiru. Svi imaju svoje vrijeme, ne brinite za mene. Jak sam. Mojoj obitelji: Žao mi je. Sve vas volim i pazit ću na vas. Posljednje dvije godine bile su najbolje - rekao je mladić prije smrti.

Jesse Joe Hernandez (47) dobio je smrtnu kaznu u ožujku ove godine nakon što je ubio bebu staru 11 mjeseci. Čuvao je dječaka i njegovu stariju sestru te ih je u jednom trenutku napao. Djevojčica je preživjela napad.

- Recite mom sinu da ga volim. Nastavit ću svoje putovanje s Bogom. Gospođice Mary hvala vam na svemu. Hvala i tebi Brad. Mogu sve osjetiti, nije loše - rekao je muškarac prije smaknuća osvrčući se na injekciju koja ga je polako ubijala.

Keith Steven Thurmond osuđen je za ubojstvo njegove bivše supruge i njenog ljubavnika 2002. godine, a smaknuli su ga u ožujku ove godine, nakon što mu je smrtna kazna do tad odgađana jer je tvrdio da je nevin.

- Svima želim reći da sam nevin. Nisam ubio svoju ženu, Jack Leary ju je ubio. Bill, nemoj mi zamjeriti. Ja ju nisam ubio, kunem se. Ajde završite više s ovim - rekao je zatvorenik prije smrti.

'Žao mi je za sve, spreman sam otići'

George Rivas (41) pobjegao je iz zatvora, opljačkao je trgovinu i ubio policajca. Smaknuli su ga u veljači.

- Ispričavam se zbog svega što se dogodilo. Mislim da svi zaslužujete završetak priče. Mojoj ženi, Cheri, zahvalan sam što sam te imao u životu. Čekat ću te. Sve vas volim. Želim se za sve zahvaliti svojoj obitelji i prijateljima. Bog vas blagoslovio. Spreman sam otići - rekao je Rivas.

Rodrigo Hernandez (38) prvi je teksaški zatvorenik kojeg su smaknuli ove godine. Osuđen je za otmicu, silovanje i ubojstvo žene (38) koju je presreo u dućanu kraj parkirališta. Htio ju je silovati i počeo ju je daviti. Kada je vidio da je umrla, sakrio je njezino tijelo u smeću u obližnjem parku.

- Želim svima poručiti da ih sve volim. Glave držite gore. Svi smo mi velika obitelj, božji ljudi. Svi smo dobri. Spreman sam otići - rekao je Hernandez prije smaknuća.

Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Sep 27, 2012 7:42 pm

Ма, волим и ја вас! Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 2214231980
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 9:36 pm

Pit,
i to je Amerika.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od 212ganna Čet Sep 27, 2012 9:53 pm


@Idejan
Pa zar su ti idioti zasluzili da zive ?
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Sep 27, 2012 10:18 pm

pojasnjavam Ameriku ljudima ali opet nece shvatiti
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Čet Sep 27, 2012 10:29 pm

Jes' vala, Beze! Ne treba ni u Ameriku! Gde god ima smrtna kazna, odatle treba bezati. Ovde nema. Grozim se se smrtne kazne. Koliko puta cujem da su osudili nevinog coveka i ubili. Da li si gledao film The dead man walking. Istinita prica. Glavnu ulogu Suzan Sarandon. Dvojica ubili neke u sumi. Jedan imao pare da plati dobrog advokata i izvukao se. Drugi nije. Zato ga osudili na smrt i gotovo...Strava, bre...

Otkud, ti, Beze, zaglavi tamo? Sto ne dodje ovamo?
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Pet Sep 28, 2012 12:58 am

Srbi me poslali u Ameriku.
A Bosna uvjek odbaci svoje najbolje sinove medjutim kada izgubis domovinu Bog ti podari citav svijet.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od 212ganna Pet Sep 28, 2012 3:42 am

Idejan ::Srbi me poslali u Ameriku.
A Bosna uvjek odbaci svoje najbolje sinove medjutim kada izgubis domovinu Bog ti podari citav svijet.
Sused.nemoj tako .....niko nikoga nije nigde poslao........svi koji su ovde trazili su da dodju .ISELENJE U TRECE ZEMLJE.Moja porodica i ja smo celo vreme proveli u ratu ,nismo bili izbeglice u Evropi,,,,,neznam gse si ti bio .ali kada je Dayton potpisan malo ko je hteo da se vrati na svoju rodnu grudu,,iz raznoraznih razloga ,Nisu Ameri znali ni za tebe ni za mene,,,,
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Pet Sep 28, 2012 1:39 pm

Opet ce reci Fristajlo da ja o ratu i da su mi Srbi opsesija a niti su mi ni rat ni Srbi opsesija nego kao sto navedoh i sto tacno 10 godina i pisem i govorim gdje god da sam da su Srbi sve ovo napravili. Ali aman razumijem ja i Srbe da vecina Srba misle da to oni nisu tako napravili, imao sam ja razgovore sa Srbima i prije rata i i prije rata i prije nego sto su zapoceli i prije nego sto je ista bilo Srbi su mislili da sve sto misle i rade-da to oni nisu.
Pricao sam sa Srbima u miru i govorio im da rat niposto ne smije i ne moze da se desi a oni su mi govorili da moze i da ce se desiti.
Ni tada dok sam pricao da ne moze i ne smije da se desi ja vise nisam znao ko je veca budala od nas-ja ili oni..
A onda sam ukapirao da sam ja. Ja sam inace prirodno inteligentan.
Komsinice moja,ja tebe volim ali ti i tvoj muz i tvoja poorodica pripadate obicnom narodu, vi zlo ne poznajete niti ste zlo pravili niti imate sta sa zlom.
takav je i ostali narod, bili oni Srbi,ovi takozvani danasnji Bosnjaci ili Hrvati.
Zlo se ne radja u Srbinu, zlo je u covjeku,
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sub Sep 29, 2012 5:53 pm

ovo je Amerika i vjerovatno isto ceka sve nas

http://www.depo.ba/hronika/foxs-news-prikazao-samoubistvo-uzivo
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Gost Čet Nov 22, 2012 3:42 pm

Odgovoricu samo na poslednje pitanje....Nikad ne bih zivela u Americi.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Nov 22, 2012 3:58 pm

Odgovoricu da ne znam iako zivim u Americi.
Ipak mislim da je stvar oko Amerike tako postavljena i da za zivu glavu se ne mijenja.
Ovdje u Americi vazi misljenje, skoro kod svih da niposto ne bi zivjeli nigdje drugdje izvan Amerike.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Uto Dec 25, 2012 2:24 pm

kome je obećana neka mu se ispuni obećanje,mene ne interesuje koliko i kurs iračkog dinara.
odvratna holivudska tvorevina.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Dec 25, 2012 3:55 pm

Mur: SAD nastale na genocidu i izgrađene na leđima robova
Mur: SAD nastale na genocidu i izgrađene na leđima robova
Agencije - 25.12.2012 12:19

VAŠINGTON - Poznati američki reditelj Majkl Mur upozorio je američku javnost da oružani masakri, kakav se nedavno desio u školi u Konektikatu, neće uskoro prestati, a da oružje nije samo po sebi jedini uzrok, već - siromaštvo, strah-rasizam i nedostatak solidarnosti.

Mur je u svom blogu na sajtu lista "Hafington post" naveo da borba za strože zakone o oružju mora da se nastavi i da je on, kao i svi, za to da predsjednik i Kongres usvoje strože zakone, uključujući zabranu automatskog i poluautomatskog oružja, i šaržera koji sadrže više od 7 metaka.

"Sve te mjere neće stvarno zaustaviti masovna ubistva i neće riješiti suštinu problema - Konektitat ima jedan od najstrožih zakona u SAD, ali to nije spriječilo ubistvo više od 20-oro djece", ocijenio je oskarovac, koji je napravio više dokumentaraca vezanih za ovaj problem.

Podsjećajući da postoje i druge zemlje u kojima je omogućeno pojedincima da kupuju oružje i da "njihova djeca gledaju nasilne filmove", ali da "jedni druge ne ubijaju", Mur ocjenjuje da odgovore na pitanje zašto je to tako treba tražiti i u politici SAD prema ostatku svijeta.

"Mi smo zemlja čije vođe zvanično sankcionišu nasilje, a u isto vrijeme sprovode nasilne akte da bi postigli često nemoralan cilj. Mi izvodimo invazije na zemlje koje nas nisu napale. Mi trenutno koristimo bespilotne letjelice u nekoliko zemalja, često ubijajući civile", navodi on.

Mur smatra da to ne treba nikog da čudi i objašnjava da su SAD nacija nastala na genocidu i izgrađena na leđima robova.

"Poklali smo 600.000 jedni drugih u građanskom ratu. Mi smo pripitomili Divlji zapad revolverom i silujemo i tučemo naše žene bez milosti i u zapanjujućem broju - na svaka tri sata jedna žena biva ubijena u SAD, na svaka tri minuta je silovana, a na svakih 15 sekundi prebijena", ukazao je Mur.

Prema njemu, odgovor na pitanje zašto se Amerikanci tako ponašaju je prost - zato što "nam se može".

"Postoji nivo arogancije u, inače, prijateljskom američkom duhu. Varamo sebe da ima nečeg izuzetnog u nama što nas dijeli od svih onih 'drugih' zemalja. Ubijeđeni smo da smo prvi u svemu. Vjerujemo da imamo najveću demokratiju, ali imamo manji odziv na izborima od bilo koje zapadne demokratije", navodi Mur.

Američki reditelj je iznio da su siromaštvo, strah-rasizam i društvo u kome vlada egoistički princip - ja sam sebi najvažniji, uzroci učestalijeg nasilja kod Amerikanaca.

Mur je naveo da upravo siromaštvo odvaja SAD od ostatka razvijenog svijeta, imajući u vidu da 50 miliona njenih građana živi u siromaštvu, da je svaki peti Amerikanac gladovao bar jednom u godini dana, a da većina onih koji nisu siromašni "živi od plate do plate".

"Nema sumnje da ovo stvara više nasilja i kriminala. Radna mjesta srednje klase sprečavaju nasilje", obrazložio je reditelj.

U pogledu straha, odnosno rasizma, Mur podsjeća da je američka nacija "uzašno plašljiva" imajući u vidu da zemlja nikad nije napadnuta.

"Zašto nam je potrebno 300 miliona komada vatrenog oružja u našim kućama? Zabrinuti smo da će Indijanci iz kazina da krenu ratnom stazom", upitao se ironično Mur i odgovorio da je to zbog toga što se previše bijelaca plaši crnih ljudi.

To potvrđuje i podatak da najveću količinu oružja kupuju bijelci u predgrađima i na selu, navodi Mur.

Prema njegovim riječima, najveći uzročnik nasilja je egoistični princip po kome svako brine svoje brige, a na tuđe se ni ne okreće.

"Ne kažem da je na nekom drugom mjestu sve savršeno, ali putujući po svijetu primijetio sam da u drugim civilizovanim zemljama cijela nacija ima koristi od toga što ljudi brinu jedni o drugima", kaže Mur i zaključuje da u državama u kojima postoji jak duh zajedništva ljudi mnogo teže ubijaju jedni druge.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Marea Ned Jan 20, 2013 6:47 pm

laza ::kome je obećana neka mu se ispuni obećanje,mene ne interesuje koliko i kurs iračkog dinara.
odvratna holivudska tvorevina.

Kako znas ako nisi bio..? ako nisi dozivio nesto, kako mozes da tvrdis???
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Ned Jan 20, 2013 8:00 pm

nisam probao ni kokakin,nisam igrao ni ruski rulet......jel me razumeš
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Marea Ned Jan 20, 2013 8:05 pm

Tako su jednog geja pitali; Kako znas da te zene ne privlace. A on ; pa ne moram da probam s mosta da skocim, da bih znao kako je. Smile

No, kako mi sestra zivi u Americi..i kako sam vec bila..uopste ne mislim da je lose, Smile . Naprotiv.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Ned Jan 20, 2013 8:18 pm



odgledaj,potraži još a čovek je dobio oskara za ovaj rad.....
znam ja da tamo ima i srećnih ali....
potraži,pogledaj,razmisli....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 11 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu