Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 46 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 46 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pet Jan 03, 2014 1:11 am

Vidis Avramova, o ovome je rijec:) Kako covjek sa iole razvijenom inteligencijom da komentira ovako nesto. Nije pitanje. Dear God!

Ima uzrecica, proistekla iz ljudske gluposti:
manijakalni svecenik, koji to uopce nije, samo cijedi lovu od jadnih, zaglupljenih vjernika, stane ispred "zrtve" (koja naravno ne moze da hoda!Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 4027700691, polozi mu/ joj dlan na celo, sa prstima prema kosi, i onako svojski ga cimne: "Walk with me my son!" (Hodaj sa mnom sine!). I on/a ustane, i slijedi  Very Happy 

So, walk with me my son  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Pet Jan 03, 2014 1:11 am

Komsinica :: Meni nisu:) Ali vidim da je ovdje concensus da jesu, hence: osudi ga da ga ne bi morao razumjeti  Very Happy 

Zasto "ovde"? Toliko je razlicitih misljenja da se ne moze reci da "ovde" vlada jedno. Dakle, ko to ne razume homoseksualce? A da su razliciti jesu.  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 3021264613
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Pet Jan 03, 2014 1:13 am

Robert Spitzer, profesor psihijatrije na Sveučilištu Columbia je znanstvenik koji je potaknuo Američko udruženje psihijatara 1973. na uklanjanje homoseksualnosti kao mentalnog poremećaja iz DSM. Dr. Spitzer je s vremenom pod teretom znanstvenih činjenica promijenio stav. Godine je 2001. i 2003. objavio svoju analizu izlječenja homoseksualaca, i na temelju 200 slučajeva izliječenih homoseksualaca i lezbijki, te zatražio vraćanje homoseksualnosti na listu bolesti. O prijetnjama njegovoj obitelji, koje su tada uslijedile, nerado je govorio.
Poznati psiholog Richard Cohen je izliječeni homoseksualac, a danas sam uspješno liječi homoseksualce. Talijanskog glazbenika Giuseppea Poviu je izliječio klinički psiholog Joseph Nicolosi, a nakon toga i dvojicu Povijinih prijatelja. Povia je svojedobno izjavio:

,,Ljudi nisu homoseksualci, oni postaju homoseksualci ovisno o tome s kim se druže”.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pet Jan 03, 2014 1:20 am

Avramova ::
Komsinica :: Meni nisu:) Ali vidim da je ovdje concensus da jesu, hence: osudi ga da ga ne bi morao razumjeti  Very Happy 

Zasto "ovde"? Toliko je razlicitih misljenja da se ne moze reci da "ovde" vlada jedno. Dakle, ko to ne razume homoseksualce? A da su razliciti jesu.  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 3021264613

Sjecam se vremena kad su muskarci u Jugi jako nepristojono pokusavalid a ponize zene. Iako su radile kao i oni, neke vjerojatno i vise.
E ovo vrijeme, i ove osude "ovdje", ne smao na ovom forumu, nego koliko vidim na citavom tlu bivse Juge me jako podsjecaju na to neko "nostalgicno" doba:)

Vedrana Rudan se kao i malo bori protiv "teorije stada", ali ne postize bas puno, sem smijeha, i praznog aplauza. Doduse, Split je dokazao da se moze i mirno;)

Ne vjerujem da se icije misljenje moze promijeniti silom. Specijalno ako je konzervirano.
Imam puno protiv recimo pobacaja, imam puno protiv bilo kakvih javnih izljeva seksualnosti, ali nemam aposlutno nista protiv borbe za svoja prava.

Mislim da je najlaksa teorija odbijanja: "Necu da gledam njihovo seksalno opredjeljenje na ulicama", jer je laki target, i definitivno skrece temu sa sustine. A narod je glupav, povede se za onim sto mu je sveto, pa makar to sveto bilo samo celofan za necije politicke ciljeve. Doduse, jedino crkva moze da ima neku korist od negiranja prava za gay populaciju. Sto ce reci, crkva ima ogroman upliv u politicko stanje, sto ce dalje reci, svaki politicar, bar tu, sigurna sam da nije vjernik, ali vidi neku korist u cementiranju tih dogmi. Sto ce opet reci, da li mozda dobija neki incentive?! Sigurno da.

A narod k'o narod, ne promucka, ne sazvace, nego zivo guta.

I da ponovim, covjek koji je human, koji cak i vjeruje u Boga, nikad nece osuditi bilo sto, pokusace da razumije, da rasclani, da se uporedi.

Docim, onaj koji to nije, napad je najbolja odbrana svojih upitnih morala.
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Pet Jan 03, 2014 1:36 am

Komsinica :: Docim, onaj koji to nije, napad je najbolja odbrana svojih upitnih morala.

Nije isto ne razumeti i napadati, a onaj koji napada ne znaci da homoseksualnost smatra nisko moralnom vec bolesnom, devijantnom kako god. Da li je neko pokusao njih razumeti?
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Pet Jan 03, 2014 1:39 am

koliko je van balansa otišlo naše (američko) društvo...pita se voditeljica
ukapirali ljudi...... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 3681966919 počeli da se slažu sa putinom

laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pet Jan 03, 2014 1:43 am

Avramova ::
Komsinica :: Docim, onaj koji to nije, napad je najbolja odbrana svojih upitnih morala.

Nije isto ne razumeti i napadati, a onaj koji napada ne znaci da homoseksualnost smatra nisko moralnom vec bolesnom, devijantnom kako god. Da li je neko pokusao njih razumeti?

Da, psihijatri:)  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 

Jer je vec davno dokazano da homoseksualnost nije bolest:) Znaci onaj, nije problem u homoseksualnosti, nego u onima koji je napadaju zarad sopstvenih "umnih" devijacija:)
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Pet Jan 03, 2014 1:43 am

laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Pet Jan 03, 2014 1:48 am

Komsinica ::
Avramova ::
Komsinica :: Docim, onaj koji to nije, napad je najbolja odbrana svojih upitnih morala.

Nije isto ne razumeti i napadati, a onaj koji napada ne znaci da homoseksualnost smatra nisko moralnom vec bolesnom, devijantnom kako god. Da li je neko pokusao njih razumeti?

Da, psihijatri:)  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 

Jer je vec davno dokazano da homoseksualnost nije bolest:) Znaci onaj, nije problem u homoseksualnosti, nego u onima koji je napadaju zarad sopstvenih "umnih" devijacija:)

Homoseksualne osobe i njihovi lični problemi su poligon na kojemu politički lobiji igraju svoju utakmicu koja se zahuktala 1973., kada je Američka udruženje psihijatara političkom odlukom – a ne iz medicinskih razloga – skinula homoseksualnost sa listepsihičkih poremećaja,a sad se te iste snage bore  u Americi za pedofiliju. Dr. Charles Socarides je autor brojnih knjiga i dobitnik nagrade Distinguished Professor Award (Nagrada za istaknutog profesora), koju mu je dodelilo udruženje britanskih psihologa i psihoanalitičara (APP). Evo kako on opisuje način na koji je američko udruženje psihijatara promenila homoseksualnost od patološkog stanja u ‘životni stil’:,, Godine 1972. i 1973. homoseksualni aktivisti uspeli su pridobiti vodeće ljude u Američkom udruženju psihijatara pa su nizom poteza i obmana preko noći ‘izlečili’ homoseksualce – sudskim nalogom. Uspeli su to udruženje pridobiti da izjavi kako odnos sa istim polom nije poremećaj, nego samo ‘stanje’ – jednako neutralno kao i ljevorukost. Mi koji se nismo saglasili sa tom novom političkom definicijom ubrzo smo ušutkani na vlastitim stručnim sastancima. Na sveučilištima su ukinuta naša predavanja, a naučni časopisi, odbijali su nam objavljivati naučne radove.”Viktor Frankl, otac logoterapije, nazivao je homoseksualnost perverzijom i bolešću. U novije vreme naučnici počinju priznavati ono što Freud, Jung, Frankl i ostali nikad nisu ni dovodili u pitanje – homoseksualnost je bolest. U posljednjih nekoliko godina izlaze naučni radovi mainstream naučnika koji dokazuju povezanost homoseksualnost i psihopatologije, poput onih dr. J. M. Baileya, dr. G. Remafedija i dr. R. Friedmana.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pet Jan 03, 2014 1:53 am

Lazo nemoj zivota ti. Frajer je mrtav ima 10 godina skoro. A i da je ziv, zaguglaj malo njegove kriticare, ne samo vjerske sekte, da sekte, jer samo su ga oni podrzavali. ZAsto ti je tako tesko da pokusas da razumijes postove koje postavljas, nego ih samo slijepo stavljas, jer procitas npr. rijec pedofil.

Statisticki je poznato da su vecina pedofila deklarisani kao straight. OMG! Sta cemo sad?!  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Batista Sub Jan 04, 2014 2:45 pm

Komsinica ::Statisticki je poznato da su vecina pedofila deklarisani kao straight. OMG! Sta cemo sad?!  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 

Cudno, ja sam nasao podatak da je tek 1 od 10 pedofila straight. Mada mi to ne ide zajedno pedofil + gay/straight, ili si jedno ili drugo. Isto ne kontam kako neko moze biti biseksualac, kako te mogu oba pola podjednako privlaciti.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Sub Jan 04, 2014 7:12 pm

Batista ::
Komsinica ::Statisticki je poznato da su vecina pedofila deklarisani kao straight. OMG! Sta cemo sad?!  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 

Cudno, ja sam nasao podatak da je tek 1 od 10 pedofila straight. Mada mi to ne ide zajedno pedofil + gay/straight, ili si jedno ili drugo. Isto ne kontam kako neko moze biti biseksualac, kako te mogu oba pola podjednako privlaciti.

Priznata istrazivanja:

Other researchers have taken different approaches, but have similarly failed to find a connection between homosexuality and child molestation. Dr. Carole Jenny and her colleagues reviewed 352 medical charts, representing all of the sexually abused children seen in the emergency room or child abuse clinic of a Denver children's hospital during a one-year period (from July 1, 1991 to June 30, 1992). The molester was a gay or lesbian adult in fewer than 1% of cases in which an adult molester could be identified – only 2 of the 269 cases (Jenny et al., 1994).

Manje od 1% pedofila su gay.

Ima toga jos, da ne kopiram, ali kad guglas, guglaj legalni research:) A ne nadobudne vjerske fanatike:)
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Batista Sub Jan 04, 2014 7:40 pm

Nisam to guglao, to sam na TV-u cuo. Iskren da budem ne vjerujem nesto pretjerano ovakvim istrazivanjima, bez obzira ko ih radio, jer se tu uvijek postavlja pitanje valjanosti uzorka. :)Ali ono sto mi nije jasno kod deklarisanih homofoba je to sto uvijek pokusavaju uspostaviti vezu izmedju gejeva i pedofila, koja cak ide do tih razmjera da pojedinci izjednacavaju to dvoje.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Sub Jan 04, 2014 7:59 pm

Batista ::Nisam to guglao, to sam na TV-u cuo. Iskren da budem ne vjerujem nesto pretjerano ovakvim istrazivanjima, bez obzira ko ih radio, jer se tu uvijek postavlja pitanje valjanosti uzorka. :)Ali ono sto mi nije jasno kod deklarisanih homofoba je to sto uvijek pokusavaju uspostaviti vezu izmedju gejeva i pedofila, koja cak ide do tih razmjera da pojedinci izjednacavaju to dvoje.

Upravo tako. Time se ova istrazivanja i bave. "Uzorci" su deklarisani pedofili, koji su pristali na survey. Vecina sebe smatraju straight, i nemaju ama bas nikakvih predispozicija recimo prema odraslim muskarcima, oni im nisu privlacni. Docim, djeca, i djevojcice i djecaci jesu, jedino im je uzrast bitan. neki imaju apetite za mladje, a neki za "starije" - oko 10tak godina  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 500484114 

A to bih sve lagano u kakav dobar crnacki zatvor, pa da vidimo ko je cija bitch  Very Happy 
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Time Sub Jan 04, 2014 10:40 pm

Johny Bravo ::Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Fellowship_ring_wallpaper_ian_mckellen_gandalf_grey
I ovaj dedica je peškirić ,tako na IMDB-u piše...

Znaci kod njega ne vazi ono "You shall not pass."  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 3681966919 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Ned Jan 05, 2014 12:24 am

klasično izvrtanje činjenica,pedofilijom pederi sebe prikazuju kao manje odvratne ,ovde je reč o lobiju,lobiju koji deci ne da izbor hoće li da žive sa dve mame,jeste li to ili nije normalno,hoće li iko poslušati glas ove devojčice....

https://www.youtube.com/watch?v=KpuzSwx6stc

pedofili i svi ostali monstrumi zaslužuju smrtnu kaznu za koju se ja zalažem i tvrdim da je opravdana ali to ne umanjuje agresivnu kampanju koju pederi i lezbejke vrše da bi svoju odvratnost umili i prikazali sebe kao normalne ali ,,drugačije,,

pustite vi prazne priče i i nabubanu mantru gej lobija,poslušajte voditeljku ove emisije....pokušajte da razumete o čemu se radi....pederi diskriminišu normalne ljude.....

https://www.youtube.com/watch?v=oneS3y3UGco
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Batista Ned Jan 05, 2014 12:53 am

Djevojcica na videu govori o usvajanju djece. To pravo nemaju ni heteroseksualni parovi pa je samim tim nece dobiti ni homoseksualni. Sa druge strane ako postavimo stvari tako da je samo hetero porodica zdrava porodica i samo takva porodica smije odgajati dijete, sta cemo sa samohranim roditeljima? Hocemo li im oduzimati djecu?

Drugi snimak govori o agserivnoj kampanji jedne ili vise LGBT organizacija. Takve kampanje postoje, ali ne ponasaju se sve LGBT organizacije tako niti svi homoseksualci razmisljaju na taj nacin, pa stoga nemojmo generalizovati. Tvrdnja da gejevi diskriminisu hetero ljude posle toliko ponizenja, uvreda i batina koje su dobili od njih je u najmanju ruku smjesna.


Njihovo je da traze ono sto misle da im pripada, a nase je da im damo ili ne damo.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Ned Jan 05, 2014 1:00 am

lobiju koji deci ne da izbor hoće li da žive sa dve mame

Djeca svakako nemaju izbor da biraju roditelje...bilo kako da bilo....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Ned Jan 05, 2014 1:07 am

Marea ::
lobiju koji deci ne da izbor hoće li da žive sa dve mame

Djeca svakako nemaju izbor da biraju roditelje...bilo kako da bilo....

nije reč o biranju roditelja već život u normalnoj ili nenormalnoj bračnoj zajednici....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Ned Jan 05, 2014 1:09 am

normalnoj ili nenormalnoj bračnoj zajednici..

A nikad nisi cuo za kako kazes nenormalnu bracnu zajednicu, gdje "nastupaju" muz i zena..????
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Ned Jan 05, 2014 1:14 am

nisam čuo
nenormalna bračna zajednica je zajednica koju čine dve mame ili
dva oca....
normalna bračna zajednica je ona koju čine tata i mama.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Ned Jan 05, 2014 1:16 am

normalna bračna zajednica je ona koju čine tata i mama.....

Dakle, po ovome tvrdis da je svaki gey, nastao iz opet gey familije???????, pitam te s tvoje tacke gledista...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Ned Jan 05, 2014 1:25 am

po ovom pitanju ti i ja smo razmenili više nego dovoljno mišljenja,meni je poznat tvoj stav,legitiman je i mrzi me da ponavljam već rečeno.

peder ne može nastati iz pederske veze jel je to biološki nemoguće...
deca nastaju kao plod normalne veze muškarca i žene.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Ned Jan 05, 2014 1:46 am

peder ne može nastati iz pederske veze jel je to biološki nemoguće...
deca nastaju kao plod normalne veze muškarca i žene.....

I sta je pjesnik htio reci???
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Ned Jan 05, 2014 1:48 am

deca nastaju kao plod normalne veze muškarca i žene.....

a ti danasnji i jucerasnji.. Very Happy  homoseksualci, plod su cega??????
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 28 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu