Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 57 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 57 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 5 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od digitalmandrak Ned Avg 29, 2010 11:46 pm

Obeshrabrujuce...Jadno dete
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Ned Avg 29, 2010 11:51 pm

nije jadnije od zlostavljane dece hetero parova cijim roditeljima niko ne osporava pravo na incest.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Ned Avg 29, 2010 11:53 pm

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 11520
BLOG B92
STAVLJENO POD S A T I R A

Palma vodi gejeve na paradu
Predrag Azdejković / 19.08.2010. u 18:13
Komentari: 33Preporuke: 29
Čitanost: 4982
19. avgust 2010. | 11:55

Jagodina - Gradonačelnik Jagodine i predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković - Palma odlučio je da pripadnike gej populacije vodi na gej paradu u Parizu

Nakon što je učenike koji su završili četvrti i osmi razred osnovne škole poslao besplatno na letovanje u Crnu Goru, srednjoškolce u Grčku, 700 penzionera na izlet u Grčku, preduzetnike i poljoprivrednike u Beč, gradonačelnik Jagodine, Dragan Marković - Palma, odlučio je da gej Jagodince pošalje, o svom trošku, na gej paradu u Parizu.

- Gradonačelnik Pariza Bertrand Delanoe je moj veliki prijatelj, koji je i sam homoseksualac i onda mi je pala na pamet ideja da moje gej Jagodince pošaljem malo kod njega, da vide svet i da se provedu na gej paradi - kaže za „Gejtu" Dragan Marković Palma.

Dragan Marković će jagodinske gejeve pored gej parade u Parizu da vodi u obilazak fabrike Dolče i Gabana u Italiji i na koncert Barbre Strajsend.

- Verujem da je život mojih gej jagodinaca veoma težak i zato želim da ih usrećim ovim putovanjem, dodao je Marković.

Lezbejska populacija Jagodine se uvredila zbog ovog gesta, jer je ovo putovanje rezervisano samo za mušku gej populaciju. Kako bi ispravio ovu nepravdu, Dragan Marković Palma je obezbedio besplatne metaloglodačke kurseve i specijalne kredite za kupovinu kamiona za jagodinske lezbejke.

Gradonačelnik Beograda, Dragan Đilas, kako bi parirao jagodinskom kolegi, odlučio je da beogradsku gej populaciju, o trošku grada, pošalje na Ušće i predvodi beogradsku gej paradu."

BEZ LICNOG KOMENTARA


L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Ned Avg 29, 2010 11:54 pm

svejedno ::nije jadnije od zlostavljane dece hetero parova cijim roditeljima niko ne osporava pravo na incest.

Uzaludno se trudis... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 2191740389
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Avg 30, 2010 12:12 am

sta te briga dal se trudim? odgovori ako imas sta, ne spamuj.
ko mi brise postove neka prestane s tim.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 12:37 am

svejedno ::sta te briga dal se trudim? odgovori ako imas sta, ne spamuj.
ko mi brise postove neka prestane s tim.

Ne briga me ! Primila k znanju.
Ja sam svoje rekla. Zar onaj post sa B 92 ne govori sam po sebi?
Suludo je biti PROTIV ostvarivanja ljudskih prava. Licno misljenje o privatnim zivotima ljudi moralo bi ostati licno i ja se u zivotu rukovodim tim nacelom.Ljudsko pravo ne bi trebalo da se zasniva na bilo kojoj vrsti bioloskih razlika.Obzirom da neka pitanja iz tog domena imaju dalekosezne posledice na drustvo ne dolazi uvek do opsteg koncezusa.Jedno od tih pitanja je na primer i abortus.Kada su homoseksualci i lezbejke u pitanju toga je mnogo vise a situacija se usloznjava stepenom konzervatizma drustva.Srbija spada u ta drustva.Sta tu treba vise dodati.Ovo su cinjenice.
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Avg 30, 2010 12:41 am

ne samo abortus nego i surogat majke koje su od toga napravile biznis. kad su deca i roditeljstvo u pitanju treba biti mudar i odmeren...
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 12:48 am

svejedno ::

I ja mislim da treba biti mudar i odmeren.U principu sam za krajnje razumno ponasanje.U realnom zivotu su ove kategorije retko primenjive.
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Avg 30, 2010 2:16 am

svejedno ::nije jadnije od zlostavljane dece hetero parova cijim roditeljima niko ne osporava pravo na incest.
A šta bi sa zakonom? Nisam čuo da je ukinut ovaj zakon, otkad to?
Odvalio si žestoko... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 790353
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Avg 30, 2010 2:35 am

"L2"
Suludo je biti PROTIV ostvarivanja ljudskih prava.[/quote]
Još više svako i dati.
Ovo je jedno oko koga se ne može napraviti kompromis, jer je direktno ugrožavanje prava onog drugog "tabora", a budući da je jedan znatno veći, pre ili kasnije( amnogo bi bolje bilo pre, zbog toga što insistiranje na tim Gej-pravima ubrzano topi i ono malo preostale tolerancije kod protivnika te ideje) mudro bi bilo odustati od te prilično histerične kampanje.
Vernicima su Crkve rekle da je to nedopustivo- pa bi dopuštanje ugrozilo njihov vrednosni sistem. Ateistima- njihovo shvatanje prirodnog ustrojstva stvari. Ma koliko neko negirao da davanje tih prava gej-ljudima ne bi proizvelo posledice po ove druge, to prosto nije istina. Nije dovoljno samo tvrditi, treba dati i dokaze, a njih- nema.
Eto, recimo, ja i neka grupa smislimo da nam se mnogo sviđa da na poslu sedimo goli golcati, čak osnujemo i religiju koja to promoviše i zahteva, čak. Zamisli sad sama dalje. Treba li to neko da trpi, ako ne želi? Jer, kako bi nekog ugrožavalo da ja sevam gologuz do kopir-aparata, da ne pominjem šta se još može ukazati pri tom?
Jer, ne mora da gleda, može samo da zamišlja, kao i seksualni odnos dva pedera ili dve lezbejke, zar ne?
Običan, tradicionalni moral nije nešto što je izmišljeno da davi i koči, već da sve ograniči na meru u ponašanju koja mora važiti za sve i svakoga, baš radi lične slobode svih članova društva. Svako insistiranje na proširenju tih limita je ugrožavanje svih drugih, i to se mora imati na umu, uvek i stalno. To što oni zovu uskraćenim pravima, u stvari su privilegije.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Avg 30, 2010 3:17 am

Fristajlo ::
svejedno ::nije jadnije od zlostavljane dece hetero parova cijim roditeljima niko ne osporava pravo na incest.
A šta bi sa zakonom? Nisam čuo da je ukinut ovaj zakon, otkad to?
Odvalio si žestoko... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 790353

nisam ja odvalio nego ti suvise vremena provodis na netu i pouzdajes se u slovo zakona. jesi video nekad u praksi socijalne sluzbe i policiju po manjim mestima i selima? koje oceve visestruke zlostavljace hapse i pustaju kucama posle mesec dana. jesi slusao njihove zajedljive komentare o zrtvama? "stasala je, nek odmeni majku". a zlostavljanom detetu je 11 godina.
po zakonu se kaznjava i pljuvanje na javnom mestu, pa eno ga trg republike sav zapljuvan i oblepljen zvakama.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Avg 30, 2010 4:29 am

svejedno ::
jesi slusao njihove zajedljive komentare o zrtvama? "stasala je, nek odmeni majku". a zlostavljanom detetu je 11 godina.

Jesam.
A jesi ti čuo za tipa koji je baš na dan kad je silovao i ubio dete umro u zatvoru? Sad bi da izvedeš tezu kako su se svi izvukli, i kako to kod nas prolazi bez sankcija?
Propalo je mnogo šta, ali, ne preteruj, malo je glupo da to tvrdiš. Ko zbog toga dopadne zatvora, crno mu se piše; to, što neki izbegnu, ne znači da se blagonaklono gleda na takve pojave, i ne koristi to da poštapaš kilavu tezu o gej propagandi, vrlo je ružno.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 4:44 am

@Fri je si dobro?? Cuvaj zdravlje.Vidim da si se nesto zaleteo.Umara te to trcanje . Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 4022889699 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 4022889699
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Avg 30, 2010 4:53 am

Fristajlo ::
svejedno ::
jesi slusao njihove zajedljive komentare o zrtvama? "stasala je, nek odmeni majku". a zlostavljanom detetu je 11 godina.

Jesam.
A jesi ti čuo za tipa koji je baš na dan kad je silovao i ubio dete umro u zatvoru? Sad bi da izvedeš tezu kako su se svi izvukli, i kako to kod nas prolazi bez sankcija?
Propalo je mnogo šta, ali, ne preteruj, malo je glupo da to tvrdiš. Ko zbog toga dopadne zatvora, crno mu se piše; to, što neki izbegnu, ne znači da se blagonaklono gleda na takve pojave, i ne koristi to da poštapaš kilavu tezu o gej propagandi, vrlo je ružno.

jesam, i ja bih mu pripomogao da sam bio tamo.
sad mi vrlo konkretno objasni sta mislis pod "ne koristi to da poštapaš kilavu tezu o gej propagandi, vrlo je ružno", pa mi kao administrator zabrani da iznesem svoje iskreno misljenje na forumskoj temi.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Pon Avg 30, 2010 6:59 am

U toku trajanja diskusije svi članovi su ravnopravni diskutanti te nije potrebno naglašavati status pojedinih kao ni davati im savete kako uredjivati forum.

Ubuduće, svaki post u kome se pominje status člana kao i komentarisanje foruma, biće obrisan.

Hvala!


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pon Avg 30, 2010 1:00 pm

Šta je ovo ..Niko da me zovne na ovako značajnu temu ...Evo ja tražim milion eura da pređem u homoseksulani tabor,i da zastupam njihova prava ..Ima li ko da plati toliku sumu????????.... Question


Poslednji izmenio Johnny-Azra dana Pon Avg 30, 2010 1:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 1:05 pm

Slusaj rodjo ja bi te pozvala ali mislim i na tvoje zdravlje kao i nocas na Fristajlovo.Ne smemo se mnogo zamarati trceci po temama.Ali imam ja jednu na ovu temu pa da vidis .Kazu da nam je to civilizacijska SUDBINA .

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 S00014


L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pon Avg 30, 2010 1:07 pm

U jbt.. I ja bih ga ovako CIVILIZOVANO primio za mnogo dobru svotu..Ebeš zdravlje bez dinara..
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pon Avg 30, 2010 1:09 pm

L2 ::Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 11520
Oćeš li mi nabačit ovog deliju ...Bio bih ti zahvalan do groba ... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 1555288004
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 1:11 pm

Kazu bogami da se danas sve vrti oko para i da smo svi na neki nacin ti pe...jer nas uvek neko eto zbog para mislim ..zavitlava .

A delija takvih ima koliko hoces.Nema problema, ali moramo onda u ludnicu.
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pon Avg 30, 2010 1:20 pm

Uh ,ljubi ga čiča u traku duginih boja ...Zaljubio sam se u nju odmah...Kakav sexy stomačić ...Odmah mi leptirići u stromaku od njegovih diiiiiivnih krilaca....
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Pon Avg 30, 2010 1:27 pm

Molim članove da se drže teme. Ukoliko se nastavi sa ćaskanjem tema će biti zaključana do daljnjeg.

Ovo je poslednje upozorenje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Avg 30, 2010 1:28 pm

Avramova ::U toku trajanja diskusije svi članovi su ravnopravni diskutanti te nije potrebno naglašavati status pojedinih kao ni davati im savete kako uredjivati forum.

Ubuduće, svaki post u kome se pominje status člana kao i komentarisanje foruma, biće obrisan.

Hvala!

diskusija podrazumeva razlicita misljenja clanova podrzana odgovarajucim argumentima. kad mi neko napise
.. ne preteruj, malo je glupo da to tvrdiš. Ko zbog toga dopadne zatvora, crno mu se piše; to, što neki izbegnu, ne znači da se blagonaklono gleda na takve pojave, i ne koristi to da poštapaš kilavu tezu o gej propagandi, vrlo je ružno.
ja to citam kao zahtev za jednoumljem na forumu. jer ja ne POŠTAPAM ništa, niti su moje teze KILAVE, niti sam došao da širim GEJ PROPAGANDU, niti je moje misljenje RUZNO.
ovo napisati clanu iz statusa administratora znaci diktirati mi sta da napisem. pa ako je tako, napisite na pocetnoj strani uputstvo za upotrebu foruma, postavite odgovarajuce floskule KAKO treba odgovarati na pojedine teme, napisite da je zabranjeno misliti svojom glavom nego svoj stav treba usaglasiti sa misljenjem admina i moderatora. napisite ukratko da nema slobode nigde osim mozda na temi STA SAM POMISLIO KAD SAM JUTROS OTVORIO KRMELJIVO OKO.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Pon Avg 30, 2010 1:32 pm

Pa ako ti je oko krmeljivo sta fali da to napises.Ja ovde nesto ne razumem.Ili se nisam dovoljno nocas naspavala. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 3500004451 Slobodno ti pisi.Ali obrisi taj krmelj da ti ne zasmeta .Znas kako kaze ono mislim pise ..: kao brvno u oku ..nesto tako.Bas sam pospana .Odoh na put ,pa cu da dremnem u kolima .


Poslednji izmenio L2 dana Pon Avg 30, 2010 1:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Avg 30, 2010 8:07 pm

L2 ::@Fri je si dobro?? Cuvaj zdravlje.Vidim da si se nesto zaleteo.Umara te to trcanje . Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 4022889699 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 4022889699
Nikad bolje; i ne pribegavaj ovakvom tonu sa mnom, ne isplati se. Nisam ja neko od tvoji polaznika kurseva, to ti sa njima...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 5 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu